Maèka sa èetiri uva zvezda interneta

Started by Bred, 22-08-2008, 19:45:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Autor: Beta | Foto:Newlaunches.com  |
Porodica Rok iz Dauners Grouva, predgraða Èikaga, stekla je instant svetsku slavu od trenutka kada je sin na internet postavio sliku njihovog maèka koji ima èetiri uva.



Ted i Valeri Rok ka¾u da su ih amerièki mediji i televizije zasuli ponudama da prave reporta¾e o maèku boje dima zvanom Joda. Ponude su, ka¾u, stigle od emisija "Dobro jutro, Ameriko", "Foks njuz" i ¹oua Tajre Benks, a Jodine fotografije objavili su i londonski "Gardijan" i "Dejli mejl".
Valeri i Ted Rok isprièali su da su maèka prona¹li 2006. godine, dok su u jednom baru gledali prenos neke utakmice. U jednom trenutku su primetili da se ostali gosti podsmevaju maèetu, tada starom osam nedelja, zbog neobiènog izgleda i odluèili da ga udome.

blic

mirror-girl

Uh,ova maca mi je bas onako sugava...
Kad sam cula da su se pojavile besne mace i da ujedaju,najlepse sam se zahvalila drugarici na macetu koje je pokusavala da udomi kod mene,i nisam ga uzela.Kad bih imala ovakvo stvorenje u kuci najverovatnije bih i ja letela kroz prozor zajedno sa njim  :wave:

Bred


frckica-j

Bas lici na Jodu, najvecu facu u serijalu SW! Mozda je Lukas i uzme ako odluci da snimi i preostale 3 epizode!

Beba, macka sa krilima, ova maca, sta je sledeæe? :hm