METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 10 Guests are viewing this topic.

nasty girl

misli na salad finger(ne znam kako se pise...)...bar mislim da na to misli... :loptica :loptica :loptica :loptica

Sara

Ne, ipak cu povesti Huberta Cumberdalea!!!

Spam!


Ne idem na 'cert, definitivno...  Ocekujem sutra detaljan report od Darkera!!!

Vampire 666

eee...Darker sada testerise vene na certu Milosrdnih Sestara....

Sara

...Darkeru, javi se! Kako je bilo sinoc? Hocu play-listu!!!

Vampire 666

Neko je glasao za IM. Jeeeee :~ :~ :~ :~ :~

nasty girl

Darker se uspavao,a mi svi ocekujemo izvestaj sa koncerta.. :loptica :loptica

Vampire 666

Darker se izgleda tolko lepo proveo na certu da nece o tome da diskutuje vishe... :twisted:

Darker

#112
hell yeah!!!
Slièke dobijete za koji dan, kao ikog uop¹te zanima :> :> :>
Par stavki:1) Oni su mi vrh bend, a on mi je takav lik(ne¹to izmeðu D¾onija ©tuliæa i Ramba, najjaèa izjava je da on to sve gleda kao crni humor i da ne mo¾e da veruje da neko taj mrakerski fazon shvata ozbiljno, i da se mnogo razoèara kad vidi zbog èega se ljudi lo¾e na njegovu muziku)
2) Nikada(sem ako nemate 55 godina ko moja keva koja je htela da ide) ne idite na tribine!!!!! U stanju su gorem od grèkih amfiteatara, a oseæaj je kao da pratite koncert sa obli¾nje zgrade... Na WS-u idem u ono grotlo dole, pa taman sat vremena èekao da se isprazni...
3) Stadion je bio poluprazan, ¹to je extra s*ebalo atmosferu... Bolje krcat koncert u Skc-u(ko apokaliptika)nego poluprazan na ta¹u... Generalno lo¹a atmosfera, dosadna, glupi gay gotièari ne¹to klimaju u mestu, niko ne peva, niko ne pljeska rukama, a i Eldriè je kriv ¹to nije lo¾io publiku(ili bar ja nisam primetio)... Da, ne¹to je valjda prièao o Mladiæu(tipa, ako je na koncertu da se preda :> :> :> :>) ali to nisam èuo(generalno sam na je*enim tribinama malo ¹ta èuo :'( :'( )
4) Svira¹e nepunih sat i po(sa sve dva bisa), publika se tek zagrejala
5) Zvuk je bio ok ali se od ritam ma¹ine nisu ba¹ najbolje èule gitare i vokal, neke pesme naravno mnogo lo¹ije zvuèe bez ¾enskih vokala, on je bio skoro æelav(sa izblajhanom kosom na keca), stekao sam utisak da je vrlo nizak,ova dvojica su ok, jedan gitarista(bar po prièanju ortakinje iz prvog reda) sa kosicom je extra simpatièan i tako. Da, posle svirke su njih trojica, opu¹teno, pe¹aka, oti¹li do Kst-a na after party(njega tamo nisam video, bila je haos gu¾va, ali ovu dvojicu jesam... mada sam tad veæ bio prilièno cirke, tako da... :Z :Z :Z)
6) Od poznatijih stvari su svirali Alice, Dominion mother Russia, We are the same Suzzana, Something fast, This corrosion, Temple of love, i najbolje dve stvari sinoæ: When you don't see me i Lucretia my reflection

Dakle, utisak da su malo otfu¹arili, bez emocija itd. ali se nisam pokajao ¹to sam oti¹ao, i opet bih :> :> :>

I da, I want more (iliti hoæu more  :> :> :>)

Vampire 666

..e to je iscrpan izveshtaj...

Sara

A ja se i dalje kajem sto nisam otisla... U svakom slucaju padam fiziku!

Sto se tice tribina, to je poznata stvar, prvi red, ili nista! Dobro, ne mora bas prvi, ali uvek je bolje u guzvi! Prosto se stopis s masom, atmosfera je mnogo bolja! Jel su svirali No time to cry???

Vampire 666

brate, karte za Beluzmiju ce pustiti u prodaju 29.7. kako su krenuli! >:( >:( >:( >:(

Sara

Opusteno...

Jel ide neko na EXIT?

Vampire 666

exit-metal....mislim da ove sezone ne idu ove dve rechi u istoj recenici...

nasty girl

i ja mislim da je ove godine exit totalno bezveze..i da ne vredi dati pare.... :ohwell: :ohwell:

Sara

A Moonspell? Max (soulfly i gosti- strani i domaci)... Pa onda Madball prvog dana.. Dobar je i izbor domacih bendova!

Meni je i main stage zanimljiviji ove godine! Htela bih da cujem Bilija, The Cult... Ali mislim da cu otici samo na Portugalce!