Crna Gora priznaje nezavisnost Kosova

Started by KaBoom, 17-09-2008, 02:30:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

magi

Mlaki su oni da bi prekinuli odnose!
A i ovo je bilo za ocekivati od CG,ali se mi nekako uvek iznenadimo...

maYes

"Anka Vojvodiæ, ambasador Crne Gore u Srbiji, potvrdila je za „Blic“ da joj je Vuk Jeremiæ, ministar spoljnih poslova Srbije sinoæ uruèio protestnu notu Vlade Srbije na sastanku u Ministarstvu spoljnih poslova. Njoj je dat rok od 48 sati da napusti Srbiju. Anka Vojvodiæ ka¾e da je sam sastanak protekao u korektnoj i iskrenoj atmosferi, iako je „sam sadr¾aj razgovora bio neprijatan“.
- Smatram da je ova mera politièki nepromi¹ljena. Iskreno, oèekivali smo razumevanje od Srbije, jer Crna Gora nema pretenzije da naru¹i bilo èiji teritorijalni integritet niti suverenitet, kao ¹to Srbija tvrdi - ka¾e Vojvodiæeva.
Na pitanje da li i kada oèekuje da æe se vratiti u Beograd i nastaviti svoj mandat, Vojvodiæeva je rekla: „Mi se nadamo da æe se stvari ipak nekako izgladiti“."

Ayrton Senna

Quote from: maYes on 10-10-2008, 10:28:47
- Smatram da je ova mera politièki nepromi¹ljena. Iskreno, oèekivali smo razumevanje od Srbije, jer Crna Gora nema pretenzije da naru¹i bilo èiji teritorijalni integritet niti suverenitet, kao ¹to Srbija tvrdi - ka¾e Vojvodiæeva.

Ma 'ajde molim te ! Ako ovo nije naru¹avanje i "pljuvanje" integriteta bratske dr¾ave, onda je samo jednostrani potez podr¹ke Ha¹imu Taèiju i celoj OVK, a uni¹tavanje svake Srpske, i jo¹ vi¹e i svoje Crnogorske pale ¾rtve i prolivene krvi na Kosovu i Metohiji.

®rtve su pod zemljom, no¾ u leðima, ¾ivelo nezavisno Kosovo.
Iako je veza izmeðu dva naroda skoro neraskidiva, vreme je da se i sam Crnogorski narod opredeli. Sami biraju svoj put i svoju buduænost. Trenutno im put osvetljava Milo, a da li æe zalutati, nadam se da ima malo vidovitih ljudi koji æe poslu¹ati Njego¹evu reè: "Ko na brdu ak' i malo stoji, vi¹e vidi no onaj pod brdom".   

mirror-girl

Quote from: maYes on 10-10-2008, 10:14:24
sad cujem da smo proterali njihovog ambasadora, da prekidamo odnose, i da je predlog da se ukine saobracaj izmedju cg i nas!!!!!!
e ovo je vec preterivanje i nimalo mi se ne svidja
Ma to je cista formalnost od strane nasih politickih "mozgova",vratice se njihova ambasadorka brze nego sto je otisla...

maYes

tesko da ce poslusati njegosa...odricu ga se, navodno.  :pst

Bred

Quote from: maYes on 10-10-2008, 10:14:24
sad cujem da smo proterali njihovog ambasadora, da prekidamo odnose, i da je predlog da se ukine saobracaj izmedju cg i nas!!!!!!
e ovo je vec preterivanje i nimalo mi se ne svidja

Nije preterivanje, vec ih treba izolovati totalno pa nek crknu od gladi .

Ili neka jedu kamen tj kamenje, toga imaju u izobilju ...

:dole: :shock2: :namcor

Ayrton Senna

Quote from: Bred on 10-10-2008, 12:13:17

Ili neka jedu kamen tj kamenje, toga imaju u izobilju ...

A popu¹e i koji boks Malbora, toga imaju u izobiju k'o i kamenja....  :roll:

bokadj

ako u toku dana osetite neko podrhtavanje tla znajte da to Njegos lupa, besni i zeli da :gnjec: :box :F :gnjec: crnogorske prodane mumije na vlasti!!! :namcor ...njih sve treba :batina

mirror-girl

Prevrcu se mnogi u svojim grobovima....

KaBoom

Quote from: mirror-girl on 10-10-2008, 19:12:05
Prevrcu se mnogi u svojim grobovima....

Ma svi æe da se prevræu u grobovima. Neæe ni¹ta biti. Neæe narod u CG da se pobuni i izaðe na ulice. Neæe narod u Srbiji ili Beogradu da izaðe na ulice i protestuje. Ambasadori æe biti vraæeni. A Kosovo æe biti na¹ sused. Eto ¹ta æe biti...

Aj zdravo. Imaju mediji o èemu da pi¹u i ljudi o èemu da diskutuju u kafanama, po forumima itd.

wolfeitzckie

е сад је доста, ја више не идем у цг на летовање, само ибица!

mirror-girl

Quote from: KaBoom on 11-10-2008, 00:34:13
Quote from: mirror-girl on 10-10-2008, 19:12:05
Prevrcu se mnogi u svojim grobovima....

Ma svi æe da se prevræu u grobovima. Neæe ni¹ta biti. Neæe narod u CG da se pobuni i izaðe na ulice. Neæe narod u Srbiji ili Beogradu da izaðe na ulice i protestuje. Ambasadori æe biti vraæeni. A Kosovo æe biti na¹ sused. Eto ¹ta æe biti...
Nazalost,slazem se!
Samo nemoj da mi neko iz bratke CG soli pamet kao do sad da ta njihova politicka elita nije izabrana od vecineljudi od Cg,da su to samoproklamovani mafijasi sa cijom se politikom nikako ne slaze vecinski deo stanovnistva Montenegra!!! HA!
Pa tu istu politicku elitu MORALI su da izberu ti ljudi,pa nisu valjda magarci glasali...

Kao sto se kaze:"Ti bi da se je*es a da ti ne udje!" pa ne moze i da priznas Kosovo i budes sa nama u "bratskim"odnosima!

Uh,kako su me iziritirali :namcor!!!!!

frckica-j

O Njego¹u sam veæ negdje napisala ne¹to slièno kao vi maloprije. D¾aba im bubanje Gorskog napamet, kad neæe da razumiju. Nije vi¹e u pitanju ogranièenost mozgova i nemoguænost razumijevanja, nego ¹to neæe da razumiju. Naravno, oni kojima to tako odgovara. Jer za¹to bi se vraæali u istoriju kad je nova Albanija tu i ¹verc-komerc tek sad mo¾e lijepo da se razvije. Jo¹ ako Kosovo prihvate svi, onda i pogotovo. Meðutim, postoje i drugi ljudi. Ja imam prve roðake u Podgorici, nisu roðeni CG-orci, nego su im roditelji jo¹ za vrijeme biv¹e nam dr¾ave poslom oti¹li ju¾no i ostali. TO su veæ ljudi sa svojim porodicama.  Oni misle drugaèije ani NE SMIJU da se bune. O tome se radi...

mirror-girl

Ma ima i takvih ljudi Frcko,slazem se,ali ih je tako malo,da to zaista vise ne vredi ni posebno isticati! Ja imam prijatelje u Cg,znam kakav je njihov odnos o svemu ovome,ali sta vredi!

Bred

Dakle, sve ste rekli.

Cgorci nece moci da se vade na to da je Vlada priznala Kosovo a da se narod ne slaze s tim ...

Ko je birao tu Vladu?!?!?!

Ko dopusta mafijasu Milu da egzistira 20 godina na plitickoj sceni CG???

Upravo taj isti cgorski narod.

Od cojstva i junstva nista, Cgorci su zabili glavu u pesak vec vise od 10 godina pri tome su i oni sami jako NEZADOVOLJNi jer je polarizacija medj' stanovnistvom OGROMNA!

Ali verujem da je daleko vise onih koji sastavljaju kraj s krajem ali ne smeju da se bune.