Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

Adonis_Vernalis

Danas bese Vece NNV. I odlazeci Dekan rece, u vidu Informacije, da je osnovan Akademski hor Farmaceutskog fakulteta, zahvaljujuci mojoj inicijativi. I primih cestitke, nit luk jeo, nit luk mirisao... Znaci, postojimo. Pa, onda i da se vidimo... da se cujemo... Da zovnem dirigenta? On zeljno ceka audiciju... Zoe? Cula li si ovo? Cujes li ovo, ma gde bila?

zoe

О да... Нисам чула за ННВ (сад јесам :>), али је проф. Ивановић нешто слично испричао на скупштини ФИД-а, што сам у форми гласина сазнала са разних страна (ехм, силно смо били нахваљени Адонис и ја)...

Сретох проф. Ивановића неки дан на факсу и он ме упита "кад ће, шта ће?" Ја рекох: идућег семестра.
(Сада немам времена, а и Адонис се био мало повукао, зар не?)

Елем, на почетку семестра требаће ми пар добровољаца са сваке године који ће ми помоћи у анкетирању студената. Желим да видим: колико има заинтересованих, ког су пола, да ли имају било каквог претходног музичког искуства (ово последње није пресудно, али је корисна информација). Тек тада ћемо видети има ли све ово сврхе. Надам се да има. Знам да ћу се ја максимално потрудити...

mullala

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Evo, ja cu anketirati ono malo pete godine sto poznajem, a potrusicu se da rasirim veze, ne bi li mi drustveniji i oni koji su vise na faxu pomogli u tome :)

Osim ako se ne ponudi neko ko je na faxu cesce :D

EDIT:
a da, cestitam vam na osnivanju Akademskog hora Farmaceutskog fakulteta :a :cvet :K

Darker

Pridru¾ujem se èestitkama:-)

Smrda

e...ljudi stvarno... :cvet
cestitamo... :~
bas mi je drago,konacno bar nesto da podje kako treba!

                     CESTITAMO!!!!                                    :loptica :loptica :loptica                                    :loptica :loptica :loptica

willie the scot

 :Bog pocinjem da pijem jaje svako jutro  :PI i spremam se za audiciju... :>

Darker

Ako neæe Muhamed bregu, onda æe breg Muhamedu! Ili obrnuto, be¹e...

zoe

Quote from: Darker on 22-12-2006, 11:33:29
Ako neæe Muhamed bregu, onda æe breg Muhamedu! Ili obrnuto, be¹e...
Д, тако си симпатично зао! :cvet :cmok :>

Al-Jasmina

Ljudi moje cestitke!!!! Nek otpocne u 2OO7 i nek je sa srecom :cvet

cvjetic

ja se nudim da anketiram petu godinu....a mozda i ja da se prikljucim.... :lol2: :lol2:

Adonis_Vernalis

Jesam se bio malo povukao... ali, plima i oseka... a njima sam tako podlozan...

Bice... verujte mi...

zoe

Хор на Фармацеутском факултету! Хор на факултету Београдског универзитета! Звучи неизводљиво, али је тако на дохват руке, а звучаће... звучаће непојмљиво добро!

Молим све оне који читају ову тему да причају онима који је не читају... Аудиција је близу, већ на почетку семестра, први наступ би требало да буде 4. априла, само ако будемо имали довољно воље и снаге... Хор има подршку моћника са факултета, па се могу очекивати бројни наступи, путовања... Замислите, дружење колегиница и колега у еквивалентном бројчаном односу :>

На овом факултету има мнооого људи који су се бавили музиком, има и оних који нису, а опет дивно певају... А има и оних који ни не знају како дивно певају!

Угледајмо се на Спортско друштво које јако добро функционише, на спортисте који нађу времена за још неке активности поред књиге и испита!

Неки дивни људи су ме охрабрили да верујем у ову идеју, препознаће се већ, не морам их именовати! :cvet :cvet :cvet

Darker

Hvala... Hmmm... Bogu!

willie the scot

vrbovao sam dve koleginice koje su zavrsile srednju muzicku-solo pevanje...kako je koncipirana audicija?stojis kraj klavira i ponavljas c dur, a moll ili spremis nesto pa raspalis a capella?

zoe

Аудиција... немојте мислити да је то нешто страшно... Што се тиче солирања, довљно је и Лептирићу шаренићу, али мислим да ће морати и стајање крај клавира чисто да би се видео гласовни регистар... Ипак, видећемо шта ће друг Ђорђе (наш диригенат) да рекне...