Jelena Karleu¹a rodila Atinu

Started by Bred, 08-09-2008, 20:37:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Estradna zvezda Jelena Karleu¹a porodila se sinoæ, u 21.30 sati u GAK "Narodni front", javljaju beogradski mediji. Ona je carskim rezom na svet donela zdravu devojèicu kojoj je dala ime Atina.

Jelena je u pratnji majke Divne i supruga Du¹ka To¹iæa, fudbalera nemaèkog Verdera, stigla u nedelju rano ujutro u porodili¹te, pi¹e "Press" pozivajuæi se na anonimni izvor.

Pevaèica je navodno odluèila da se porodi ba¹ u nedelju kako bi uz nju bio i suprug Du¹ko, koji veæ danas mora da otputuje za Nemaèku jer u sredu ima utakmicu.




"Èast nam je da objavimo da je 7. septembra u 21:30 èasova, Jelena Karleu¹a na svet donela zdravu bebu, devojèicu Atinu,te¹ku 3.400 grama. Jelena se porodila u bolnici 'Narodni front', a na èelu operacionog tima bio je direktor bolnice,dr Du¹an Stanojeviæ. Uz Jelenu su bili ponosni tata male Atine, Du¹ko To¹ic, kao i Jelenina majka Divna i tetka Danijela", pi¹e na sajtu popularne pevaèice.

Mama i beba su dobro i veæ u utorak æe biti preme¹tene u specijalni bolnièki apartman, a veæ za nedelju dana njih dve bi trebalo da budu kod kuæe.

Iako je prvobitno najavila da æe æerku nazvati Divna po svojoj majci, Karleu¹a je odluèila da bebi da ime Atina. Zanimljivo je da je Jelena sa svojom majkom razmatrala i moguænost da æerki nadene ime Tara kako bi se slagali inicijali, uz prezime To¹iæ, ali su i od te ideje odustale jer se æerka njenog biv¹eg supruga Bojana Kariæa zove upravo Tara.

U Beogradu se neæe dugo zadr¾avati, veæ æe beba i majka po¾uriti da se Du¹ku pridru¾e u Nemaèkoj, gde Atinu èeka i predivno ureðena deèja soba.

(MONDO)

sunchica

Zanimljivo je da je Jelena sa svojom majkom razmatrala i moguænost da æerki nadene ime Tara kako bi se slagali inicijali, uz prezime To¹iæ, ali su i od te ideje odustale jer se æerka njenog biv¹eg supruga Bojana Kariæa zove upravo Tara.    :namcor :namcor :namcor

bibi

Mala Atina ce sigurno biti mudra na majku.....:116: :siza:

EddieH

valjda nece na majku da povuce pamet  :wacko:

Bred

pa ni tata nije bas previse bistar ...  :wacko: :>:  :muah:

diskaaa

pa naravno da je glup,kad je s takvom budalom :dole:

Bred

pa dobro, nasli su se. sto bi rekli-svaka krpa nadje zakrpu.
:wink:
a ona mi je u odnosu na njega spejs satl ...  :lol3:

mirror-girl

Mislim stvarno  :wacko:
A i da je Karleusa spejs satl za Tosica,mogla bi da bude samo napumpani i PLASTICNI  :bljak: stvarno bljak...Samo ne mogu da razumem kako nesto takvo moze biti idol mladjim populacijama...
Ne znam kad ce poceti da se raspada kao i onaj siroti Majkl Dzekson,dzaba im svi milioni protiv prirode se ne moze! Svaka njoj cast na devojcici i lepo je sto se odlucila da radja a ne da ceka da napuni 40 godina pa da je spopadne bioloski sat,samo da njena Asprovalta,ups Atina :) ne podje koracima mamice...
I ove golisave trudnicke fotografije su naplacene i taj novac je navodno otisao u fond organizacije "Za deciji osmeh",i to je lepo,ali svi ti dobrotvori koji se javno hvale time ko je koliko pomogao meni predstavljaju cist marketing u korist tih istih dobrotvora...

frckica-j

 :funny:

Nego ljudi, jeste li èuli kako stvarno pjeva??? Meni inaèe kazu da smanjim do¾ivljaj kad zapojem (da ljudi ne bi masovno nagrnuli na vrata i povrijedili se, pri tom) ali ja sam za nju slavuj.  :fancy:

mirror-girl

Ha ,ha ,ha Frcko CARICE!!!!!!!!!!!

Vala ova Karleusa samo otvara usta i pokazuje svoje falsno poprsje,jedino je u tome dobra-=za musku populaciju :) :)

sunchica

A da li je neko gledao "Greska Balkana na stiklama" ? :bljak: To je da se covek zapita, kud ovaj svet vodi.. :what:

Bred

ne, sta je to suncice?

lm, ljudi tema o karleusi vec postoji, ova je za porodjaj ...  :wink:

mirror-girl

U bre Brede,cim se mi raskokodacemo ti odmah kukurices za off... :wall: :lol:
Ma gde me briga za "BALONKU"  :~

philoserbiana

ja sam procitala naslov kao-Karleusa rodila ALTINU... :K2:
kao naselje u Zemunu...
evo,cekamo prve bebine fotografije...ha,ha,ha  :kul:

Bred

Quote from: mirror-girl on 11-09-2008, 19:22:00
U bre Brede,cim se mi raskokodacemo ti odmah kukurices za off... :wall: :lol:
Ma gde me briga za "BALONKU"  :~
a da ja tebi i kovrdzi otvorim posebnu temu gde cete moci da offtopicite do sutra, a? imali smo vec takvih kafana ...  :>: :kul: