Prvi nacionalni kongres studenata farmacije - prijave u toku

Started by pereca, 20-10-2008, 10:08:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

malena

Da da a oni koji su se prijavili a nisu im prosle prijave da pate...  :K2: :K2: :wall: :wall:

KaBoom

Quote from: malena on 27-10-2008, 19:29:15
Da da a oni koji su se prijavili a nisu im prosle prijave da pate...  :K2: :K2: :wall: :wall:

E pogotovo za te! Mi æemo u¾ivati, edukovati se, muvati na ¾urkama... Ma milina. :plez

©alim se... Bilo bi super kad bi svi mogli da idu, ali... Takva vremena do¹la. Mali nam je Zlatibor! :K2:

frckica-j


Bred

ovde ima jos vise slika Studentsko odmaraliste Ratko Mitrovic Zlatibor (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,1377.0.html)
:wink:

Lepo ja kazem da programer ne  moze biti svako i da ako neko nesto zna o IT stvarima ne znaci da on zna SVE ili bar ono sto je potrebno u datom trenutku ...  :wall: :wink:

Srecom, pa nema neke velike stete ...

:wink:

pereca


I programeri imaju dusu, i to veeeeliku, jer sve rade bez ikakve naknade.  :love:
Pored svih svojih obaveza.

Svi smo samo ljudi, a ljudima su i greske dozvoljene kada su dovoljno veliki da ih priznaju.
I na njima nesto i nauce.



Bred


KaBoom

Uh kako je bilo dobro... Potrebna rehabilitacija! :K2:

philoserbiana


frckica-j

Da, daj da vidimo kako je bilo. Kad veæ nismo mogli da doðemo...

pereca

Bice fotke uskoro u Galeriji na www.napser.org/kongres  :ziveli

KaBoom

A evo i sliiikaaa... http://www.napser.org/kongres/index.php?in=galerija (http://www.napser.org/kongres/index.php?in=galerija)

To je za sada moj izbor, vrlo moguæe da æu ga dopuniti jo¹. Skupljam slike od ljudi i pravim selekciju... Vidite kako nam je lepo bilo. Slike predavanja i predavaèa, puna kongres sala na predavanjima do zadnjeg mesta, puuuno pitanja i interesovanja za teme koje se bile, pa organizacioni odbor i naravno ¾urke... I predavaèi na ¾urkama. I mi na ¾urkama. Prvo veèe je bilo "sticker" veèe, lepili smo jedni po drugima i po sebi razne nalepnice, farmaceutske izraze, koji se mogu dvosmisleno shvatiti. To nam je palo na pamet veèe pre kongresa dok smo sreðivali sve materijale, pa smo se igrali uz Jack Daniels'. :K2: Drugo veèe je bilo graffity party, i¹vrljali smo se ko prasiæi. A treæe veèe je bila ¾iva svirka, èoveka kojeg verovatno poznajete, Daèa sa BG farmacije i njegov kompanjon...

Ima pitanja? Komentara? Hm? :kul:

shumshi

Nije nego, Gagi sa BG farmacije i njegov kompanjon Daèa  :happy:

KaBoom

Daup, sorry... Jeste, Gagi i Daèa. Nadam se da Gagi nije na forumu, ubiæe me! Jbga, gre¹i èovek... :K2:

frckica-j

Vau!!! Pa ja sam odu¹evljena (bar onim ¹to vidjeh na slikama)! Prvo, ne mogu da vjerujem da su uslovi u odmarali¹tu toliko dobri! Hej, ja sam oèekivala neku rupu, ali ako si postavio odgovarajuæe slike (i ako je u svim sobama tako) onda stvarno  :pljes: !
Odu¹evilo me je ¹to su se i predavaèi pridru¾ili "grafitarenju"! Najvi¹e me odu¹evi¹e one dvije mace sa rakijom u epruvetama! Hahahahah ©ta je to: Organoleptièko ispitivanje etanola!  :116:

Ali kad ne padoh od smijeha sa stolice kad vidjeh: Sertifikat: "Legalni diler droge"!  :siza: :116:

Sledeæe godine i nas da ukljuèite inaèe:  :gnjec: :F :batina :puca2: :palica:

KaBoom

Slatke koleginice su analizirale opalescenciju! :wink: :K2: Jedna od njih je ovde na forumu, pazite ¹ta prièate... :wink:

Bilo je FENOMENALNO! Ocena 4.8 od 5, ¹to mislim da æe biti te¹ko nadma¹iti sledeæe godine. Apsulutno svi su odu¹evljeni, koliko sam prièao sa ljudima.

Razmi¹ljali smo èak i ove godine da ukljuèimo kolege iz ex-Yu republika, ali smo se odluèili da je ovo NACIONALNI kongres i to je to. Samo za nas. Tako da Frækica, ni¹ta od toga. Moraæe Republika Srpska da se prikljuèiti Srbiji da bi uèestvovali... :plez

Ali ne brinite, ideja Balkanskog (ex-Yu) kongresa je i dalje ¾iva. Dvaput je bio taj kongres odr¾an u Novom Sadu (pokretaèi projekta), a onda ni jedan grad nije nudio da bude domaæin, a mi smo zbog obaveza prema EPSA kongresu morali da batalimo domaæinstvo... Sada se Hrvati ne¹to nude da budu domaæini, pa eto prilike da se svi okupimo na jednom pouènom skupu. :wink: Inaèe su oni sad u jesen organizovali jesenju skup¹tinu EPSA-e i bilo je stvarno super! Odlièan posao. Komentar "nema dobre ¾urke bez Srba"! :>: Nisam bio i jako mi je ¾ao, ali bilo je kr¹a ljudi iz NS i BG. A eto i prilike za EPSA kongres, èiji je ove godine domaæin Francuska, a Francuzi su totalno ludi, pa æe tamo biti sigurno odlièno. Uop¹te ne sumnjam. Pogledajte sajt zainteresovani: http://epsa-congress2009.com/ i da napomenem da su registracije poèele. Sve info na sajtu...

Inaèe, tako je stvarno u sobama, odmarali¹te je super, hrana je odlièna i velike porcije ba¹, ima TV, telefon i tako. Predavanja su bila u kongresnoj sali Hotela Èigota, a  radionice u sali odmarali¹ta (vila Srbija). A ¾urke vidite i sami, veselo, veselo, veselo... Oni koji nisu bili mogu stvarno da ¾ale, a i nama je ¾ao ¹to nismo mogli sve da prihvatimo, jer je ogranièen broj mesta, kapacitet odmarali¹ta. Mo¾da sledeæe godine uspemo (ili ko veæ bude organizovao, kakav tim, mo¾da neki novi klinci) da obezbedimo vi¹e mesta, na nekoj drugoj lokaciji... Nisu ta brda za nas lale, samo gore-dole da se pentramo, umorih se ko konj! :K2:

Drago mi je da vam se sviðaju slike... :ok: