METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Darker

A jok, nego æe kod Cukiæa u emisiju da doðu... Ili kod ®ozi :> :> :> :>
Quote@Darker: Pogodi ko ima "A Natural Disaster" !!!
Kahm, kahm... Ja?????ddddddddd?? Rekoh da mi fale izmeðu Judgement-a i disastera >:D >:D >:D

Sara

E bedak... Pokusala sam da skinem A Fine day to exit ali je nesto uzasno spor...

Ako uspem menjam ga za onaj tvoj live!



...jao closer mi je u glavi ceo dan... Ali pulled under at 2000 metres a second je ubedljivo najjaca stvar na albumu...

Darker

Znaèi kad sam bio ubeðen da je to neka obrada Pink Floyd-a :> :> :>
A bila ortakinja na nekom mini festu u Budimpe¹ti gde su izmeðu ostalog i oni nastupali sa sve obradama PF-a!!!!! E ludnica :> :> :>
Ste slu¹ali album Damanation od Opeth-a?

Sara

...Mislim da sam preslusala sve osim ovog najnovijeg...

Eh, da vidim Anathemu uzivo pa da 'mrem... Prica se da bi Katatonia mozda mogla da nas 'zakaci' na jesenjoj turneji!!!

Vampire 666

Sinc su Gardijani bili na 202 uzivo!!! :Bog :Bog :Bog :Bog :BogSnimio sam ceo intervju...ako nekom treba...
Mozda ja ipak ne odem u Finsku....

nasty girl

#95
Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 07:30:51

Mozda ja ipak ne odem u Finsku....

Stoooooooooooooooo  :`? :`? :`? :`?

Vampire 666

Mozda kod nas ipak dodje do metalizacije(bash sam mashtovit)...

nasty girl

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 07:53:18
Mozda kod nas ipak dodje do metalizacije(bash sam mashtovit)...

slatko si me nassssmejao.... :lol2: :lol2: :lol2: ....stvarno si mastovit.... :wink: :wink:

Darker

Quote from: Vampire 666 on 12-06-2006, 07:30:51
Sinc su Gardijani bili na 202 uzivo!!! :Bog :Bog :Bog :Bog :BogSnimio sam ceo intervju...ako nekom treba...
Mozda ja ipak ne odem u Finsku....
e reèe mi buraz... Ja sam tad bio zauzet, gledao paket aran¾man na politici o Sistersima... Ladno su obradili Ace of Spades :> :> :> :>
A onaj Eldritch je takav car od èoveka, da ja nemam reèi... Recimo ne¹to ko Rambo kod nas...

Vampire 666

lepo se provedite na Sestrama veceras vi koji idete... :Z

Darker

Hoæemo, samo ¹to je to sutra :> :> :> :> :>

Vampire 666

moze biti...

Sara

Aaaaa!!!!!!!! Pa kad su dosli Gardijani na 202??? Ja sam cekala do 11 i nesto i smorila se... Daces mi da preslusam!!!

Jel su sistersi sigurno na Tashu? Posto na yumetalu pise da su u skcu...  A ja jos ne znam should I stay or should I go...

... niko nije dovoljno goth da ide sa mnom!Moracu sama da uzivam gledajuci kako mi tece krv iz vena...

Vampire 666

#103
povedi SF-a... :lol:

Cuh novi singl Slayer-a! Koma brate! Pesma se zove Cult i skroz je antireligijska(odnosno anticrkvena). Perverzno dobro!!! :Bog :Bog :Bog :Bog

Sara

Zasto ja ne mogu da se setim sta ti mislis pod tim SF???

Preslusala sam i ja taj Slayer... Izasao je singl jos 6.6.2006. , naravno!

E sad ako je sve "anticrkveno" i dobro onda je dobar... To je jednostavno Slayer, oduvek isti, sa nekoliko pesama koje odskacu i teraju te da se pokrenes! Ali mislim da ova nije jedna od njih...