Voða "Obraza" progla¹en za gej ikonu

Started by Bred, 08-11-2008, 20:43:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Bred

Autor: Blic online

Predsednik Otaèastvenog pokreta "Obraz" Mladen Obradoviæ pobedio je na izboru najpo¾eljnijeg mu¹karca koji je organizovao gej-sajt Kvirija, prenosi sajr Radio 021.

"Kvirija" je saop¹tila da "Obradoviæa, najFrajera za 2008. godinu, nakon pobede na ovom glasanju mo¾emo nazvati i srpskom gej ikonom" i dodala da "srpska gej-lezbejska populacija ume da oprosti svojim neprijateljima, ali ne i da zaboravi i da æe i dalje od srpskih vlasti zahtevati zabranu "Obraza".

Pro¹le godine je Novak Ðokoviæ bio najpo¾eljniji mu¹karac meðu gej populacijom.

mirror-girl


Bred

ama ja jos ne mogu da prestanem da se smejem.
HAHAHAHAHAHAAHA!
:siza:

frckica-j

Èek, èek, oni su proglasili najpo¾eljnijim mu¹karcem onog koji ne mo¾e oèima da ih vidi i koji bi ih rado  :batina !
Hahahaha Eto ¹ta ti je ©tokholmski sindrom...
A da li je to bolest ili ne, nisam ba¹ sigurna. Èitala sam studije da je veliki broj djece koja su zlostavljana u djetinjstvu od strane osoba suprotnog pola na kraju postalo homo tj. lezbo. Ne mogu da im sudim zbog toga. Kao ni ako se radi o genetskoj predispoziciji. To bi isto bilo kao da nekog sa Daunovim sindromom osuðuje¹ ¹to je zaostao. ©to se mene tièe, svako ima pravo na seksualni izbor...

Bred


frckica-j

Pa dobro bre, bolan, ba,o èemu nema tema!?! ©ta god ja poènem da kuckam, ti me prekine¹: "Imamo temu!" Za¹to mi uvijek kvari¹ zadovoljstvo da odem malo u off-topic?  a005

mirror-girl

Frkili,seko.... :>:
Isti problem,ma Bredly lagi,najlakse mu je da prekine blebetanje i kaze vec imamo temu,a pola tih tema nije zivo...

frckica-j


KaBoom

To su namerno uradili da ga provociraju. :wink:

Hajde da mi glasamo ko je najbolja riba/tip na forumu. Za str8ere. :wink: Lepo svi postavimo slike i glasamooo... :K2: Znam da æu biti zadnji, jer sam mali i gadan, al bar æu videti ove na¹e lepojke: frckicu, mirrorku & co. :wink:

mirror-girl

Quote from: KaBoom on 11-11-2008, 04:12:25
To su namerno uradili da ga provociraju. :wink:

Hajde da mi glasamo ko je najbolja riba/tip na forumu. Za str8ere. :wink: Lepo svi postavimo slike i glasamooo... :K2: Znam da æu biti zadnji, jer sam mali i gadan, al bar æu videti ove na¹e lepojke: frckicu, mirrorku & co. :wink:
Zanimljivo,ali mislim da od toga nista :)

frckica-j

Da zbilja, gledala sam tvoju sliku Kaboom. Ru¾an nisi, ali nisi ni toliko krupan koliko govori¹ da jesi, ili bar tako ne izgleda na slièici. Pa mi ne¹to nije jasno jesi sli ti 2 sa 2 (kao ¹to si jednom napisao) ili si ni¾i, pa sve to doðe kao zeza?  :hmm

KaBoom

Oh sran*e, da, da, ima moja slika ovde na forumu! :wall:

Provaljen! Nisam 2 sa 2. Zezao sam se. :wink: 175 cm sam visok. :gay:

Znaèi nisam lo¹, a? Si ti postavila sliku u Foto galeriji ili negde? Hoæu da vidim tu grivu! :K2:

A Mirrorkaaa... ©to si tako okrutna? Cicijo. Podeli svoju lepotu i sa nama. :wink:

frckica-j

Eto ti belaj! A ja zami¹ljala tamo nekog 2 sa 2, ono da ima¹ ¹ta da vidi¹, a ti... Pa jbt, ja sam vi¹a od tebe!  :face: Ima li igdje u ovoj zemlji (ili okru¾anju) visokih momaka...  a005
Nisam postavila sliku nigdje... Jedino na FB ali to je druga prièa... Odgovara mi ovaj inkognito fazon... :molim: Hahahahahahaahahah

KaBoom

Quote from: frckica-j on 11-11-2008, 20:35:12
A ja zami¹ljala tamo nekog 2 sa 2, ono da ima¹ ¹ta da vidi¹, a ti...

Ne brini, ima ¹ta da se vidi, ima... :T :K2:

Ma ko ¹i¹a visinu, kad se legne i stavi¹ pupak na pupak, sve je u redu... :wink:

mirror-girl

Quote from: KaBoom on 11-11-2008, 19:28:08
A Mirrorkaaa... ©to si tako okrutna? Cicijo. Podeli svoju lepotu i sa nama. :wink:
Okrutna jesam,cicja nisam,a za ovo trece,najbolje pitati ljude koji me poznaju :) :)
Odosmo u off...kad nam dodje novopeceni farmaceut...kuku nama...  :>: