METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

nasty girl

 ja sam i maxa i madball vec slusala, a moonspell me ne interesuje...

ne svidja mi se main stage uopste...

Sara

A Pet shop boys? Kako si njih zaboravila? ...salim se...


@Darker: Ako navratis na ovu temu, okaci slike sa Sistersa!!! Hocu da vidim matorog, izblajhanog, anoreksicnog Eldricha!

Darker

#122
Okaèiæu, samo da mi da ortak :K :K :K Do tad: www.popboks.com/koncerti/sistersofmercy.shtml
Nisu svirali No time to cry, a na oovm gore su ih napljuvali najgore :> :> :>
A na moonspell bih jedino i i¹ao, ali kontam da æe doæi i vamo(kad su veæ mogli da snimaju album ovde, mogu ovde i da doðu :> :>)
Za WS sam konaèno video plakat, ¹to æe reæi verovatno su se setili da puste karte(Dom Omladine, Skc, Felix shop/2000) Nemojte da se za****te da uzmete tribine!!!!!

Sara

Nisam znala to za album! Zar nije samo spot za Finisteru? Ima tekst o tome u Butcherian Vibe-u! Likovi su posle snimanja opusteno otisli na osamdesete u voodoo i ponapijali se domacom radzom!!!

Darker

Ja¹ta, carevi :> :> Tako je i Eldriè pe¹aka oti¹ao u kst na after party... Mada bolje da je svirao jo¹ èuku vremena, pa bih ga ja odvezao :> :> :> :>
Btw, metalci, ste gledali  Metlicu u San Diego-u 92(èini mi se, ono live shit, bla bla...) Èastim pivo ko mi ka¾e koju je majicu nosio Kirk :wink: :wink: :wink:

Sara

Don't know...   But I need that BEEEEEEEEEER............mmm................beer...................



Darker

Pa ni¹ta, onda samo virtuelno u BOlonji :> :>

Sara

. . . what a fine day to have A Fine Day To Exit downloaded .  . .

Darker

E, ¹ta be¹e to, u¾asno mi poznato...
Btw, ako neko ima novi Tool rado bih ga podvrgnuo nezakonitom umno¾avanju...

Sara

I treba da ti bude poznato!!! Anathema, 2001.


...nemam novi Tool, ali to me potseti da pitam nasty kad ce da mi nareze one spotove?!

nasty girl

pa kada hoces???hoces da ti narezem i da ti donesem u ponedeljak???? :P :P :wink: :wink: :wink: :wink:

Sara

Pod uslovom da se uopste vidimo u ponedeljak...

Vampire 666

...Saro ne glupiraj se, nemash ebolu...

Nego, kako vam se chini novi album Pepersa. Meni je jos meksi nego svi prethodni...Odoshe u pop vode skroz...

willie the scot

tragedija...sindrom juzna kalifornija...postali su ono cemu su se sprdali na albumu californication.

Sara

Ne svidja mi se, previse ih pustaju na dvestadvojci pa mi ipak ulaze 'pesmice' u glavu... (ako je ovo tema o metalu, ovo je offtopic, zar ne?!)

@Vampire 666: Nemam bas ebolu, ali mi se ipak ne vidimo sutra! Srecno svima na matemetici!!!