Adonis i Habanerasi

Started by Adonis_Vernalis, 14-08-2006, 10:21:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Da li ste zainteresovani za ucestvovanje u osnivanju i radu hora Farmaceutskog fakulteta?

Da
13 (65%)
Ne
5 (25%)
Ne znam
2 (10%)

Total Members Voted: 20

hulio_salinas

Quote from: zoe on 20-10-2006, 14:14:27
Хајде, Хулио, кад већ пратиш ову тему, рашири мало по првој години о чему се овде пише... Наравно, немој случајно да се не појавиш на аудицији!

e da znas da hocu da rasirim po prvoj godini...

dobro si me podsetila...

vec sam cuo neke devojke da traze ovde u BGu gde ce da u vazduhu vibriraju cestice svojim zvonkim glasicom...   :)


ali...

necu se pojaviti na audiciji sa ledenim rukama i knedlom u grlu, nego opusteno da slusam kako to rade profesionalci... necu ucestvovati glasovno u toj organizaciji, nego moralno!!!

:)

zoe

Ако су ледене руке и кнедла једини проблем, немој да бринеш, процвркутаћеш као птичица! Гледај да анимираш и колеге, не само колегинице!

vladimir

Narode, jako mi je drago ¹to ova ideja sve vi¹e se razvija  i ¹to ljudi imaju entuzijazam za sve ovo i siguran sam da æe, pod rukovodstvom glavnog dirigenta Adonissa, ovaj hor i orkestar biti ponos svih nas! :loptica :loptica :loptica

hulio_salinas

Quote from: zoe on 20-10-2006, 14:21:25
Ако су ледене руке и кнедла једини проблем, немој да бринеш, процвркутаћеш као птичица!

ma nije to jedini problem... salim se malo...

nisam ljubitelj svog glasa... nekada sam pevao u gradskom horu, ali dosta je toga... bio sam treci glas, a u specificnim pesmama ("Oj, Moravo") cak cetvrti glas... to se verovatno ne uklapa u savrsenu harmoniju soprana i mecosoprana mojih dragih koleginica...

ne pevam vise... samo u crkvi moje grlo ispusti takve neke zvuke (mislim pevljive)...

8)

Quote from: zoe on 20-10-2006, 14:21:25
Гледај да анимираш и колеге, не само колегинице!

tesko... da si me pitala da ih animiram za sportsku sekciju, lakse bi mi mnogo bilo... ali probacu...

8)

zoe

Владимире, биће за понос овај хор! :wink:

Хулио, трећи и четврти глас... то није мерило онога колико добро певаш, већ који регистар певаш... А мушки гласови су неопходни, јер је намера да се организује мешовити хор коме сопрани и алтови нису довољни (а ако си већ певао у некаквом хору то је разлог више да те видимо као потенцијалног члана)...

hulio_salinas

Quote from: zoe on 20-10-2006, 14:34:07
Хулио, трећи и четврти глас... то није мерило онога колико добро певаш, већ који регистар певаш... А мушки гласови су неопходни, јер је намера да се организује мешовити хор коме сопрани и алтови нису довољни (а ако си већ певао у некаквом хору то је разлог више да те видимо као потенцијалног члана)...

:hm :hm :hm    nisam ni rekao da dobro pevam!!!    :hm :hm :hm

tad sam bio mlad i lud... nikad nisam mislio da dobro pevam, ali su me stalno nagovarali (profesori Solfedja)... morao sam da idem... jbga...

nisam vise u tom fazonu...

zao mi je sto moram da vas razocaram, ali stvarno nisam neki pevac...

nabavicu vam kolege, pa cete mi oprostiti...

:cvet

zoe

Нисам ни ја рекла да добро певаш! :hm

Овде је све добровољно, нико те ни на шта не тера...

Доста са  :OFF

hulio_salinas

nije OFF, napisao sam ti da cu da dovedem kolege...   :K

nema ljutis? 

:cvet

pop

Steta sto Adonis nije bio ispred Korchagina sinoc da cuje svoje slavuje, pa da onako 'iza paravana' odmah napravi selekciju :)

zoe

Да знаш Попе! Мада могу рећи да ће се једно гараво циганче које преферира режање сасвим солидно снаћи у нашему хору! Д, :cvet

Darker


zoe

Цццццццц, Д! Тако се терају кокошке! Ја сам ипак на вишем еволутивном нивоу! :>
Мада капирам да се стидиш! Не бој се батице, помоћићемо да превазиђеш трему! :cmok :cvet

pop

Za D nema frke: damo mu nekoliko jelenaka, stavimo karirane stoljnjake na pijanino i milina.  :K

Maslacak

hahaha...istina...

Ja sam se inace totalno sokirala u Korchu...koliki skup sluhista!!! Jbt, svi dobro pevaju!
Osecala sam se ko neki uljez... :K

zoe

Маслачак, мислим да не треба да се осећаш као уљез! :cvet (бар не у Корчагину :>...шалим се!...)

Е мало нам и ова тема замрла :'(шмрц :'(
Размишљала сам још мало о називу хора... Како вам се чини "Расковник" :) Трава која све браве откључава. И Вук је описао у Првом српском ријечнику!