METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Maslacak

Ja bas pocela da pisem kako Darker nije mislio na Dukicu za ogranicenost i to, kad vidim upade Darker izmedju, i sve sam objasni... e bas lepo :>

REM su svirali vise od 2h! :K :K :K

...videcemo sta ce Guardiani da urade...  :hm

Vampire 666

Morbid Angel su svirali oko 2 sata...pri cemu su 2 puta izasli na bis....

Dukica

i dalje ne mislim da je 1.5h malo...ne mislim da su skupe karte...ne mislim da je smece- svirka...ne mislim da zbog toga sto sam ja dala 2000din oni treba da dube na glavi...SVIM SILAMA se trudim da vidim dobro u stvarima,pa cak i u amaterskim svirkama u domu,a kamoli od ljudi koji sviraju po 20 god....nije neki metal-stav,al sta cu...kad bi tako gledala na stvari, smorilo bi me to sto kasne,to sto je toplo pivo,to sto se guram sa oznojenim smradovima,koji su jos usput i pijani i drogirani...svasta bi moglo da me smori,samo na dozvoljavam!!!
ZIVELA DOBRA SVIRKA!!!! a dobra je ako ti tako hoces i zelis!
     

Korisnicko Ime

Ja sam se bas svim silama trudio da mi na Motorhedu bude super... Sada kada pogledam, najgori cert u mom zivotu. :(

Dukica

i ja na sistersima,al sam bila sa tako dobrom ekipom i toliko smo  :ziveli,da mi je ostalo u vrlo lepom secanju... kad ti se ne svidi svirka,onda se trudis da se zezas a ne da ti to upropasti vece....znam da sledeci put necu otici na njihovu svirku,al nema nista katastrofalno u tome sto je svirka bila smece i sve na matricu...desava se,na zalost,da ono sto ocekujes bude smece,a ono od cega ne ocekujes mnogo,bude dobro...u mom slucaju tako je bilo sa jethro tull-om i phill collinsom i ostalim popovcima(nije jethro pop,al ovi ostali jesu),pa na kraju ispade da su me pop bendovi samo odusevili svirkom...vecina kaze da je whtesnake bio smece,al ja sam ocarana coverdejlom,pa mi nije smetalo sto mu je puko glas posle 10 min.
posle megadetha sam imala vrlo kratak i neocekivan razgovor sa Mustainom,i s obzirom da ga obozavam  njega i bend,i nisam spavala celu noc posle toga. bilo bi malo mnogo kad bi ocekivala to od svake svirke...samo malo razumevanja treba...bar ja tako mislim... ko zna zasto je neko odfusario svirku..ko zna koji su razlozi... ne mislim da to rade namerno i zato i ne sudim tako ostro.... :F 

Darker

Quotedesava se,na zalost,da ono sto ocekujes bude smece,a ono od cega ne ocekujes mnogo,bude dobro...
To je skoro pravilo. ©to se Sistersa tièe, bio sam u tvom fazonu, ali tek posle Whitesnake-a sam skapirao koji ¹it od koncerta je to bio. A tada sam bio odu¹evljen samo ¹to sam video Eldrich-a u¾ivo... Ne mislim da je batici Coverdale-u puko glasiæ, i da jeste, svirka je bila fenomenalna, atmosfera je bila fenomenalna...
Ne ka¾em ni¹ta za Wasp, dosta vi¹e sa tim, samo ka¾em da generalno svirka od sat i po je te¹ko fu¹arenje svirke, pogotovo tako velikih imena i cene karte... I da sam bio, verovatno bih iza¹ao sa super utiskom, jedino bi mi to pokvarilo ugoðaj, ali objektivno, tako je kako sam rekao...
Quotekad ti se ne svidi svirka,onda se trudis da se zezas a ne da ti to upropasti vece...
Donekle si u pravu, ali mogao sam da se zezam i napolju sa 2000 vi¹e u d¾epu :hm :hm
Nisam do¹ao na svirku(sem ako nije Rambo u pitanju :K) da se zezam nego da èujem bend koji volim u¾ivo i da vidim u¾ivo nekog koga do pre 5 godina ni u najluðim snovima nisam mogao da sanjam da æu videti...

Dukica

ma,znas na sta mislim..naravno da ne ides na svirku da bi se zezao i da to mozes i napolju..samo ne volim posle neke svirke da pricam kako je bilo smece..ako je i bilo tako,vise na istu otici necu....to mi je nekako bezveze...kao ja sam bitna i bitno je sta mislim pa dajem sebi za pravo da pljujem po nekome ko je ulozio decenije  i tkiva u svoje stvaralastvo...na fuzzbox-u mi nikad nije smece i slusam ih skoro svakog petka,ne mogu da mi dosade iako sviraju isto vec 10 god...eto tako...

Maslacak

Neko ko je ulozio decenije i tkiva u svoje stvaralastvo, moze da ima i malo vece postovanje prema ljudima koji cene to stvaralastvo i dolaze samo zbog toga... bar ja tako mislim... ako nemas postovanja prema fanovima koji su tu samo zbog tebe, vec odradis nesto samo radi reda... cemu onda sve to, zasto si uopste tu?

Ali generalno se slazem sa tobom... kad vec das lovu, ne vredi mnogo zaliti se sto je moglo drugacije, vec gledati da dobijes sto bolje od date situacije i provedes se dobro koliko mozes... a ne upropastis sam sebi vece dzangrizanjem... :>

Darker

Kao i obièno Maslaèak prièa i u moje ime, samo mo¾da malo efektnije i diplomatskije :cvet ®ivo me zanima da li æe da napljuje BG veèeras :K :K
Quotena fuzzbox-u mi nikad nije smece i slusam ih skoro svakog petka,ne mogu da mi dosade iako sviraju isto vec 10 god...eto tako...
Apsolutno se sla¾em, ali da bih njih gledao dam 150 din+piæe... Ni¹ta drugo ni ne oèekujem... Kapi¹ poentu? :hm
P.S. Jedva èekam njihov tribute to Ac/Dc :~ :~ :~ :~
P.P.S. Kad æe neka tvoja svirka?

Vampire 666

i gde su komentari on sinoc....kako je bilo na slepom èuvaru?

Maslacak

#250
Evo meeeeee! Mrzelo me sinoc da pisem... kako da pricam kad sam ostala bez glasa :K

Dakle, za pocetak, evo playliste... ne mogu da potrefim redosled uopste, ne znam sta mi je, inace dobro pamtim...valjda bejah u transu... :K Ali dobro, evo sta su svirali (prvih 5 i poslednje 2 su sigurno tim redom, ovo ostalo ko zna kako...)

War Of Wrath
Into The Storm
Born In A Mourning Hall
Nightfall
Fly
Valhalla (produzena verzija u kojoj smo svi pevali refren jos 20ak puta :K )
Time Stands Still (At The Iron Hill)
Another Stranger Me
Lost In A Twilight Hall
And Then There Was Silence
Lord Of The Rings
Mordred's Song
Bright Eyes
Imaginations From The Other Side
And The Story Ends

-i za kraj, naravno...
The Bard's Song (In The Forest) horski
Mirror Mirror + SUTKA ispred i iza mene (iako sam bila u zadnjim redovima)... ali dobro se bijem! :>

Koncert je bio feeeenomenalaaan!! :~ :~ :~
2h svirke (ukljucujuci 2 bisa) masa sizi...ludilo... Predgrupa (Astral Doors) je sasvim lepo zagrejala masu svirkom, svirali su tacno do 10 (koncert je zvanicno u 10 pocinjao), ali ne znam tacno kad su poceli posto sam iz razno raznih glupih okolnosti usla u SKC tek u 20 do 10. E, taman se masa zagrejala do 10, a onda je usledila bolna pauza od pola sata dok su se zvezde veceri spremile i namestile...a onda kad je poceo War of Wrath, pa fantasticni uvod u Into the storm... HAOS!  :loptica 
Na izboru pesama im svaka cast! Samo 2 sa novog albuma, i jedna sa prethodnog (mada vredi za 3 - 15min), a ostalo od svega po malo kao sto vidite... Vikali smo doduse i trazili da sviraju Majesty (na turneji do sad su je svirali na ponekom koncertu, ako su ljudi vikali)...ne znam zasto nisu, mozda nismo bili dovoljno glasni :K
Uglavnom, svirali su fantasticno...savrseno, malo je falilo da bude previse sterilno... Zato je Hansi od starta improvizovao kao i obicno uzivo...sto nije za zameriti, a ionako sam vise cula ljude nego njega :>

E sad - ja sam imala "probleme" koji nisu imali veze sa samim bendom... Drug me je ispalio potpuno, usao je pre nego sto sam ja stigla sa drugaricom, ja mu javila da ga cekam, a on nije nasao za shodno da javi da je vec usao, pa ja cekala i cekala ko kreten i smrzla se (jer bi se on nadurio da odem bez njega...majmun). Uz to, drugarica sa kojom sam isla nije htela da se gura napred, boji se sutki, tako da smo bile negde u poslednjim redovima... da nemam tako dobar odraz, ne bih videla nista, ovako sam uspevala ponesto da uhvatim... :> Culo se dobro, jedino Hansi slabije, jer je publika zdusno pevala, a on daleko...ali generalno sam ipak odusevljena, stvarno je bilo super! :happy:
Sto rece jedan lik: to nije bio koncert, vec religijsko iskustvo! :) Inace, obecali su da im nece trebati novih 20 godina da dodju ovamo...ajde da vidimo i to cudo....

Vredelo je svake pare!  :Bog  :Bog  :Bog

Ali tog druga cu da  :F  i  :box 
.grins.  .grins.  .grins.

Vampire 666

e sad mogu mirno da odradim shaman i cekam 5. novembar....

Darker

Extra, sad mi ¾ao ¹to nisam bio barem ispred :'( :'(
P.S. ono za 20 godina svi ka¾u :K :K

Maslacak

Quote from: Darker on 17-10-2006, 12:21:02
Extra, sad mi ¾ao ¹to nisam bio barem ispred :'( :'(

A sto nisi? Mislio da ce biti bzvz...? :> Bogami sam ja strepela...

Quote from: Darker on 17-10-2006, 12:21:02
P.S. ono za 20 godina svi ka¾u :K :K

Haha...verujem... :K

Dukica

i kao sto rekoh danas,nije mi nesto zanimljivo da reklamiram mesta gde pevam,jer skotovi koji ih drze nisu to zasluzili,s obzirom na cene pica koje stave i na to da ih vise zanima da li ima ljudi i koliko ce ti ljudi da popjiu,nego svirka.  vrlo mi je neprijatno da zovem ljude na svirku gde je parce piva 150 din. al ajde,nedelja je sigurna-kafe Zulu,Alexe Nenadovica ne znam br,al nema ni jedan drugi ficka u ulici,a posto je akustika i relativno mirna varijanta(osim ako ja  :PI),trebalo bi da traje od 8-12. a sto se kuce piva tice,mislim da je gazda malo odlepio posto smo ,zbog bolesti,uspeli prvu svirku da otkazemo,tako da ne znam sta ce biti sa tim. ako se sazali na nas,mozda i bude sad  u sub nesto. javicu ako bude.
sto se fuzzboxa tice,za njih mi nije zao ni da su duple pare,al ajd sad,malo mi se mnogo svidjaju.eto mene u petak u atomu :loptica :loptica :loptica
a kakvi je to koncerat na kojem je Tusilago farfara bila? :cvet