METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Maslacak

...ja ne znam sta propustam...pa cu propustiti... :K

Vampire 666

jos manje od 10 sati do Tankard-a...

Sara

Kvlt!
:twisted:


Pisi utiske cim se vratis!!!




Vampire 666

#273
jebeno najbolji koncert ever!!! preko sat ipo cistokrvnog trash metala...na prvu pesmu We Still Drink the Old Ways (koja je sa najnovijeg albuma) publika je mlako reagovala...onda je Geri poceo da nas proziva...rekao je da je video mnogo ljudu u majcama Bon Jovi i kao zakljucio da mi svi to slusamo...onda je posle psovki, negodovanja i par limenki koje su poletele ka bini, uz zvuke pesme Zombie Attack masa eksplodirala!!! znoj se dizao u oblake koji su se kondenzovali po zidovima i plafonu i pada nazad na nas kao vrela smrdljivas kisa (cert je bio u maloj sali skc-a), a krv se cedila niz lica i tela (nekih) ljudi...onda sam ja, koristeci maksimalno svoje laktove, dosao do sipke u prvom redu i tu proveo veci deo certa...pio sam pivo iz Gerijeve limenke...rukovao s njim...i s gitaristom...dobio desetine udaraca u slabinskom delu kicme...i posle sat vremena sam skocio nazad u podivljalu masu gde sam besomucno sutirao i skakao dio poslednjih taktova pesme (Empty) Tankard kojom cert i zavsen...


sad eto sedim u tisini svoje sobe i osecam se kao da je preko mene prosao stampedo besnih bizona...

Sara

Wow....


Slikovito, nema sta! Jel si razmisljao da pokrenes svoj metal 'zine? ;)

Ali zasto u maloj sali???

(oni misle tamo i Katatoniu da strpaju...)

nasty girl

Quote from: Sara on 06-11-2006, 18:12:35
Ali zasto u maloj sali???
(oni misle tamo i Katatoniu da strpaju...)

pa jer je bilo prodato samo 250 karata.... :ohwell:

Quote from: Sara on 06-11-2006, 18:12:35
Slikovito, nema sta! Jel si razmisljao da pokrenes svoj metal 'zine? ;)

uf bas imes da budes duhovita..... :K :K :K :K

Vampire 666

Quote from: Sara on 06-11-2006, 18:12:35
Wow....
Slikovito, nema sta! Jel si razmisljao da pokrenes svoj metal 'zine? ;)
(oni misle tamo i Katatoniu da strpaju...)

Vidis, mogao bih...mada bi to u mom slucaju bio metal webzine...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 06-11-2006, 19:17:03
Quote from: Sara on 06-11-2006, 18:12:35
Wow....
Slikovito, nema sta! Jel si razmisljao da pokrenes svoj metal 'zine? ;)
(oni misle tamo i Katatoniu da strpaju...)

Vidis, mogao bih...mada bi to u mom slucaju bio metal webzine...


ne zanosi se glupostima.... :confused: :confused: :confused:

Dukica


Vampire 666

sad se vratih iz kupovine karte za EXODUS... :>
1200 cunti...ko voli nek izvoli...

Vampire 666

Ovo je bilo zlo koliko je bilo dobro...Likovi su EXtra...Treseri do srzi...Mada je ozvucenje bilo malo losije nego obocno.

Sve me boli...vrat...nos...rame...desna saka (sto neki ljudi imaju tvrdu bradu kad ih zabodes)...

Sve u svemu, odlican koncert...oko 700 ljudi...pola matorci 30+...

Dukica

Hehe, :K :K,super je bilo...
al najjace od svega je to sto je pred svirku basista stajao kod majci za prodaju i niko ga nije izvalio  :K :K :K :K :K :K :K
Koji car!

Maslacak

Ja sam bila u Novom Sadu juce, na svirci domacih bendova At Radogost's Gates, i posle Anguish Sublime. Oba su valjda death... ne razumem se bas najbolje u zanrove...ali razliciti su..neko mi rece da su ovi drugi Tehnical death...wathever :K

Anyway, oni prvi su me zestoko smorili..udri po gitari, udri po bubnjevima, lik vristi...nijedan solo, nijedan dobar rif, sve pesme iste...bzvz.
Ali Anguish Sublime... ljudi, to je stvarno dobar bend!!! Pevac je fantazija...gitarista razbija...i zaista dobre pesme, koliko sam mogla da provalim za prvo slusanje...u svakom slucaju, tehnicki bar, su stvarno dobri. Svirali su i dve stvari od In Flames...jako dobro :>
I tako...cuo neko za njih? Ja juce prvi put :K

Darker

Kao In Flames? Pa vidi, èudno bi bilo da se tu ne slo¾imo:-)
Elem, za In Flames sam èuo, za ove na¹e nikad i tako... Ako su slièni, onda Kicks assssssssssssss!!!

Maslacak

Ma nemaju jadnichci ni album, samo neki demo...
Ocigledno, In Flames su im uzor :>

Ja nisam nikad slusala In Flames, u poslednje vreme nesto, od kad vise ne mrzim growl :> Uvek sam mislila da razbijaju, ali sam se ogranicavala na instrumentale zbog tog prokletog "pevanja"... Ali polako se totalno primih na Amorphis, pa malo Opeth... pa eto, sad i In Flames...
kako starim, ja sve na vecu zestinu, umesto obrnuto :K
Elem, zapamti sad - Anguish Sublime :happy: