Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

zoe

Sto se imena hora tice za jedno 50 godina bi mogao da nosi vase ime profesore! :)
Mislim da bi trebalo odraditi i flajere pa ih deliti na ulazu u amfitetre, dole u kaficu, kod bakice u pekarici...

Ideja za logo: violiinski kljuc lici na slovo F, cirilicom naravno! I onda nastavak "...armacija" ili nesto slicno! Opet cirilicom naravno!

Adonis_Vernalis

Quote from: zoe on 04-10-2006, 10:15:07
Sto se imena hora tice za jedno 50 godina bi mogao da nosi vase ime profesore! :)

:shock :shock :shock

Ne verujem da ce se ista igde zvati mojim imenom... Niti tome tezim...

zoe

Hm, pa ta ideja se nametnula sama od sebe... Vi i ne morate da tezite... Samo da nam hor pozivi! A i profa! :)

Al-Jasmina

Hmm nesto izmedju logoa zmije stapa i violinskog kljuca....
Imaju li medicinari neki hor?

I sta bi sa nazivom "Barkica soli"?
Bio je super...

Cak je i ovo Adonis i Habanerasi nekako vec kao navika.. :)

Adonis_Vernalis

Eh, Jasmina, ideja o ansamblu koji ce svirati samo habaneru, u medjuvremenu je evoluirala... Ali, kad bolje razmislim, "Barquito de Sal" bi mogao da bude naziv i hora, a ne samo ansambla...

Hvala!

mullala

Zamolila sam jednog prijatelja da proba da nam nacrta tako nesto (stilizovan violinski kljuc tj. zmija koja se uplice oko stapa)... Videcemo da li ce hteti/imati vremena/shvatiti sta mu trazim :D
Javicu rezultate, nadam se, do veceras, pa cete reci da li vam se svidja kako izgleda (ako bude izgledalo :) )
A medicinari ako imaju hor, dobro ga kriju :)
I meni se najvise svidja naziv Adonis i Habanerasi, ali mislim da je previse neozbiljno :lol:
Mozda ... "Adonisovi raspevani farmaceuti" :lol2:
Bas nemam nikakvu ideju za naziv... :|
Moze Barquito de Sal...
Ne znam...

zoe

Ma i meni se svidja Adonis i Habanerasi ali vise kao nadimak... Mislim da nam treba neki ozbiljan naslov... :hm

willie the scot

#97
...laringealna eutanazija...


...too hard core...

mullala

pharmelodica?  :hm
harmacija?  :>  zvuci kao nauka o nanosenju stete :D

A inace, u naprezanju mozga u potrazi za nazivom hora izletelo je pharmacolada... idealan naziv za neki koktel koji cemo smisliti i poceti da sluzimo u  Bolonji :)


willie the scot

harmacija...ha,ha...
...partitura farmaceutica...
mislim da treba izbaciti farm iz imena ako necete da zvucite kao trgovacki putnici...

zoe

Ha ha sve se meni cini, zvacemo se Hor studenata Farmaceutskog fakulteta "........."

i definitivno treba izbeci pham medju navodnicima

Al-Jasmina

 A sta kazete na Barquito de Sal...? :)

zoe

Osu se nebo zvezdama u Ivana gospodara...dok se poljem njija...Barquito de Sal :roll:

willie the scot

#103
c.


magister gnosticis


:police: Ej Willie, pa mojne te ganjam po forumu i spajam tvoje duple porukice

Smrda

glasam za Barkicu...bas je simpa...