METAL ili Elektricha gitara je bog!

Started by Vampire 666, 18-05-2006, 11:13:16

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Vampire 666

teshki metali, laki metali i ostali (ne)metali  O0

Vampire 666

O.K. znam da nas je malo...na ovom faksu...ali sto rece kolega na koncertu Kinga Diamonda preksinoc, nisu ipak svi tucachi kamena...
so, metalci, rise your voice!

Darker

Ajde, vièi kako je bilo na koncerti¹ki... Da ne dolaze svi ¾ivi, mo¾da bi video i mene K.D., ovako jbg, nema se - ne mo¾e se... 8)
Ako se Bred bude bunio zbog ¹irenja satanizma i nemorala, prebaciæu te u azil kafane, tamo su takvi vi¹e nego dobrodo¹li >:D >:D >:D >:D :> :>

vladimir

Ја знам много металаца који се куну у Бога и презиру Сатану и сатанизам... ???

Vampire 666

cert je bio perverzija...jos uvek sabiram utiske...

sto se tice religije i filozofije, za to mozemo da otvorimo novu temu. ovu sam predvideo iskljuchivo za metal kao muzicki, a na filozofski pokret...

sto se tice satanizma i nemorala, ko ne voli ne mora citati ovu temu...

Darker

#5
Hard rock haleluja!!!!!
hahahha, umro sam od smeha, sama pojava Lordi-a na Evroviziji mi je komièna do j... Nije me mrzelo, dao sam 30 kinti na poruku :> :> :>
Koji su carevi O0 O0

www.yumetal.net
forum metalaca

vladimir

#6
Quote from: Vampire 666 on 18-05-2006, 18:07:25
sto se tice satanizma i nemorala, ko ne voli ne mora citati ovu temu...

Bas naprotiv, mozda te vratimo na pravi put... :wink:
Ionako mislim da je to oko satanizma samo plod nezrelih licnosti i poremecenih umova, a klinci, pokusavajuci da pronadju sebe, prihvataju takve gluposti kao ideje vodilje u zivotu nesvesni posledica po njihove umove... :-\  No, svako normalan jednog dana poraste i shvati koliko je taj fazon satanizma u stvari debilan. :wink:
Sad, sto se tice nemorala- :>

Quote from: Darker on 18-05-2006, 23:06:00
Hard rock haleluja!!!!!
hahahha, umro sam od smeha, sama pojava Lordi-a na Evroviziji mi je komièna do j... Nije me mrzelo, dao sam 30 kinti na poruku :> :> :>
Koji su carevi O0 O0

Jesu likovi, majke mi!!! O0  Posebno kad se uporede sa onim gay likom iz Rusije!Tek sam crk`o kad sam video najavu za finale i nemackog predstavnika u kantri fazonu... :roll:

Vampire 666

Ta Evrovizija je i onako postala shit. Nekad je to bio festival mainstream pop-a, a danas...rasadnik metroseksualaca i kicha...cirkus...Zato su Lordi bas dobro resenje za razbijanje monotonije, jer ipak su oni samo Hard Rock cirkusanti.


Ko zeli da se prvilno informishe o satanizmu ima njihov zvanicni sajt. Neke od premisa su vrlo prihvative...ali ipak je to jos jedna komercijalna crkvena organizacija...Zanimljivo je da je jedan od jezika sajta i hrvatski...
http://www.churchofsatan.com/

nasty girl

Dosta rasprave o satanizmu.....ovo je tema o metalu,a ljudi koji slusaju metal ne moraju biti i satanisti(kao na primer ja koja prezirem satanizam >:( >:()... >:( >:( >:(

ako cete vec da raspravljate o filozofiji metala otvorite drugu temu i ne spamujte ovu... >:( >:( >:(




Vampire 666

Citajte pazljivije moje postove. Nigde nisam naveo da podrzavam satanu, vec da su neke ideje dobre. Ne podrzavam satanizam, kao ni druge religije-ja sam ANTITEISTA.Vise na ovoj temi necemo raspravljati o tome. Ovo je tema o muzici. Link sam stavio da bi se neupuceni informisali, a ne bez argumenata, odmah krenuli sa negativnim kritikama. end
vratimo se temi

Sad bih pokrenuo pravu metalsku raspravu. Sta mislite o Metlici i njenim vezama sa Venom-om?

Vampire 666

brate...smarash, ali sam otvorio temu i za to...

Vratimo se na temu, dakle Venom-Metallica?

Bred

Bravo nasty, uze mi rec tj poruku iz usta.
Trudicu se da budem max tolerantan odsad pa ubuduce ... Ali ipak neke granice se moraju znati. Ovde se satanizam nece propagirati. O metalu raspravljajte do milje volje ali ne zalazite u offtopic pricom o satani i tome slicno.
Vladimire i vampire, moim vas da vise ne nastavljate ovu temu u istom maniru
Btw- o svemu se moze pricati cak i sa onim oji imaju dijametralno suprotna misljenja i uverenja na kulturan i CIVILIZOVAN nacin, bez vredjanja :wink:

Spustajte loptu ili cistim temu  >:(

Darker

#12
jeeeeeeeeeeeeee!!! Za mene je r'n'r naèin ¾ivota.Pali brate narodnjaci su zakon!!
Tako æe ovo otprilike da izgleda :> :> :> :>

vladimir

Овако већ може! :) Само наставите у оваквом маниру и биће све ОК! :>
Не фали ништа изворној српској народној музици, али онај турбан-фолк урнисаће генерације и генерација... :-\

Darker

Venom su satanisti. :> :> :> :> :>
Metallica su od iskrenih pivopija postali iskerni debili. :> :> :> :>
Vladimir je prso :> :> :>