Apoteke koje treba izbegavati

Started by dadaf, 26-09-2008, 19:03:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sladja.sladja

Quote from: zzzvrcak on 23-10-2011, 18:55:06
Ovo sto Sladja.sladja pise nema veze sa zivotom

Nema sa zivotom , ali ima sa istinom. Poruka svega je " Ako si sposoban ulozi pare, otvori svoje bilo sta, kao veliki farmaceut Apoteku i radi za sebe, nemoj da te niko iskoriscava." Ja nisam, nema pare i zato radim u Patrii. Osvrnite se oko sebe pogledajte gde zivite , kako sve funkcionise. Ukoliko sam dobro shvatila niko nevalja svi iskoriscavaju radnike. Pa sram ih bilo. Zato otvarajte svoje i bogati te se. Budite svoj gazda. Znate posao netreba vam niko i nikoga necete iskoristavati.


Zelim vam srecu.

tehnicarka

:pljes: Pa bas vam je prica  ekstra  :indi: nasta vi trosite svoje vreme. Visite po forumima ipisete gluposti. Olajavate , ni sami neznate zasto. Zavist i besposlenost.
Idite malo napolje upoznajte nekoga . Spustite se na zemlju i zivite. Netrazite krivca bez krivice. Imajte svoje ciljeve , ne analizirajte tudje.
Sto ste trosili vreme uceci kad ste ostali tamo gde ste i bili .

Ne ljutim se na one koji mi kradu ideju , vec na one koji nemaju svoju ... Tesla  :love:

Bred


Jovana Bg-Bl

1)Ja bih takodje da potvrdim za "Sunce",bila sam licno na razgovoru kod Emine(vlasnice),koja,verovatno kao i sladjasladaj ili ti tehnicarka pojma nemaju o farmaciji,a tek fakultetu...sta reci,osim,uzas!Izbegavati u sirokom luku "Sunce" na pijaci u Mirijevu.

2)Za Patriju znam od drugarice,koja je kao i maki,pobegla odande glavom bez obzira.A ja se licno uverila da stazere trpaju gde stignu(jer mi se za recepturom pozalila stazerka koju i ne poznajem).

I posto sam zaludna :PPP...i "trosim svoje vreme po forumima"(mislim,stvarno...trositi vreme na forumu farmaceutskog fakulteta,koji mi je dobro dosao,pa i pomogao u studiranju...bas bzvze,zar ne?!!!:-o "cinik")napisacu i ovo:
Jao sladjooooo,jaooooo tehnicarko!!!!!Idite prelistajte malo pravopis i reci kod kojih se NE pise odvojeno npr,pa necete pisati "neznate,netrazite,nevalja,netreba"!

E bas sam se naljutila!Tacno treba da se ogranici pristup forumu-samo za studente i farmaceute,a ostali...ionako misle da im je to gubljenje vremena!
Pozdrav.

tehnicarka

Obicno se ljute oni kojima istina ne odgovara. Volim samo argumente i NELJUTIM se (zajedno) posto sam nepismena. Moras da naucis da je fakultet obrazovanje steceno ucenjem(ukoliko ga uopste ima) a covek steceno rodjenjem.

Ko se rodi kao covek ko ne nikad nece postati.

Ti si beznadezna.

Srdacan pozdrav
Neobrazovana tehnicarka.

Jovana Bg-Bl

Divni citati...a tek analiza licnosti hahahaha

Zdravo Patria!

Patria

NE mogu da propustim priliku a da se ne zahvalim Sladji na veoma bitnoj informaciji:

"Siva" zona znaci besplatan oglas. Samo mala informacija.

Primecujem da jako dobro poznajete oglase. Ili ste previse na njima trazeci za sebe posao (mislite o tome), ili ste mozda morali da se upoznate sa pravilima Oglasa jer mozda za svoju firmu beznadezno trazite farmaceute...

Cini mi se da i jedno i drugo moze da da jos bolju informaciju od informacije sta je "Siva" zona :)


Ali moram i da primetim da nasa draga nam koleginica Tehnicarka postuje svoje mudre zivotne principe i "UOPSTE" ne trosi vreme
na forum vec tamo negde izlazi i "uopznaje ljude"... Verovatno je u tom upoznavanju i cula za forum farmaceuta?!  Ili je vredno sedela i citala postove farmacetua? Hmm pitam se pitam.

Sada ipak moram malo da izadjem, treba upoznati nekog... Pet godina fakulteta definitivno nije dovoljno, cak ni sve te zurke, ni ucenja, ni ispiti, a tek izlasci :)))   

Pozdrav drustvo!

Bred

#67
Vidim da su neke Omega apoteke zatvorene i ispraznjene ...

Ova tema treba da zazivi da bi svi vlasnici, neokapitalisti i slicne sorte (cast izuzecima) shvatili da farmaceuti nisu samo potrosna roba i da ce uvek imati prostor da ukazu i drugima kojih apoteka i vlasnika treba da se klone i da njihov/nas glas ce se cuti a i procitati, ako nigde drugde, bar ovde, na ovom sajtu. :wink:ce

Adonis_Vernalis

Ne mogu da verujem da smo se do pre 3 godine igrali "Društva mrtvih pesnika" na stranicama ovog istog foruma... Pozdrav svima :)

Enea

[offtopic]Za nepoverovati, koliko.. Mene me, bas me treba jedan LCD, novi laptop, krevet na sprat ili bez sprata, [/offtopic]sa popustom, tagom ili bez svega toga, mene me bas me treba 1. :)

i zato.. ZU ova ili ona, alfa i omega i...

pobedi uvek ti :)


Enea

:kreza:

ne bunim se za torbu za laptop, man sta uradi ej?

in before tha: sve sami tagovi...

Weishaupt

ko bre mrtav pesnik? jos sam ziv majku mu :)

Enea

cekamo da se taguje "ziv"... ocekuje se nesto tipa, minerali mitrvog mora :P



@ topic,

ne postoji apo koju treba izbegavati, sve one su lepe i nadasve ciste...

Weishaupt

minerali iz donjeg dela jerkovia, sumporovita cudotvorna vodica, leci svekao lopatom odneseno ;)

tehnicarka

 :streber: Da li je neko od vas pogledao naslovnu stranu i izvestaj Zavod. Resili su da vas okupe na jednom mestu.Steta da vas iskoriscavaju , pa ce vam zavod pruziti utociste. A mozda ste i primetili da nema ni sivih ni ruzicastih oglasa. Ne trazite se a  izlaze i nove generacije. Ja vam toplo preporucujem da i dalje nastavite sa ucenjem, posecujete forum, da se zalite, ogovarate. Vi ste genijalci koji su ostali sami sa svojom diplomom i forumom. Izvinjavam se sto nisam zavrsavala skolu na forumu.

Kad budete shvatili bice vam kasno.  :cvet :~