Zvezde Granda 2008.

Started by Bred, 21-09-2008, 13:40:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Prvih devet kandidata sinoæ pevalo u novoj sezoni „Zvezda Granda"

Iz Pinkovog studija u Ko¹utnjaku, u èiju je scenografiju, delo Save Barbuzana, ove sezone „Grand produkcija" ulo¾ila skoro dva miliona evra, sinoæ je poèelo emitovanje èetvrte sezone takmièarskog muzièkog serijala „Zvezde Granda"



SNA©LI SE U NOVOJ ULOZI... Silvija Nedeljkoviæ i Nemanja Stevanoviæ

U nameri da obori rekorde iz treæe sezone, kada je finalno nadmetanje muzièkih talenata postala najgledanija emisija u istoriji srpske televizije, vlasnik „Granda" Sa¹a Popoviæ je gotovo godinu dana sa svojim saradnicima ¹partao Srbijom kako bi, meðu 15.000 prijavljenih, prona¹ao uèesnike koji æe ovaj projekat uèiniti jo¹ kvalitetnijim.

Sinoæ se televizijskoj publici predstavilo prvih devet od ukupno 36 kandidata koji æe se ove sezone pesmom nadmetati za mesto meðu „Zvezdama Granda". Bila je to takozvana „mu¹ka" grupa, ali je meðu njima nastupio i prvi duet u „Zvezdama Granda": brat i sestra Iva i Vuk Vuèiniæ iz Subotice, koji imaju status jednog takmièara. Pored njih, pevaèke kvalitete pokazali su i Sa¹a Katanèiæ iz Beograda, Marko Kostiæ iz Mirlovca, Aleksandar ®ivanoviæ iz Topole, Petar Mitiæ iz Vranja, Bal¹a Vujèiæ iz Vr¹ca, Milan Mitroviæ iz Kule, Goran Kamberoviæ iz Leskovca i Marko Markoviæ iz Obrenovca. Emisiju su vodile pro¹logodi¹nje „Grandove" zvezdice - Silvija Nedeljkoviæ i Nemanja Stevanoviæ, a pobednik prethodnog serijala Du¹an Svilar premijerno je predstavio prvu pesmu sa svog debi-albuma, sjajan duet s legendarnim Kemalom Montenom. Podr¹ku uèesnicima prisustvom i pesmom pru¾ila je i „gazdarica" „Granda" Lepa Brena.


DUET SNOVA... Kemal Monteno i Du¹an Svilar odu¹evili publiku

Veæ veèeras, TV publiku oèekuje jo¹ jedan novitet, emisija „Narod pita", u kojoj æe Sa¹a Popoviæ u ulozi voditelja poku¹ati da odgovori na sva pitanja i nedoumice gledalaca. Od ponedeljka, svakog radnog dana u petnaestominutnom terminu uoèi „Nacionalnog dnevnika" TV Pinka, Dajana Paunoviæ vodiæe specijalnu emisiju o „Zvezdama Granda". Naredne subote je predstavljanje novih devet takmièara.

(R. J.)
press


--

p.s. pazite sta pisete, sav off cu da brisem.
:cop: :kul:

mirror-girl

Dooobro,obavestenje je primljeno k znanju  :plez

Meni je najiskrenije zao sto ne postoji vise Idol,pa su mnogi talentovani ljudi prinudjeni da se prijave na Zvezde Granda iako nisu u tom fazonu...
Necu puno da trosim komentare na Grand,zelim samo da kazem da mi je drago sto se Svilar nije promenio iako je pobedio i sto nije prihvatio taj folkerski imidz koji vecina fura... :ball2:

Bla_bla_blaaaa

A jeeeste...sad su svi oni i pevaci i voditelji(sledece nedelje ocekujmo Dincu i radu:P )...ma 100 u 1... znaju oni sve  :wacko:
Zna neko kad ce operacija trijumf? :>:

Bred

E upravo tako-Grand je nazalost jedina alternativa.

A sinoc je receno da ucesnici treba daprodju 17 krugova eliminacije da bi stigli do finala sto je prilicno rigorozno ...  :ohwell:

Takodje, ko ispadne nema pravo ucestvovanja u naredne 2 god ...

Nesto sto sam ranije pisao na tu temu mozete procitati u temi Zvezde Granda part III (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?action=viewblog;u=1;id=39)

bla bla  :F. od sutra krece Operacija trijumf (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,13479.msg220956.html#msg220956)

mirror-girl

Od sutra?!
Pa kako meni moze nesto da promakne...ccc...nesto mi se dogadja :wacko:
:>:

Bla_bla_blaaaa

ali bred sutra nije 29-ti... :wacko:

ma sta rigorozno...ionako su svi tamo iz zabave,posle kao budu face...pa mogu i voditelji da budu...strasno strasno...
a najjace da ko ispadne ne moze da ucestvuje naredne 2 godine...kao sinko ne dolazi dok ne naucis da pevas :shock2:

mislim da definitivno necu gledati  :kul:

Bred

 :lol3: prso sam ...  :wall:

dobro, 29tog.  .blah.

gledas da bi odmorio mozak i prokuzio na sta se to tamo ljudi "loze" ...  :hm :shifty:

mirror-girl

AAAA nepogresivi IPAK pogresio  :plez
Uh sto volem
:wink:

zerocool

Kakvo odmaranje mozga, ovo je kao kvantna fizika, pa treba kompresovati mozak na tu dimenziju da ne povracam dok ovo gledam, uzas. Nemam problema sa pesmama, jer postujem svaciji ukus, ali ovo pored, seljanijada ziri i voditelji, pa to je debilizam

sunchica

nije najgore sto su oni takvi kakvi su... vec sto mladi u njima vide uzor, idole i ideale :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

mirror-girl


Bred

ne nego je problem sto je to toliko aktuelno i sto se trenutno samo o tome prica kao i cinjenica da i oni koji najvise pljuju ovakva takmicenja zapravo i sami gledaju ...

:wink:  :kul: .blah.

zerocool

E nisam ni jednu emisiju propustila, znam sve likove i sve pesme  :bljak:
Ma nisam je u toj prici, ipak ja sam penzos, citam Politiku, a ne kurir, propustam toliko toga u zivotu, ali sta da se radi  :ohwell:

mirror-girl

Ja volim da budem obavestena o svemu,Dnevik retko propustam :)
Sto se tice Granda,mogu da pogledam,desi se da otpevaju neku pop pesmu,mada sam ja vise za rok :),ali kazem,menjajuci kanale,mogu da naletim i to nikako ne moze da mi skodi,jer sam formirana osoba i po ukusu za muziku,odevanje i ponasanje,tako da na mene ne moze da utice,ali zato bih gubila vreme na to kad ne uzivam...
Tuzno je kad klinci gledaju i zela da budu ONI...
Jos tuznije je kad sam videla da jedan moj rodjak pusta svojoj maloj bebici te glupe folkerske pesme i ono siroto malecko mase rukicama uz neku pesmu:"tu,tu,tu...",doslo mi je da ga udavim! Pod hitno mu kupujem Branka Kockicu i Kolibri,jbt,da sam ja rasla uz ta sranj*,sad bih imala ispran mozak...ustvari,uopste ga ne bih imala... :wall: :wall: :wall:

zerocool

Moja sestricina je u obdanistu naucila pesmu, mislim da je Dara Bubacmara :wink: peva "ovi zidovi duse imaju", a na ovo duse ima i koreografiju, uzas, pa vi vidite ko vaspitava decu