STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Pa pise ti na sajtu, kako tako ne trazis dovoljno, ne moze sve pisati na prvoj strani?  :K2:

Quote

INTEGRA, doo
Direktor Milutin Ka¾iæ

Beograd, Danila Lekiæa 8/12
Tel: +381-11-2270196

http://www.integra-knjige.com/onama.htm

Viviana

hehe ,naravno da  vidim adresu,samo me zanima da li mogu tamo licno da dodjem i kupim knjigu a ne da narucujem  :wink: jer su moje kolege uglavnom narucivali na kucnu adresu..

Bred

Pa ja mislim da mozes i da odes mada i oni donose na adresu, stekao sam utisak da je i njima tako lakse ...  :hm

teofilin

Ispit je 02.12.2010. u pola pet

nadica

Da nije nesto menjano u vezi vremena odrzavanja strucnog? Danas su me zvali sa broja Natalije Popov ali nisam uspela da se javim , a kasnije kada sam zvala-nisu radili...

teofilin

Ispit je pomeren na 01.12. u pola pet.

Jeca

Ako ja zavrsavam zvanicno sa stazom u decembru,tacnije pocetkom decembra, da li mogu odmah da polazes strucni krajem decembra...? .blah.

Bred

Bitno je mislim da ti do 10.12. bude zatvorena knjizica posto je prijava za drzavni do 10. u mesecu.

Donkey

a jel mora iz tehnologije bas sve da se zna sto pise u rp, sta se u cemu rastvara i tako to? ne mogu da zapamtim....aaaaaa :wall:

regio

Ne mora stazerska biti zatvorena do 10og,mozes je licno doneti na dan ispita a bitno je da ti se staz zavrsi pre polaganja!

Helen

Da li neko ima informacije iz novembra? Kakva su bila pitanja? Komisija?

jexxic84

To se i ja pitam...non stop proveravam  :H

Donkey

Pa evo, ja sam prezivela tu 'strahotu' u novembru... Mogu da vam kazem isto sto su i meni govorili, samo to poverujes tek kad sve prodje. Vise je sve to stresno nego sto oni nesto nenormalno pitaju... U novembru je bila ta 'teza' komisija. To teza se definitivno odnosi na ustav, s obzirom da su druge dve zene kulerica. Ova ima tako neki nadmeni stav, pa ne znas jesi se izlupetao ili si dobro pricao. Ja sam se bas istresirala posle odgovaranja kod nje... Ali bilo je ljudi koje je drzala po pola sata i postavljala im vise pitanja, da izvuce sta znaju i na kraju su svi polozili  :~

U decembru ce biti laksa komisija, pa koliko cujem, tu nece biti problema sa ustavom  :K2:
Jedino u toj drugoj komisiji iz tehnologije malo manje pitaju testove, a malo vise ispitivanja faramceutskih oblika.

Moja pitanja su bila:

beta blokatori
antiemetici

dom zdravlja
kolektivni ugovori

lipofilni krem sa sumporom
bioloska odredjivanja

Srecno svima na ispitu, po posle  :ziveli !!!




Jeca

Jel se to meni cini ili su ta pitanja iz ustava malo promenjenja u odnosu na onaj spisak? Jel to znaci da ja moram da ucim celu knjigu iz ustava?  :namcor :run
A i ova pitanja iz tehnologije....odakle ih samo izvlace?

Donkey

Pa ta pitanja i nisu zvanicna i ne bi trebalo osloniti se na njih... Koliko znam ne pitaju nista iz sanitarne i onaj deo o transplantacijama. A ovo ostalo ne bi bilo  lose iscitati... 
Iz tehnologije je lose sto nemas skiptu ili tako nesto, vec citas sta ti padne pod ruku, ali se ne upustaj previse u detalje ni oko cega. Pohvatas sustinu i to je to  :ok: