STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

11

Ko je pitao za potpis iz kontrole neka zna da sam ga ja dobila u maju na Instututu za transfuziju krvi. Za sad su se samo oni organizovali. Pozovite, trazite laboratoriju za kontrolu kvaliteta i obijasnice vam sve kako da se prijavite i sl.

prozac

koja je komisija sad u junu?i kad ce biti ispit?u utorak ili cetvrtak poslednje nedelje? :krsti:

black

Hvala puno Bred, mnogo bolje!  :D

tmd

jel ima neko da izlazi sad u junu?nemam pojma koja ce biti trebala bi ova losa mada se to nezna sve se pobrkalo posto je zadnja dva puta pitala farmaceute dobra a prosli put medicinare lose ko zna nadam se dobra posto ja izlazim....nisu jos nista javili kad je ja se samo nadam da nece biti pre jer i ovako jedva stizem...

mmilica

Cao! Da li neko moze da mi kaze do kad je prijavljivaje za izlazak na ispit za sledeci mesec? Predpostavljam da je do kraja ovog meseca..?

ana stojanovic

1.jula,u cetvrtak je ispit

marijab

Æao ljudi, da lio neko zna kog datuma i u koliko sati je polaganje dr¾avnog ispita?

icka_vl

Jesu li nekome javili kad je polaganje ispita za jun? Meni jos uvek niko nista nije javio...

macakanja

Nisu se javljali jos...

tmd

ni meni jos nisu nista javili ja nazvala juce onu nataliju popov sto je zaduzena za informacije zena je bila da se lepo izrazim krajnje bezobrazna da nekazem drugacije...rekla je da se zna termin al kad sam joj ja rekla da sam farmaceut rekla mi je da ce mi reci kad dodjem na red i prekinula....eto izgleda je nekom javljeno da je 1.jula...
joj boze jos i to da nam se zavrsi muka mi je vise od ucenja...a ja sam jos 1.trebala da sam na moru...sad cu kasniti jedan dan...
jel se zna mozda za komisiju hoce nam biti losa iz ustava...i izgleda nas ima sveukupno dosta jer jemeni jos rekla da je od pon.zvala 200 ljudi i da nemoze sve da stigne...

tmd

milice prijavljivanje za ispit ti je uvek od 1 do 10 u mesecu za taj mesec kad hoces da polazes...znaci od 1-10 jula za kraj jula a obicno bude zadnji utorak u mesecu ili cetvrtak ako je velika guzva....

marijab

Ispit je 1. jula u 16:30.

Da li ste culi nesto u vezi prirucnika za onaj pravni deo ispita koji se kupuje u D¾ord¾a Va¹ingtona?
Da li je to ista literatura kao i ova knjiga Osnovna znaja .... iz 2007 godine za koju su mi svi rekli da se iz nje sprema pravni deo, pitam jer ka¾u da za ovu komisiju u junu pitaju samo iz tog priruènika?

tmd

meni je isto malopre javila da se uci iz te knjige  i zvala sam lekarsko kaze da je to dopunjeno i izmenjeno izdanje za 2010 godinu i rekla mi je da ce biti poostreni kriterijumi na ispitu pa da se bolje spremimo...uzas nemogu da verujem da nam to kazu par dana pred ispit...ja cu na kraju i da odustanem dok ja iz ns nabavim tu knjigu koja moze das ekupi samo u dzordza vasingtona....

mmilica

Puno hvala tmd :) vec sam se uplasila da je kao za prijavu ispita na faxu-do 25-og :)

Bred

#224
Testovi za drzavni su sad ovde (http://www.farmaceuti.com/forum/samo_za_clanove_farmacija_foruma/testovi_za_drzavni_18566.0.html)