Zenske greske

Started by Bred, 21-09-2008, 15:17:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

KaBoom

Ok, vi budite samostalne, napredne ¾ene 21. veka... Naðite nekog da vam napravi decu, a poslega se re¹ite, ¹ta æe vam da vas koèi u napredovanju, karijeri i da vam kroji kapu... Vi ste najpametnije i najbolje znate ¹ta je za vas dobro. Mi smo negativci zato ¹to nam se mo¾e. A da nam se mo¾e - mo¾e nam se... :plez

Ma lepo ¾eni kuglu oko noge, dovoljno dugaèak lanac da dovati ¹poret, ve¹ ma¹inu, peglu i kolevku sa detetom i zdravo. Dozvoliæu joj da sedi za stolom sa ostatkom porodice dok ruèamo. :djavo :K2:

frckica-j

UUUUUUU, Dirigentu, sad si me ba¹ razoèarao. Ozbiljno. Mislila sam da si dovoljno sposoban da izaðe¹ na kraj sa starijom curom, mislim curom pribli¾no tvoje godi¹te. A ne tako. Kao: ja sam dosta stariji i mogu malu da vrtim oko prsta. Ima da me slu¹a kao Boga. ccc Reci mi samo jedno, ako nije tajna i ako se ne ljuti¹ zbog indiskrecije, jesi li joj bio prvi? Mada, pretpostavljam da znam odgovor... I jasno mi je sve... A ja mislila da mu¹karci vole izazove... Mu¹karci da.

mirror-girl

#62
O Boze...
Pa ne zivimo u kamenom dobu kako predstavlaj KaBoom,ali ja sam vec odavno shvatila da ga ne treba uzimati za ozbiljno,sve dok ne prevrsi meru!!!!!!!!!

Muskarci se plase konkurencije  i u obrazovanju! da da!
Zato je najbolje da zena ostane na osnovnoj skoli pa mozes da joj solis pamet!
Naravno,postoje i izuzeci  :ljubav:,koji su ponosni da im lepsa polovina bude sto inteligentnija,da ima o cemu da se prica....:)
Ko je gledao "Klik za savrsen zivot" mozda je izvukao neku pouku...ja svakako jesam!

I cemu tolika fama da je nemoguce biti obrazovan i imati porodicu!!!! Pa to je NAJOBICNIJA glupost!SVE<apsolutno sve se moze,AlI jedna od te dve stvari mora u nekom periodu da trpi! Dakle,moje shvatanje je da ,dok sam u mladjim godinama,i u vezi,treba da se obrazujem,naravno da ljubavni zivot nece nikako biti zapostavljen,ali ne trebaju mi deca.Kada dodjem u "neke"godine,dolazi i period kada treba da se skrasimo i formiramo porodicu...Ja smatram da je idealno 26-27 godina,e sad je to sve individualno!Ja bih licno vise volela da fax zavrsim sa 24,ali posto od toga nema vajde moram da kalkulisem! Naravno,niko ne zna kad ce ga sta snaci tako da zaboravite na gore navedene godine koje sam uzela kao ilustraciju! :wink:

Moj moto ovih dana je FENOMENALNA pesma flamingosa

"Ljubavi, kratki su ti poljupci,
Uzmi ili ostavi to sto dajem ja
Ljubavi, zivot brzo prolazi,
Da’l cu s tobom biti, il’ necu,
Trazim svoju srecu,
I samo nebo odgovor zna..."

frckica-j

Problem je u sledeæem: nema vi¹e mu¹karaca. Samo mu¹kih. A razlika je ogromna. Nije mu¹karac onaj koji zna samo da razdijeli æu¹ke da bi bio saslu¹an i da istjera svoje do kraja pred ¾enom. A ne. Mu¹karac je onaj koji je siguran u sebe i u svoje sposobnosti. Onaj koji se ne osjeti ugro¾enim u prisustvu jake ¾ene. I koji je dovoljno pametan da sa njom na lijep naèin izaðe na kraj. E takve mi doktor prepisao... Problem je ¹to ne mogu nigdje da ih naðem... a005

malena

Quote from: frckica-j on 11-10-2008, 09:57:48
Problem je u sledeæem: nema vi¹e mu¹karaca. Samo mu¹kih. A razlika je ogromna. Nije mu¹karac onaj koji zna samo da razdijeli æu¹ke da bi bio saslu¹an i da istjera svoje do kraja pred ¾enom. A ne. Mu¹karac je onaj koji je siguran u sebe i u svoje sposobnosti. Onaj koji se ne osjeti ugro¾enim u prisustvu jake ¾ene. I koji je dovoljno pametan da sa njom na lijep naèin izaðe na kraj. E takve mi doktor prepisao... Problem je ¹to ne mogu nigdje da ih naðem... a005

:pljes: :pljes: :pljes: :pljes: E bas to...  :Bog :Bog

mirror-girl

Frkili,upravu se! Za mene su osim mnogih osobina:izdrzljivosti,sarmantnosti,kulture,inteligencije,lepote potrebni i ZIVCI-kao konopci!
Nije nemoguce to naci,samo pazljivo pogledajte :)...

frckica-j

Ne znam ba¹! Kod mene su ili preniski (¹to moja mama ka¾e: "mogu im pitu s glave jesti")ili me se upla¹e poslije tri-èetiri reèenice. Naravno, pod uslovom da nisu jedno 15 godina stariji od mene! Aman, ¹ta æu i od takvih??? Nisam ja jo¹ za ludi kamen, a sve i da se udam za njega, ja 35, u najboljim godinama a on sa primjetnim disfunkcijama. I eto ti belaja. Opet.

dirigent

Ne moras da zavisis od necije dobre volje , ali svakako nemas vremena koliko muskarac ima , pa bio taj sovinista ili neki papucic ili nesto izmedju.