Пријава испита - октобарски рок

Started by endi, 04-09-2008, 10:46:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

zerocool

Rok za sve traje do 10og, pitala sam u studentskoj sluzbi, davila onu zenu pitanjima da li je sigurna, tako da eto novog iznenadjenja  :wink:

milena

@Bred Pa na sta da se zalim..? Ne mogu da proverim da li mi je prosla prijava..   :`?

(pise da servis ne radi zbog redovnog odrzavanja. Pokusajte za desetak minuta. I to pise jos od juce..)

Bla_bla_blaaaa

Ja sam danas proveravala za neke ljude i radilo je.
Evo i sad radi.Oces ja da ti proverim ?

Masha

[off]Resen je Milenin problem ; ) Bla_bla_blaaaa, ovo kao nekad u auto skoli kad sam te za dlaku pretekla :K[/off]

milica_d

Rok se definitivno zavrsava 10.10.,rekose na salteru,a i do tada je upis godine,pa je i logicno cak i ako ne pitate tetu...

wolfeitzckie

   Хоће ли ме неко упутити на линк за проверу пријаве ѕа октобар?

Comfortably Numb

#21
Quote from: wolfeitzckie on 25-09-2008, 07:28:06
   Хоће ли ме неко упутити на линк за проверу пријаве ѕа октобар?

http://prijave.pharmacy.bg.ac.yu/

ili odes na sajt fakulteta www.pharmacy.bg.ac.yu  , [Studije]- klik na link Diplomske osnovne ,pa na desnoj streani [eServisi] - link -Provera ispitnih prijava

s tim sto videh da ovaj servis ponekad trokira...

makica


wolfeitzckie


Bred


joe13

Na sajtu faxa je izasao raspored po profesorima :cvet

zerocool

Izasao i rotira se i dalje, pa ne verujem dok ne vidim spiskove, u 2min promenili su mi profesora, ali valjda ce spiskove da ostave iste. Mozda treba da razvijem sator u bastici na faxu, cisto za svaki slucaj

Bred

OBRATITE PAZNJU

QuoteOvo je konaèni spisak prihvaæenih ispitnih prijava.

Napomena: Zbog tehnièkog problema, na predmetima Medicinska biohemija, Klinièka hemija i Klinièka enzimologija imena profesora koji æe ispitivati ne ogovaraju stvarnom stanju. Kompletan spisak (sa ispitivaèima) æe biti istaknut na Institutu za medicinsku biohemiju.

Favis

ja i dalje ne mogu da udjem da proverim prijavu!

uspela sam preko foruma  :ok:

Bred