Kuce i pivo :)

Started by Bred, 21-10-2008, 21:55:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred


KaBoom

Pivko, mmm... Aj Brede na Jelenka iz limenke, kuæa èasti. Pravac u kafanu kod mirrorke i kovrd¾e, kuæa èasti! ;) Ja sam i onako tamo glavni, ove ¾ene nesposobne... :plez :K2:

frckica-j

Ko bre nesposoban?!?  :batina

KaBoom

A ti èita¹ i ovaj deo foruma? Jbga... :ohwell:

Nema veze, kovrd¾a èasti, ubilo je uèenje! :K2:

frckica-j

I am back!!! Uèenje me jo¹ nije ubilo, a ni neæe! Jaka sam ja!!!  :batina Naroèito kad treba da propustim neke grmalje kro¾ ¹ake!!!  :puca2:
Pa ja èitam SVE!!! ©ta si ti mislio-ja samo na ozbiljne stvari mislim??? Eh, dragi moj, iznenadio bi se ti!!!
Hm, kad sam èastila dva, èastiæu i tri dana po srpski!!! Doðite na cugu!

KaBoom

Ma di jaka... Tu ¹alu nekom drugom prièaj. Eno na avataru ti kostur kojeg je ubilo uèenje. ©ta ti meni ovde servira¹? Kakvu prièu? Mr¹avica umire od gladi... :K2:

Lepo ti doði kod mene na kulen! Ljut! Pa zalijemo pivom. Pa lepi okrugli, rumeni ko jabuke... Mani se èorava posla... :K2:

Pivko, mmmm...

frckica-j

Ne, ne dragi moj, iznenadio bi se ti da mene vidi¹! To sa kosturom je samo ¹ala, projekcija onoga ¹to nikad neæu da bidnem, ja sam oti¹la u drugom smjeru... Ako si ti grmalj u mu¹kom svijetu, ja sam u ¾enskom...Èak i kose imam vi¹ka! Hahahahaha

KaBoom

Stvorena za mene...

Ladno svaku temu uspemo da okrenemo na mu¹ko-¾enske odnose! :K2:

frckica-j

Hehehehehe! Ne¹to nam nema ¹efa da poène da se dere da off-topicujemo pa da to malo iskoristimo...