Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

Smrda

meni se bas svidja.....svaka pohvala!!!!!

zoe

napredujemo, napredujemo... :loptica

willie the scot

hvala,hvala...
delimicno preuzeta?!!...
dozvoljavam iskljucivo danchu da alteruje ovaj,...ovaj vrk ov art!

Masha

Willie, druga varijanta je mnogo bolja od prve , svaka cast.  :loptica

Adonis_Vernalis

Willie,

i meni se vise svidja druga varijanta... Imam par predloga: dovrsi donji deo violinskog kljuca i stilizuj ga tako da ocigledno predstavlja casu... Jednostavno, popuni bojom i desni deo prostora izmedju glave zmijice i luka violinskog kljuca i... to bi moglo da bude to...

willie the scot


procitao sam predloge i posle malo eksperimentisanja sam dosao do zakljucka da svako daljne doradjivanje odvlaci fokus sa teme.ovo je logo i on treba da sadrzi sto manje detalja(pogledajte logo naseg fakulteta,na njemu ne vidite rezbariju na casi i krljusti zmijske koze...).
adonise,u pravu ste...dopunio sam bojom jos jedan fragment i ova plava celina sada jasno sugerise casu.

mullala

I meni se svidja! To je i bila neka moja ideja, samo sto ja ne umem da crtam :)
Bravo :>

Adonis_Vernalis

E, to vec lici na nesto sto bih voleo da bude nas logo...

Keep up the good work...

Smrda

lici,lici na casu....jos samo ime....

pereca

Willie  :cvet
Ovo je meni odlicno  :smile:

Adonis_Vernalis

Jedno obavestenjce...

Procedura oko registracije udruzenja studenata ume da bude komplikovana. Prvo, treba da odrzimo osnivacku skupstinu. Onda, da fotokopiramo najmanje 10 licnih karata. Potom, da popunimo kojekakve obrasce, da otvorimo tekuci racun (podracun, ili sta god vec), da napravimo Statut, da izaberemo predsednika, sekretara, blagajnika... higijenicara...

I onda mozemo da pevamo. Audicija sledi. Vezbajte u kupatilima.

Darker

Bogami, sinoæ se ve¾balo u kafani, Mullala je pro¹la audiciju, samo je falio struèni ¾iri iza paravana :K :K

vladimir

Quote from: Darker on 20-10-2006, 11:09:10
Bogami, sinoæ se ve¾balo u kafani, Mullala je pro¹la audiciju, samo je falio struèni ¾iri iza paravana :K :K

Definitivno, Mullala prelepo peva! :cvet


hulio_salinas

Quote from: vladimir on 20-10-2006, 13:40:52
Quote from: Darker on 20-10-2006, 11:09:10
Bogami, sinoæ se ve¾balo u kafani, Mullala je pro¹la audiciju, samo je falio struèni ¾iri iza paravana :K :K

Definitivno, Mullala prelepo peva! :cvet


Definitivno Mullala najglasnije peva...

***Mullala nista licno mala sala...

=========

***Dark
da li si ti sasvim siguran da iza paravana nije bilo zirija...

mislim da je odzvanjalo u vazduhu: "Samo vas gledam i slusam"

buhahaha    :K :K :K

zoe

Хајде, Хулио, кад већ пратиш ову тему, рашири мало по првој години о чему се овде пише... Наравно, немој случајно да се не појавиш на аудицији!