Apoteke koje treba izbegavati

Started by dadaf, 26-09-2008, 19:03:24

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

natasa1712

Narode ,da li iko zna nesto o apotekama Magicno bilje? Svakog drugog meseca se oglasavaju da traze farmaceute u novootvorenim objektima u centru grada..  O cemu se tu zaboga radi!??

Bred

Ne znam ali znam da su preuzeli onaj objekat na pocetku Knezu koji je drzao nesrecni Diapharm a nakon njih Patria.

A vidim da se sire, ne razumem logiku da ce prodaja samo prirodnih, biljnih proizvoda obezbediti isplativost za kiriju, radnike itd.

crazy ball

Quote from: tehnicarka on 30-10-2011, 18:28:07
Obicno se ljute oni kojima istina ne odgovara. Volim samo argumente i NELJUTIM se (zajedno) posto sam nepismena. Moras da naucis da je fakultet obrazovanje steceno ucenjem(ukoliko ga uopste ima) a covek steceno rodjenjem.

Ko se rodi kao covek ko ne nikad nece postati.

Ti si beznadezna.

Srdacan pozdrav
Neobrazovana tehnicarka.
COVEK je velika rec i ne stice se nego se gradi kroz zivot...mislim da ne prilici bilo kome iz tabora Patrie..

maki

ova tema se polako pretvara u interno prepucavanje,ko se prepozna-nek koristi pm ubuduce.
Evo ja koristim priliku da pohvalim organizaciju staza u Zua Farmanea,pre svega zbog uvedenog QMS-a,standardizacije svih postupaka i organizacije samog posla. Jos ako upadnete (kao ja) u apoteku gde se najvise savetuje,gde pacijenti imaju puno poverenje,ali i zahtevaju znanje-desice se da ne izgubite nadu da prava apoteka postoji. Istina,nekad ce vam zapasti da radite vise nego koliko ste placeni,da se od vas puno ocekuje (valjda je tako u svim privatnim apotekama) i da vodite smenu,da ostanete malo sami,mada sam ja na to gledala kao izazov i vidim da sam stekla mnogo vecu sigurnost u radu u odnosu na neke stazere koji su bili stalno pod okriljem mentora i nemaju nikakvu samostalnost u radu za recepturom i savetovanju.

tehnicarka

Dragi posetioci , vidim da je jos uvek aktuelno ogovaranje i tracanje o apotekama. Ko kako radi, zasto tako radi, mnogo radimo i vise nego sto treba.... i sve tako nesto.  Do sada je bio samo spisak apoteka u koje  ne treba ici ( raditi ) a sta mislite da napravimo temu RADNIKE KOJE TREBA IZBEGAVATI. Mislim da bi bilo zanimljivo : Ime i prezime, zvanje , strucnost i razlog prestanka rada u ustanovi. Pa jos da proverimo sve to ?


Bas zanimljivo.... Ko je za   ? 

dekky

Nek nam je Bog u pomoci, evo je opet... :krsti:

Jovana Bg-Bl

Quote from: dekky on 12-05-2012, 18:47:51
Nek nam je Bog u pomoci, evo je opet... :krsti:
Deki car hehehehe

JO

Da li neko moze nesto da mi kaze o apoteci Beolek?

Bred

Koliko se secam, cesto imaju oglase na Infostudu, sto po meni, i nije neka preporuka.

zecititis

Da li je neko radio/stazirao u apoteci Zizni? Ako jeste molila bih da napise iskustva ;)

shmizla


Bred

#101
Uf, tu mislim da se upada preko debele veze, plus ne znam kakvo je sad stanje posto su to bile Jugohemijine apoteke.

Ja kad sam bio za staz kod njih, tako da su me odje*ali, da mi je bilo 1000000 neprijatnije nego na jos 1000000 mesta na kojima sam pitao za staziranje.

AnaCrvena


Bred

Ono koliko ja znam - nisu nesto. Bar na mene nisu ostavili utisak.

nesi

Apoteka koju zasigurno treba izbegavati je apoteka Mia na Autokomandi,u Bokeljskoj ulici.Tu ne treba uci ni iz sale!Radi se o klasicnom izrabljivanju ,ne prijavljivanju i ne placenju i gazdarici -koleginici Snezani COlakovic kojaurno nece platiti onio sto je rekla,nece vas ni prijaviti,a pri tom ce vas non-stop zvati telefonom u svoje slobodno vreme,dakle ,nadam se da ce  ovakve apoteke i ovakvi izrabljivaci biti proslost.Pored mene je proslo jedno 14 kolega ,sto tehnicara sto dipl.ph....ni jedan se nije zadrzao nikada,,,,DAKLE -APOTEKA MIA -STO DALJE !