Amerièki vojnici kontroli¹u ceo svet

Started by Bred, 08-09-2008, 12:23:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

a kabum ko ti garantuje da bi ti ziveo kao i oni u USA?!
Zna se za sta kolonije sluze ...
:wink: :K2:

frckica-j

Ne znam, meni ¾ivot u USA ne izgleda toliko ru¾ièast koliko svi misle. Imam roðake tamo. Ljudi rade danonoæno, djeca su prepu¹tena sama sebi, ¾ive zajedno na papiru, a ni¹ta skoro ih ne ve¾e. Neka. Radije bih ovako. Ne mo¾e novac ba¹ sve da kupi.

Bred

pa dobro, mi uglavnom sve sto znamo o zivotu u USA znamo iz filmova ...  :wink:

frckica-j

Aha, upakovano u celofan sa sve ma¹nicom!!!

Bred

pa da.
ja kazem koliko mi u Srbiji ustvari nemamo pojma sta se desava tu u RS a vi ste nam nekako najblizi, kako li cemo znati kakvo je pravo stanje u USA??? Nikako.  :wink: :kul:

frckica-j

nemojte da se ljutite zbog ovoga, ali mislim da vi u BGD ne znate kako se ¾ivi u ostatku Srbije a kamoli gdje drugo. I da vas ne¹to ni ne interesuje. Jesam li u pravu?

Bred

verovatno.
:wink:
s tim da se razlikuju bgradjani koji su dosli iz unutrasnjosti i bgradjani "starosedeoci" ...  :>:

frckica-j

Da, ali ovi novopeèeni obièno postanu "starosedeoci".
Znam jednu curu koja je do¹la kod vas da studira (mo¾e¹ da me ubije¹, zaboravila sam ¹ta). I prije me je iritirala svojom uobra¾eno¹æu, ali nakon prvog semestra kod vas je potpuno promjenila izgovor a pona¹anje... Nisam nasilna ali nju sam htjela da ¾ivu oderem!
:F :batina :puca2: :namcor

Ayrton Senna

Kud ode ova tema......
Da se nadove¾em na ovo predhodno oko BG-a.......u ovom gradu je ¾ivot previ¹e brz, mora¹ se prilagoditi ritmu, ljudima zbog èega mora¹ da se menja¹ jer ne mo¾e¹ promeniti okolinu, taènije 2 mil. ljudi....
E sad, neki vole da i u rodnom kraju glume novopeèene beograðane, pa im se pobrkaju lonèiæi.......

Elem, da se vratim na temu.....
Brede, pored RS-a Ameri su nam jo¹ bli¾e, taènije stacionirali su se na sred na¹e teritorije i meðunarodnog èuda od dr¾ave, samo za njih jedinstvenog sluèaja, ju¾ne pokrajine KiM. Od '99 kako su stigli, dole je sve promenjeno. Jer gde zgazi njihova èizma vi¹e ni¹ta nije isto. Jednostavno, ONI brinu samo o svojim interesima, svom dobru, a ostalo ih ni¹ta, ama ba¹ ni¹ta ne interesuje. Primer ti je biv¹i ¹ef UNMIK-a Joakim Riker. Za razliku od svih ostalih (Francuza, Danca x2, Finca, Nemca), ovaj je uradio sve moguæe da sroza jedan narod, uzdigne drugi.....a pri tome je ¹titio svoje interese najvi¹e jer su njegovi saradnici organizovali veliku pljaèku ionako veæ razorenog sistema upravljanja na Kosovu i Metohiji. Be¹e malo pra¹ine, kad se sve ubrzo slegne, na*ebaæe neko sitan i neva¾an.....

A to ¹to njihova vojska svuda ratuje, pa naravno kad moraju da ¹tite i stvaraju interese svojih najjaèih firmi i bogata¹kih porodica. Vojska je samo instrument delovanja, pitanje je ko vuèe konce iza zavese.....
Ili je i to veæ poznato?
.................


Bred

Poznato. Kazem ja da mi sve to deluje kao pokusaj kolonizacija sveta ...  .blah. :hm