METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Darker

Quote from: Vampire 666 on 29-05-2006, 06:58:47
AC/DC trebaju da izdaju novi album. ocekivanja?
Ma nek bude ko poslednji biæe extra, 30 godina imaju iste pesme, ali meni ne smeta... :> :>
QuotePa naravno, nas najbolji bend!!!
Heheheheh, dobar je Danilo... Meni se lièno vi¹e sviða njegov Amaranth, ali dobro... Odlièna je obrada Enjoy the silence, otkad su furnuli Baneta iz benda prosto blistaju :> :> :>
Ste bili na koncertu?

TanjA

Paul di Anno
'TallicA, baby!
Deep Purple
Led Zeppelin (in my dreams...  :'()
Blind Guardian у Пешти...
уфф не могу више да се сетим...

А кад дође Whitesnake.... ијаааааааааоооо  :> :>

Darker

E vala ba¹ ijaooooooooo... Ali nisu dripci jo¹ pustili karte, a to mi je roð poklon...©merac... :'( :'( :'( :'(

Vampire 666

Najavili su Alogiu kao predgrupu za Beluzmiju... :?Mislim, gotivim Alogiu ali se bas ne uklapaju u ovu pricu.

TanjA

Ð'ило куда, Алогиа свуда.... Ñ...м.....
Али сеÑ,иÑ,е се само предгрупе MetallicA-и - - - Ð'ан Ð"ог!!! буаааааааааа!!!!
Мислим... немам ја нишÑ,а Ñ,олико проÑ,ив њиÑ... него... кад не иде - не иде!...

Darker

Quote from: Vampire 666 on 30-05-2006, 09:19:32
Najavili su Alogiu kao predgrupu za Beluzmiju... :?Mislim, gotivim Alogiu ali se bas ne uklapaju u ovu pricu.
heheheheh, nadam se da će proći ko na koncertu motorheada 2002. kad su isto najavljeni ko predgrupa a umesto njih razvalio ritam nereda :> :> :>
Ako ćemo pravo više mi se slaže alogia uz njih nego uz motorhead ili van gogh uz metlicu... O0
Mada cenim da bi neki Fuzz box bio idealan, mada nisu neka veličina i nemaju svoej stvari sem sa Ä'okom davidom... A Cactusi su postali prebljutavi... Eeeee, hard rock je umro u Srbiji :'( :'( :'( :'(

Sara

Quote from: Darker on 29-05-2006, 18:17:56
Quote from: Vampire 666 on 29-05-2006, 06:58:47
AC/DC trebaju da izdaju novi album. ocekivanja?
Ma nek bude ko poslednji bi�e extra, 30 godina imaju iste pesme, ali meni ne smeta... :> :>
QuotePa naravno, nas najbolji bend!!!
Heheheheh, dobar je Danilo... Meni se li�no vi�e svi�a njegov Amaranth, ali dobro... Odli�na je obrada Enjoy the silence, otkad su furnuli Baneta iz benda prosto blistaju :> :> :>
Ste bili na koncertu?



Naravno, ne propustam!!!
Samo je bedak sto su svirali samo 4 pesme jer su morali da zavrse do 2... A svirka je kasnila ceo sat...


I ne verujem da znas toliko o njima! Poznajes ih , ili...?!

Vampire 666

ovo je tema o metalu. znaci, cons je offtopic...

nasty girl

Quote from: Darker on 29-05-2006, 18:17:56

Ste bili na koncertu?

Pa kao sto Sara rece bile smo na koncertu...ali meni nije bilo nista narocito jer ja ne volim cons....ali zato jedna od predgrupa je bila extra....bas po mom ukusu... >:D >:D >:D

Vampire 666


nasty girl

QuoteÐ'ило куда, Алогиа свуда.... Ñ...м.....
Али сеÑ,иÑ,е се само предгрупе MetallicA-и - - - Ð'ан Ð"ог!!! буаааааааааа!!!!
Мислим... немам ја нишÑ,а Ñ,олико проÑ,ив њиÑ... него... кад не иде - не иде!...

to je stvarno bilo tragicno... :ohwell: :ohwell: :ohwell:

Darker

Quote from: Vampire 666 on 31-05-2006, 10:05:53
ovo je tema o metalu. znaci, cons je offtopic...
idi, sad ćeš ti mene da moderiraš? Ako ako, to je demokratija :> :> :> :>
Btw, cons se uklapa u metal tako da... :P :P :P :P
QuoteI ne verujem da znas toliko o njima! Poznajes ih , ili...?!
Pa nismo baš pasli ovce zajedno, ali bejah na par svirki kad su počinjali, a i imamo neke zajedničke poznanike... Mada više ja znam njih, nego oni mene, hahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
I da, čujem da se za predgrupu Apocalyptice pominju Neverne bebe ili Abonos, hihihihihihihi

Sara

Koliko sam ja obavestena, Abonos je ostao bez par clanova (basiste i jedne pevacice), ne znam da li vec imaju zamenu...
A Neverne bebe se STVARNO nikako ne uklapaju!!!
Mislim da cu ja ipak Apokaliptiku "ispostovati" iz parka pored SKCa...

Darkeru, ako gotivis Amaranth, sigurno volis i Anathemu?! Am I right?

Vampire 666

ma najbolje je da predgrupa, odnosno predpevac bude Miroslav Ilic :>

Nagflar_the_Sinner

Quote from: Vampire 666 on 18-05-2006, 11:15:45
O.K. znam da nas je malo...na ovom faksu...ali sto rece kolega na koncertu Kinga Diamonda preksinoc, nisu ipak svi tucachi kamena...
so, metalci, rise your voice!
Da, KING je bio extra! Toliko sam se bio naprzio na njegovu muziku, da sam sedam dana pevao"into the night I go , and you can't follow me!!". A onda sam se zabrinuo za sebe i iskulirao malo...