Mu¹karci ne vole mr¹ave devojke

Started by Bred, 11-08-2008, 17:43:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Autor: E.B. |

®ene se uglavnom iscrpljuju dijetama da bi se uvukle u konfekcijski broj 36, dok mu¹karci uzdi¹u za ¾enama koje nose broj 42. I ovo nije ma¹ta. Dokazano je!

Urednici britanskog sajta http://www.fabulousmag.co.uk/index.php  su sproveli istra¾ivanje u kom su uèestvovali hiljade i hiljade mu¹karaca, a koji su rekli ¹ta misle o ¾enskim telima - ¹ta vole, ¹ta preziru i ¹ta bi promenili da mogu.
Na osnovu ankete zakljuèeno je da mu¹karci imaju sasvim druge parametre kada su u pitanju savr¹ene ¾enske obline i mere.
Gubljenje vremena ispred ogledala u tra¾enju mana i proveravanju svog izgleda je potpuno gubljenje vremena. Svi mu¹karci su izjavili da su izuzetno zadovoljni izgledom svog partnera. U stvarin jedino ¹to bi promenili jeste ¾enski pogled na svoje telo. Mu¹karci bi zaista voleli da i mi volimo svoje telo onoliko koliko oni vole na¹e telo i u¾ivaju u njemu.
Pa ¹ta onda èekate - pozdravimo velike zadnjice, bujne grudi i rasko¹ne obline. Prihvatite ono ¹to imate i ¹to je najva¾nije, poènite to i da volite. A za dodatni podsticaj proèitajte jo¹ neke èinjenice o tome ¹ta mu¹karci vole.

©ta mu¹karci ka¾u:
Da li vam je konfekcijska velièina zaista bitna?
74% mu¹karaca je reklo da
26% mu¹karaca je reklo ne
®eleli biste da va¹a
devojka/¾ena...
28% mu¹karaca je reklo da bi volelo da njihova izabranica smr¹a za jedan broj.
4% mu¹karaca je reklo da bi volelo da se njihova izabranica ugoji za jedan broj.
58% mu¹karaca je reklo da bi volelo da njihova izabranica ostane na istom broju
10% mu¹karaca nije htelo da odgovori na ovo pitanje.
Ostavili biste patnerku kada bi...
2% mu¹karaca je reklo da bi ostavilo svog partnera kada bi se ona ugojila za jedan konfekcijski broj.
9% mu¹karaca je reklo da bi ostavilo svog partnera kada bi se ona ugojila za dva konfekcijska broja
25% mu¹karaca je reklo da bi ostavilo svog partnera kada bi se ona ugojila za tri
64% mu¹karaca je reklo da bi ostavilo svog partnera kada bi se ona ugojila za tri i po konfekcijska broj

A ¹ta vole na¹i mu¹karci?
Sliènu anketu smo postavili i na na¹em sajtu...I gle èuda, dobili smo sliène podatke... Mu¹karci su mogli da izaberu izmeðu Kejt Mos, Andrijane Lime, Kejt Vinslet i Monike Beluèi.
Pogledajte rezultate:
1. Monika Beluèi, rasko¹ne obline osvojila je 66 odsto glasova i za nju je glasalo 2.690 osoba
2. Adrijana Lima, savr¹eno telo osvojila je 24 odsto glasova, a za nju je glasalo 998 osoba
3.Kejt Vinslet, holivudska buca osvojila je ¹est odsto glasova i za nju je glasalo 222 osobe
4.Kejt Mos, veèita mr¹avica, osvojila je èetiri odsto glasova, taènije za nju je glasalo 177 osoba
Dakle, kada sve saberete i oduzmete, zaboravite na izgladnjivanje. Preterano mr¹ave devojke nikome nisu zanimljive. Mu¹karci i dalje cene prirodno telo. Pa èak i ako imate koji kilogram vi¹ka, bacite se na ve¾banje, zategnite telo i stanjite struk... Zaboravite na modne magazine i ko¹èate manekenke - to je slika koja je daleko od realnosti...

blic

mirror-girl

Ih bre,muskarci ne vole mrsave nego debele...Otkud sad to?!Ja sam citavog zivota bila mrsavica,ali ne zato sto sam tako zelela,vec je metabolizam tako hteo,jedem i uvek ista kilaza.Sada sam ok,i moj br je 36 i sta je tu lose.prezadovoljna sam linijom a i pre se nisam frustrirala vec se samo nasmesim i kazembolje da zulja nego da ljulja...Naravno da sam protiv izgladnjivanja i pracenja svetskih mrsavica kojima se rebra oslikavaju,izgledaju kao kosturi,ali celilut,debeo stomak,butine pa sve to upakovano u tako tesnu garderobu da sve kipi je toliko grozno da nemam komentar,draze mi je da obucem i nesto sire,zenstvenost se ne oslikava preko gole zadnjice,dubokog dekoltea i tesnih stvari zbog kojih se cirkulacija usporava i nastaje famozna pomorandzina kora:),mada naravno da se zenski svet ne moze odreci nekih sexi krpica ali sve ima meru.Ja vise volim da se bavim sportom i da odvojim neko vreme za trbusnjake i plivanje a da opet jedem i slatkise i sve zivo-sem masnog,to mi dodje bas onako grozno.U svojoj okolini stalno slusam kuknjavu mnogih osoba i zenskih a boga mi i muskih,kako nikako ne mogu da skinu kilograme vec se oni iznova gomilaju...Mislim da od kukanja nema nista vec povedite racuna o ishrani,ne jedite sve sto vam dodje pod ruku i sport,sport,sport :box,jer po mom misljenju samo zdravo telo je lepo telo! I vi ste zadovoljne i lepsa polovina iliti i Vuci siti i ovcice na broju :).
A i nista se ne moze meriti uzdasima i ljubomornim pogledima kada prosetate u bikiniju,nasmesite se i uhvatite jacu polovinu pod ruku i odete na dobru pljeskavicu bez straha da ce nesto da kipi i ruzno izgleda,tako da je moj savet:S P O R T!

philoserbiana

volim da budem mrsava,ali nisam... :stid:
volela bih da sam balerina,ali nisam... :hm
volim sto se trudim... :happy:   i sto volim    :cvet

Bred

ukusi su razliciti, o tome stvarno ne vredi raspravljati ...
Ovo sam postovao jer sam se iznenadio rezultatima istrazivanja ...
:wink:

mirror-girl

Dobro Brede,nemoj da se ljutis na moj post,ja nikog nisam ni pecnula....Lepo ti kazes
nije za svakog roba slobodaSvaka cast...ko razume,shvatice :)

Anchyca

owo je moj prwi post na forumu...nisam mogla da odolim...
ok,42 samo zwuchi mnogo...
swi drugacije `nose` swoju tezinu,znam dewojke koje stwarno izgledaju extra a pritom se jedwa uwuku u 42...stwar je u stawu koji imash i sigurnosti u sebe :))
Sport ne mora da donese fizicki dobre rezultate,pa nisu bas swi sportisti zgodni,ali swakako doprinosi opet toj lichnoj satisfakciji!! Ja bih umrla da ne treniram bar tri puta nedeljno a opet ne mogu se pohwaliti ne znam kakwom figurom.
Mislim da se u chlanku u stwari naglashawa waznost zenkih oblina...ono kuk,struk,da ne pominjem nesto drugo :)))

Bred

@mirror- nisam mislio nista lose za tvoj post nego sam samo dao smernicu u kom tema NE TREBA da se razradjuje ...

@anchyca-slazem se  :wink:
:cvet

Kamicak

Sto bi rekao jedan moj prijatelj, j.. zenu koju za kosu samo mozes uhvatiti :>

malena

Quote from: Kamicak on 12-08-2008, 22:38:00
Sto bi rekao jedan moj prijatelj, j.. zenu koju za kosu samo mozes uhvatiti :>

Ha ha ha... Ovo ce biti misao dana...

Morbid_Angel

Quote from: Kamicak on 12-08-2008, 22:38:00
Sto bi rekao jedan moj prijatelj, j.. zenu koju za kosu samo mozes uhvatiti :>
E ovome cu se slatko smejati kad budem prozdirala do iznemoglosti svoje omiljene bureke i pljeskavice, kao i mnogobrojnu drugu kaloricnu hranu (pa i mnogo piva) koje mi metabolizam dozvoljava a da opet ostajem mrsava...Sta bi dali da su na mom mestu!

mirror-girl

Vala i za kosu treba truda,pogotovo dugacku-govorim iz licnog iskustva,mnogo vise -nego za dobru liniju-opet iz svog iskustva.I nije bitan samo broj odela koji nosite i kilaza,mnogo je vaznije kako su ti kilogrami rasporedjeni,sto ce reci-NIKAD sebi necu da uskratim da pojedem sto mi dusa zeli,niti cu svoje telo muciti glupavim dijetama,jenostavno cu nekad da uradim neku vezbicu kad me ne mrzi i to je to,mom organizmu i vise nego dovoljno.a sto se tice vezbanja 3 puta dnevno,super ko moze,mene iskreno mrzi da budem tako ogovorna,lakse mi je da uskocim u bazen i plivam dok ne crknem,nego da se znojim u zagusljivoj teretani po ovoj vrucini...A dosta kalorija se trosi i ljubljenjem,pa ko voli nek izvoli,meni te vezbe jezikom najvise odgovaraju :ljubav:,mozda zato samo blebecem i kuckam  :> :happy:      :wink:

Enea

Quote from: Morbid_Angel on 13-08-2008, 11:48:24
Quote from: Kamicak on 12-08-2008, 22:38:00
Sto bi rekao jedan moj prijatelj, j.. zenu koju za kosu samo mozes uhvatiti :>
E ovome cu se slatko smejati kad budem prozdirala do iznemoglosti svoje omiljene bureke i pljeskavice, kao i mnogobrojnu drugu kaloricnu hranu (pa i mnogo piva) koje mi metabolizam dozvoljava a da opet ostajem mrsava...Sta bi dali da su na mom mestu!


stomak od pivchuge se jako teshko skida.

Bred

Quote from: Kamicak on 12-08-2008, 22:38:00
Sto bi rekao jedan moj prijatelj, j.. zenu koju za kosu samo mozes uhvatiti :>
Kamicak legendo  :Bog
:siza:
:>

dirigent

Ja Volim petite girls . Bolje mrsava no `punija` .

  Ekonomicno , lako za rukovanje , jeftino odrzavanje , ergonomski dizajnirane obline itditd...

mirror-girl

Quote from: dirigent on 23-08-2008, 14:28:55
Ja Volim petite girls . Bolje mrsava no `punija` .

  Ekonomicno , lako za rukovanje , jeftino odrzavanje , ergonomski dizajnirane obline itditd...

E dobar si  :wink: