METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

Dargoron izd'o album....treba da se pazari...

Sara

#136
Pa lepo... Ne slusam  ih, uzivo me cak nerviraju (Vampiru, sada nema razloga da se osetis prozvanim i da objasnjavas zasto su oni toliko dobar bend; ovo je samo licni stav), ali mi je drago uvek kad ima novosti na domacoj sceni!

Ja jos nisam nabavila novu Heteru (2.album), ali planiram u skorije vreme, mislim da su napredovali...

...tu je i nova dvestadvojkina kompilacija DEMO bendova! Obavezno nabaviti!

Jel bio neko na promociji sinoc?

willie the scot

cisto informativno...nemam nameru da prozivam ikog...jel slusate vi nesto sem heavy metala?volim ja elektricnu gitaru nema sta da mi pricate,ali vecina metal bendova je cisto satanisticko sranje...

Vampire 666

#138
Quote from: willie the scot on 25-06-2006, 18:28:11
cisto informativno...nemam nameru da prozivam ikog...jel slusate vi nesto sem heavy metala?volim ja elektricnu gitaru nema sta da mi pricate,ali vecina metal bendova je cisto satanisticko sranje...

...lupash gluposti....

...naravno...hard rock...ponekad...


Kraljevski i Alogija su predgrupe za Beluzmiju....samo josh kartu da kupim...

Sara

Naravno da slusam svasta sto se ne moze svrstati u metal!

Hard rock, alternativu,punk, razne ambijentalne i avangardne eksperimente, klasiku,blues...

Evo bas sad slusam Sigur Ros, uvek me totalno umire...



@willie: Nisu svi "metalci" ograniceni samo na ekstremni metal, nisu svi ni satanisti! To verovatno i sam znas, al' kad vec pitas...   

Da ne bude ovo bas offtopic, koje ti METAL bendove slusas?

Leia

Lepo je znati da medju farmaceutima ima metalaca...
Voli li iko progressive metal? Meni je taj pravac omiljeni, stvarno je prava umetnost.........
Ayreon je bog :Bog


Sara

Od prog bendova najvise volim Dream Theater! To je prvo i jedino cega mogu da se setim... Trenutno sam vise doom/goth orijentisana!

O Ayreonu sam dosta citala u metal casopisima ali nista nisam preslusala! Na 202 ga ne pustaju, ne znam gda bih mogla nesto da nabavim... Jel ti imas ideju, Leia?

I naravno, dobrodosla na temu!

Vampire 666

Prog je, onako, filozofski orijentisan...el Kamelot prog...njih gotivim...sem onih gluposti na francuskom i japanskom...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 26-06-2006, 18:38:24
Prog je, onako, filozofski orijentisan...el Kamelot prog...njih gotivim...sem onih gluposti na francuskom i japanskom...

meni oni vise vuku na power.. :`

willie the scot

Quote from: Sara on 26-06-2006, 07:44:17
Naravno da slusam svasta sto se ne moze svrstati u metal!

Hard rock, alternativu,punk, razne ambijentalne i avangardne eksperimente, klasiku,blues...

Evo bas sad slusam Sigur Ros, uvek me totalno umire...



@willie: Nisu svi "metalci" ograniceni samo na ekstremni metal, nisu svi ni satanisti! To verovatno i sam znas, al' kad vec pitas...

Da ne bude ovo bas offtopic, koje ti METAL bendove slusas?
mejdeni su satanisti,bad religion...judas priest...i,citava rok muzika ima razne mantre i subliminal messages...jebiga,moras toga da budes svestan,cak i bitlsi... a zeppeline i da ne spominjem...oni su tu pomerili granice...ali nije u tome stvar,stvar je u tome...dokle je muzika muzika,a gde pocinje da bude nesto drugo...uopste ne razumem ljude koji se toliko udubljuju u taj fazon... bring your daughter to the slaughter i slicne kretenizme...ne vidim sarkazam, ironiju ili bilo koje dublje znacenje u tome...ne slusam uopste metal muziku sa izuzetkom black sabbath,metalike,nekih pesama od mejdena koje ne nalazim da su umobolne kao gore navedena.neki vide energiju u tom takmicenju u sviranju 64ina,...uopste ne razumem...savetujem vam:otidjete u mitros music u abardarevoj i prosetate kroz spalir gitara,...onda uzmete stratocaster ili hammer i ukljucite u fender pojacalo od 100w, zatim ukljucite overdrive...###"!!!&%$#"#$%&&%$#"!#%&/(**?&%$#i...izadjete... sednete ispred i zapalite cigaru...

Vampire 666

#145
svukoh sa neta konachno Dragonforce - Inhuman Rampage....zaboravio sam koliko volim power metal...

Sara

...a to ti je bila 666. poruka!!! Tr00 kvlt!

@willie: Ok, ako je to tvoj stav, nema problema! Licno se ne slazem, ali nisam tu nikom da namecem misljenje! Ovo je tema o muzici, a kad je metal u pitanju, to je sve sto me zanima, bez udubljivanja u filozofiju...


@Vampire: Mislim da Kamelot jeste prog!

Vampire 666

jeste...proverio sam.... e pa srecna mi 666 poruka!!! :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :loptica :loptica :loptica :loptica

nisam ni primetio...i bash se potrefi u metalu!

Leia

Ja mislim da je Kamelot power-progressive bend  :)...


A za AYREON , Saro, nemam pojma gde bi mogla da nabavis... Mislim, mogla bih ti ja dati ali ne znam kako ... Uvek mozes da kupis original CD ( za Ayreon vredi izdvojiti toliko novca, jer stvarno imaju nevidjen zvuk, pa jos i ako imas neko dobro ozvucenje........)

P.S. Braco i sestre metalci drz'te mi pesnice sutra na polaganju...
Pozdrav !

Sara

Samo hrabro, may the force be with you!

...cula sam novu pesmu Metallicae... Uzivo iz Berlina, 6.6.2006. Zove se "The New Song", tj. jos nema ni naziv...

Kako zvuci? GORE OD SVAKOG DECACKOG TRIBUTA IZ MALE SALE SKCA!!! Bez energije, bez ideja... Tuzno...

Nema vise nade da ce novi album zvucati bolje od stangera...