Nova teorija o postanku muskarca

Started by kaja, 02-10-2008, 15:15:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

kaja


frckica-j

Hahaha! Vrlo slikovito.
Èekaj samo da ti se jave mu¹ki! Npr. Kaboomi!

kaja


maYes

Quote from: frckica-j on 03-10-2008, 15:38:10
Hahaha! Vrlo slikovito.
Èekaj samo da ti se jave mu¹ki! Npr. Kaboomi!


hahahha
poslacu mu link, nije problem  :smekerica:
ah...kako je dobro. sjajno. gde si ovo nasla????  :K2:

KaBoom

Tako vi kad mene nema. Oti¹ao sam malo kuæi za vikend i rospije oma ko s lanca pu¹tene! :plez

Izgleda po ovoj evoluciji da ¾ene nastaju od mu¹karca! Ba¹ kao i u Bibliji, od Adamovog rebra! Prvo majmun, pa lovac, pa zemljoradnik, pa dana¹nji lenjivac i na kraju ¾ena!!! :K2:

kaja


maYes


mirror-girl

Quote from: KaBoom on 04-10-2008, 10:30:09
Tako vi kad mene nema. Oti¹ao sam malo kuæi za vikend i rospije oma ko s lanca pu¹tene! :plez

Izgleda po ovoj evoluciji da ¾ene nastaju od mu¹karca! Ba¹ kao i u Bibliji, od Adamovog rebra! Prvo majmun, pa lovac, pa zemljoradnik, pa dana¹nji lenjivac i na kraju ¾ena!!! :K2:
kaBoomce,ne bih ovde da polemisem o tvojoj seksualnosti,ali cini mi se da si ti ipak zainteresovan za isti pol,iliti gay... :>: :>: :>: :plez ajde,provuci ruku kroz monitor pa me udavi :K2:
salim se naravno...
Sto se tice gornje slicice,vrlo je simpaticna,ali ne smatram da je je ista vise od saljivog...pa svinje uopste nisu lose,a muskarci kao muskarci...ima ih svakakvih samo treba naci  :ljubav:
Zena nije bogata ako najvise ljubavnika ima vec ako joj je najmanje potrebno da bude srecna...filozof... :~

maYes

hahaha...zanimljiva izjava...
ma gornja slika je fantasticna kao izduvni ventil nas ogorcenih zena... hehhehe  :a
salim se.. :)
naravno da treba naci....samo jbt..ne znam..danas ko da su igle u plastu sena...

mirror-girl

Za te igle si upravu...
Ja sam imala srece,dok sam ja lupala glavu,nasla sam samo slamcice,a onda sam se opsustila,i nagazila na tu iglu...i sta sad da kazem osim,nisu svi muskarci isti :wink: :ljubav: :wink:

KaBoom

Quote from: maYes on 04-10-2008, 23:02:54
naravno da treba naci....samo jbt..ne znam..danas ko da su igle u plastu sena...

True, true, same here... :gay:
Samo za suprotan pol, naravno. :wink:

mirror-girl

derpe...
E KaBoomce...lud si skrozzzz...svaka cast,nema puno takvih! :wink:

maYes

#12
Quote from: KaBoom on 04-10-2008, 23:57:11
Quote from: maYes on 04-10-2008, 23:02:54
naravno da treba naci....samo jbt..ne znam..danas ko da su igle u plastu sena...

True, true, same here... :gay:

hehe...pa znas ti da uvek imas mene  :love: :a
Samo za suprotan pol, naravno. :wink:

Bred

devojke, preteraste ga ...
:F :dole:

jadan kolega kabum ...  :1 :nene: :K2:

mirror-girl

Brede,sta ga zalis,uostalom to je nasa komunikacija...on meni kaze da sam gadeura,ja njemu da je derpe i sve je super,svi se volimo i zezamo....!!