Apoteke koje treba izbegavati

Started by dadaf, 26-09-2008, 19:03:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bred

Pa to ti dovoljno govori sve.

judo

Ja sam bila na razgovoru, nudili su mi Batajnicu za 50000din , nesto pre nove godine! Nije to tako ni lose a ja sam cula da njima u vecini apoteka rade tehnicari i da hoce da udju u proces izdavanja lekova na recepte pa popunjavaju radnu snagu. ja licno nisam pristala iz razloga sto sam nasla mnogo blizu apoteku za iste pare. Da to nisam nasla sigurno bih pristala, zvali su me posle 7 dana da vide da li sam se odlucila za njih

Bred

Mislim ono sto treba da imate na umu jeste da je razgovor jedno, i tu se uvek idealizuje situacija, kao sto i sami kandidati zele sebe da predstave u najboljem svetlu. Pravu sliku cete dobiti tek kad pocnete da radite u odredjenoj apoteci/ZU.

mina-L

Bas sad nesto gledam infostud i ne verujem da Lait farm i Valerijana Vujadinovic opet traze farmaceute, kad god otvorim sajt vidim njihove oglase... da li je neko sa njima imao iskustva bas me zanima?

mortisha2

ja kad god otvorim vidim Filly farm

mima140186

Filly farm trenutno tra¾i farmaceute po èitavoj Srbiji, verovatno su u¹li i oni u recepte http://www.nadjiposao.rs/posao/diplomirani-farmaceut-diplomirani-farmaceut-stazer-100409/

Bred

Ja sam cuo da je jednoj koleginici jos i bilo ok u Laitu ...  :ohwell:

samo.iskreno

Apoteka za izbegavanje je i BIOFARM iz Titela/Kovilja.

Fin kolektiv i uslovi rada solidni, ali gazdarica nije od reci. Radije zaobidjite, osim ako i sami niste takvi.

Gvozdena

Zna li se kako je sada u Si apotekema tj. Leut apotekama? Treba li ih jos izbegavati? :run


bombona

U apoteci Lait farm prijavljuju dipl. farmaceuta na 23000 din, a ostatak isplacuju na ruke, tako da je plata izmedju 45000 i 55000. Vlasnik naravno ne zna tacno da  kaze visinu plate, kao ni koliko ce dugo trajati obuka. 
Nemojte da pristajete ni na kakvu obuku ili probni rad bez prethodno potpisanog ugovora, jer danima mozete da radite i da vas ne prime, niti cete biti isplaceni. To je slucaj sa mnogim apotekama, kao sto su  Emilly farm i Minal farm. U Minal farmu 1 mesec traje obuka, a plata oko 40000.


mina-L

U principu svi idu na to da mesec dana kao traje probni rad. Zar Minal farm jos postoji? Emily mislim da je otvorio jos jednu apoteku.

Kalif

Kolege, jos jedna od apoteka koju treba izbegavati jeste Veko. Obecavaju kule i gradove, a nista od toga nece ispuniti, provereno. Plate im kasne, ne uplacuju doprinose i naravno ni minimalac vam ne ide na racun..sa zdravstvenom knjizicom se pozdravite. A sto se plate tice, odlicna je, samo sto je necete primati  normalno, vec ce da vam se udeljuje po 5-10000 hiljada na 2-4 nedelje, ako i tad.  Srecno! :>:

Bred

Apoteke Celsius, kao i Jugohemija, su pukle. Radnici su na prinudnom i plate ne dobijaju od februara.

Maca123

Apoteke iz Prvomajske ulice u Zemunu pocevsi od Valerijane, Lait farma, Zdravlje Pharm su za izbegavanje u sirokom krugu. Klasično izrabljivanje od 10-ak radnih dana (negde i nocnih smena) uz obecavanje kula i gradova i na kraju rad bez ugovora i dogovora.

Bred

Kruze price da su Filly farmu svi racuni u blokadi ...