Apoteke koje treba izbegavati

Started by dadaf, 26-09-2008, 19:03:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Problem je sto vise nisi siguran ni kad je farmaceut vlasnik, nije usamljen slucaj. Ccc.  :hm

vlada89

Citam ovde vase komentare... Da li postoji IOLE normalna apoteka po vama u bgd-u?

Bred

Quote from: Bred on 05-04-2012, 20:34:04
Ne znam ali znam da su preuzeli onaj objekat na pocetku Knezu koji je drzao nesrecni Diapharm a nakon njih Patria.

A vidim da se sire, ne razumem logiku da ce prodaja samo prirodnih, biljnih proizvoda obezbediti isplativost za kiriju, radnike itd.

I kao sto rekoh, iselili su se iz onog lokala na pocetku Kneza ... :D

happy

Da li neko zna kakva je situacija u apotekama Filly farm?

Bred


judo

a na sta si mislio kad si rekao nije sjajna situacija?male plate, puno posla, kasne plate , ne prijavljuju.....

Bred

Pa valjda sve to, znam ljude koji su od  njih pobegli glavom bez obzira.

judo

Ali sad nemas puno izbora , koliko vidim i netraze se toliko farmaceuti , a tamo gde se traze
za jedno radno mesto se prijavi i 200 ljudi:((

Bred


sea_girl

ima li neko iskustvo ili informaciju kakva je situacija za staziranje u apotekama farmanea i oaza zdravlja?

Bred

Za Farmaneu znam da je super za stazirane, naucis posao, a i oaza je ok, samo mislim da nista ne placaju.

mina-L

Al za Farmaneu ti treba veza da upadnes ...

sea_girl


Bred


natasa1712

Vidim da ZU,, Filly farm " obnavljaju oglas za farmaceute skoro svaki mesec,za iste gradove. Da li su im uslovi toliko losi ,ili plata mala pa ne mogu da zaposle farmaceute skoro pola godine? Zna li neko nesto o njima? Citam ovde-ne bas sjajni uslovi,zna li neko konkretno sta to ne valja, kad farmaceuti teze dolaze do posla danas,a kod njih ipak nece..