METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Dukica

a ne znam da li bi ih muzli il' klali.... a kako bi "headless children" zapakovali u kantri i uradili duet sa dolly parton,e tek to je van mog dometa maste... ocigledno se o ukusima ne vredi raspravljati....
stvarno ne volim mejdene i moj pravac razvijanja nije ni poceo niti se zavrsio njima,a nadam se i da nece. a sta ces.... niko vise ne slusa stare i dobre bendove koji su imali sta da kazu i izdvajali su se svojom originalnoscu...panteru,i sepulturu,slayer  i mashine head su danas u senci nekih abitnih bendova,tipa "ortak iz kraja ima glas k'o Dikinson,voli dream teatre,i ima svirku jednom nedeljno u nekoj rupi za 2 piva". stvarno ne znam sta se to desilo u adnje vreme... dok sam bila u osnovnoj postojala su 2 klana metalaca-ljubitelji metalike i ljubitelji megadetha,ko je slusao nesto jace,taj je bio pravi freak i zacetnicima metala smatrali su se sabati. za mene ce ,nazalost(?!),stvari takve i ostati. neka bude da sam ogranicena i da ne prihvatam novine,al tolikih sam se gluposti i svakakvih novih bendova naslusala i sve me je proslo,i vise se ni ne secam ni korna ni soad ni lacune ni nightwisha ni ostalih cuda koji su samo u prolazu.  ostao je samo pravi metal!!! i svi su mi govorili,ma procice te to,metal svi slusaju kad imaju 14 god itd... nisam verovala... i jos uvek ne verujem i ne zelim da me pantera ikada zaobidje. za sad nije. evo me sad sa 25 god,na kraju faxa,sa pevackom karijerom od 9 god i dalje sa panterom u srcu. mogu reci da sam ponosna! ti?
al ajde,da ne budem na kraj srca... samo bez 'armonike i serbian lyrics i sve je cool!!!!!

Maslacak

Ajde ajde...svako ima nesto svoje... Uopste taj "metal klan" je glupost...vidjam kako neki metalci sad zaboga SIZE jer neki drugi (najcesce mladji) metalci pricaju okolo da su metalci i hvale se, a to zapravo nije pravi metal, i to nista ne valja bla bla... Toliko sad razlicitog metala, i muzike tu i tamo ima, da dve osobe koje slusaju metal mogu da nemaju ni najmanje slican ukus... I to je meni sasvim ok! Dolaze neki novi klinci, i oni se loze na Linkin Park, i novu Metallicu, i to je savrseno normalno jer zive u takvom vremenu... ne razumem, zasto se uopste buniti, ili se osecati lose zbog toga. Sve zavisi sta od muzike trazis i sta je ono sto tebi savrseno odgovara. Panthera, Machine head i WASP ce uvek postojati, a mislim i da uopste nisu zaboravljeni, ali normalno je da se stvari menjaju u nekom novom pravcu... Bez obzira koliko je nesto u nekom momentu dobro, promene su neizbezne zato sto se menjaju i ljudi, novi klinci su drugaciji od starih klinaca... A na tebi je izbor i da promene ne prihvatis, vec da se drzis onoga sto ti pogadja "u zicu". Pa ti lepo sebi pustis Pantheru (ili jos bolje - pevaj! :>), i nema nikakvih problema...

Nego, jesu ispijali svezu krv na WASPu.... ?? :K :K :K

Gotivila sam HF jedno vreme, nista posebno (nemam cak nijedan album), ali bili su dobri, do albuma Crimson Thunder... :roll: Ne znam, moozda i odem na koncert...
Za sad znam da me cekaju Guardiani u ponedeljak...nista Vampir, masem ti iz SKCa... :>

Dukica

ma da bre... sve to stoji.... i treba tako....
mada mi je ortak  iz Istanbula rekao da su tamo priklali neku sitnu zivinu,ja se ponadah da ce toga biti i ovde. medjutim,nije.samo se u nekim momentima cula neka testera u pozadini! a i Bleki je par puta pokazao nekome u publici da ce mu prerezati vrat. hehehehe...sladak je...ima nekako zensko lice..al usput i veliku povrsinu tela,a i zapremina koju zahvata u prostoru,nije naivna.ne bi volela da mu se omakne ruka i da padne na mene.jos kad je pocao da se klati na pecaljki za mikrofon...auuu... mislila sam da ce pasti na glavu nekome sa sve svojih 100 kg i bice krvi....al dobro se drzao dekica..vristi k'o zmaj...to bi trebalo da znaci da je dobro pevao!   

Darker

Quotemada mi je ortak  iz Istanbula rekao da su tamo priklali neku sitnu zivinu,ja se ponadah da ce toga biti i ovde.
Dukice, sestro metalko, nadam se da se ¹ali¹... :F :F
Elem, èini mi se da su svirkali samo po ure, nisu se ba¹ pretrgli, a?
¹to se metalaca tièe, u svim drugim pravcima muzike, kad neko vidi nekog sa recimo BSB majicom, a obo¾ava dotiène, obraduje se i povedu se na piæe, samo kod metalaca kad vidi¹ nekoga ko nosi majicu tvog omiljenog benda, svi su u fazonu: ¹ta on koji moj ima njih da gotivi, kreten mali, pozerèina!!??
To ver. ima veze sa psiholo¹kim fenomenom da kod drugih mrzi¹ upravo tvoje najgore osobine...
Drugo, vrlo mi je ogranièeno i neprosveæeno furati samo jednu vrstu muzike... Pa iako je metal vrlo ¹irok pojam, oseæao bih se vrlo osakaæeno da ne slu¹am i mnogo drugih muzièkih pravaca... A ¹unda ima svuda...

Maslacak

#229
Bas ne kapiram poentu tog klanja... al dobro, neko to vole... :>

Quote from: Darker on 11-10-2006, 15:45:42
¹to se metalaca tièe, u svim drugim pravcima muzike, kad neko vidi nekog sa recimo BSB majicom, a obo¾ava dotiène, obraduje se i povedu se na piæe, samo kod metalaca kad vidi¹ nekoga ko nosi majicu tvog omiljenog benda, svi su u fazonu: ¹ta on koji moj ima njih da gotivi, kreten mali, pozerèina!!??

Hehe... vrlo lepo primeceno! :)
I agree i za zanrove :happy:

Vampire 666

sva ostala muzika sem metala je sranje....i metal je sranje... :K

Maslacak

Hehehe :lol:
Sad sam obrisala taj deo svog posta, pre nego sto sam videla tvoj... :K

Dukica

Uh,pa ne znam bas koliko sam ogranicena,s obzirom na to da slusam sve i svasta(npr.vrlo se radujem koncertu Durana). Ustvari,ja sam bila metalka,a sad nema granica muzike koju slusam ili pevam,samo NE VOLIM MEJDENE, i nadam se da me to ne cini ogranicenom,a i da me cini...... (zamalo da pocnem da psujem) :pst
ja sam mislila da svi ovde volimo dobru svirku....
a  gdina Darkera bih pitala na koliko je svirki bio u zivotu,pa mu je sat i po svirke malo? jedino su metalika i  megadeath svirali  preko 2 sata. a da,i gde si ti bio ono bese? ispred ili unutra? :PI

Korisnicko Ime

Quote from: Dukica on 11-10-2006, 18:04:54
a gdina Darkera bih pitala na koliko je svirki bio u zivotu,pa mu je sat i po svirke malo? jedino su metalika i megadeath svirali preko 2 sata. a da,i gde si ti bio ono bese? ispred ili unutra? :PI
Oma da ti kazem, big mistake ti je ovo pitanje... Ne diraj lava :K
Vidis li ti ovo Dare?
Btw, bili smo ispred zbog nedostatka (citaj nemanja) para.

Dukica

pa znam da uz pivo vreme brzo prolazi,al sam sigurna da nisu svirali pola sata. zato i pitam,gde ste bili pa vam se ucinilo da je svirka trajala 30 min.
nazalost,Motorhead sam tako slusala(uz pivo,ispred Tasa),i mada su ljudi govorili da je bilo sranje,nisam se nasla pametna da to isto kazem,jer NISAM BILA TU,u sustini. to je jos bilo na otvorenom,a ovo je bilo u unutra,pa mi zato nije jasno,cemu pljuvanje.

Korisnicko Ime

Ma niko nije pljuvao, samo nam se ucinilo da su kratko svirali...

Vampire 666

zvanican podatak - koncert je trajao 1 sat i 22 minuta...

Dukica

gde nadje onih 2? lepo...meni je to i dalje sasvim pristojno....

Darker

Za sat i 22 bih im je***o mater za 2000 din!!! :F :F :F
Na dovoljno svirki, veruj mi, poèev sa onim Motorhead-om. Bez dva sata svirke, svaki iole stariji ili poznatiji bend je otfu¹ario svirku... gotovo. Mortiis je otfu¹ario svirku. Sistersi isto. Paul Di Anno 2002 isto. Whitesnake nije. Metallica nije. deep Purple nisu. Paradise Lost nije. Apocalyptica nije. Oæe¹ jo¹?
Ne pljujem koncert na kome nisam bio, verovatno bih se super proveo da sam u¹ao i tih sat i 20 min, ali poenta je da oni imaju hitova barem za dva sata sa sve pauzama izmeðu biseva...
Elem, moj post
QuoteUh,pa ne znam bas koliko sam ogranicena,s obzirom na to da slusam sve i svasta(npr.vrlo se radujem koncertu Durana). Ustvari,ja sam bila metalka,a sad nema granica muzike koju slusam ili pevam,samo NE VOLIM MEJDENE, i nadam se da me to ne cini ogranicenom,a i da me cini...... (zamalo da pocnem da psujem)
se nije odnosio na tebe nego na nastvaka Maslaèkovog posta. ©ta se oma ljuti¹?? klasièan sindrom metalaca, lepo ka¾em :K :K :K :K Mar¹ u kafanu na pivo!!!! :PI :PI :PI
Quoteja sam mislila da svi ovde volimo dobru svirku....
Apsolutno se sla¾em, svi sem Vampa, on ne voli ni¹ta :K :K :K :K

Dukica

Uhhh,kako me zaplasise :shock :shock...samo sam cekala kad ces da pocnes da grizes...nisi...dobro je... :cvet :cvet :cvet