STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

marijab

Da li je neko saznao kolika je cena tog dopunjenog i izmenjenog izdanja knjige za pravni deo?
Tmd?

tmd

e pa to je nisam pitala toliko sam bila poludela da sam zaboravila da pitam al znam da moze samo tamo da se kupi...ma lopovi samo uzimaju pare...ja sam definitivno odustala nisam bas zadovoljna kako sam naucila pa nebih sad bas da rizikujem jos ako je losa komisija samo mi treba da padnem pa da se ubijem!ja sam pocela tek pre 3 nedelje da ucim,sve mi se pomesalo a imam jos i bebu pa mozete mislite nasta moje znalnje lici...samo molim one hrabre koji izlaze ovaj rok da nam napisu kako je bilo i koja je komisija bila da znamo sta da ocekujemo sledeci rok...hvala svima i sretno...a ja odoh na more:)prvo sa mojom princezom...

prozac

kakvo bre izmenjeno izdanje? :namcor

prozac

znaci zvanicno je u 16.30h 1.jula?

tmd

pa jeste zvanicno je 1. u 4:30 al neznam kako ti nije rekla da se ustav sada pita iz tog novog prirucnika za pravna pitanja za 2010 godunu koji je ustvari stari ustav dopunjen i izmenjen...odatle sad treba da se uci...ja mislim da to nije nesto moglo puno da bude izmenjeno al opet da nam to kazu par dana pred ispit stvarno je sramota...

snupi

Molim Vas da nekom ko nije iz BG-a, preciznije objasnite gde mo¾e da se kupi knjiga iz ustava?

prozac

pa drustvo koje je polagalo u protekla 2 meseca je polagalo iz knjige koja je stampana 2007.i niko im nije to spominjao..no necu da se nerviram :djavo

Bred

#232
DOPUNA:

Kao attachment u ovoj poruci se nalaze strane koje su falile - 43. i 44. - PAM, Implantacioni test itd.


daka

Imam novu knjigu iz Ustava i cini mi se da nije nesto puno izmenjeno. Samo na pocetku ono u vezi Crne Gore ... Nisam bas detaljno pregledala, ali mislim da moze da uci se iz stare.

daka

Ipak ima vise razlika nego sto mi je u prvi mah izgledalo. Izvinjavam se svima koje sam prevarila.

snupi

A u kojim oblastima ima razlika?

prozac

a kako stara knjiga nije bila problem do proslog meseca?

black

Æao dru¹tvo, knjiga se kupuje u D¾ord¾a Va¹ingtona - ne znam taèno koji je broj, ali je to zgrada Srpskog Lekarskog Dru¹tva, odmah iza Gradskog Zavoda za Zdravstvenu Za¹titu u bul. Despota Stafana, gde je bilo predavanje i potpis iz sanitarne hemije, i gde se prodavalo izdanje iz 2007. Cena je 750 dinara.




Ufuf, jel' ¹trebate za 1. jul? :)

Pozdrav




regio

Ja sam ocajna...nakon citanja svih strana...haos...trebalo bi da polazem u oktobru i vec mi je frka...srecno svima do tada!

vesnak85

#239

bila je dobra komisija svi smo polozili :~