STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

BILOSTABI

Dragi sapatnici,zna li neko od vas kada ce biti ispit u decembru ? :wacko:
Da nisu mozda nekog od vas kontaktirali?

Helen

Trebalo bi da bude 30.12. ali mislim da jos nisu zvali. Da li neko zna nesto o tome da li ce se od januara polagati pismeno???

BILOSTABI

Upravo su me zvali,ispit je 30.12 u 16:30.
Takodje informacija za sve one koje interesuje sta se desava ako se kandidat ne pojavi na ispitu (posto vidim da je na forumu ranije bilo nedoumica vezanih za tu temu): lova propada naravno ali nema one zabrane od 60 dana,koja je by the way krajnje idiotska .
Mislim,zar nisu mogli da stave neku precizniju formulaciju,tipa jedan rok,dva roka itd. a na da racunas da li je proslo 59 ili 62 dana od datuma tvog ispita :wall:.Ali to je naravno,samo jedna u nizu nebuloza vezanih za ovaj ispit
Tako da knjigu sake i pamet u glavu :wave:
Srecno svima

jexxic84

E pa, sad je i zvanicno, odoh da ucim... :wacko:

Viviana

srecno svima :) 30.12. hehe,,bice to ujedno i docek nove godine ,ako vas zadrze :~

nja

hej drugari,vidim da se pominju neka pitanja iz ustava, pa me zanima moze li neko da ih objavi ;)
tnx!

Bred

Iscitaj celu temu :?:
Pitanja (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=15754.0;attach=4446)

farmaceut7

Iz ustava da li treba da se uci autonomna pokrajina, lokalna samouprava i grad? Jer je mnogo tesko za ucenje. A da li su bila pitanja iz toga dela? Pomoc

jexxic84

Pa...bilo je pitanje: gradonacelnik  :wall:

jexxic84

Hej, ja sam malo procesljala forum i dopunila pitanja iz ustava...mozda se neka ponavljaju ali ima i novih...pozz :wave:

nja

hvala puuuuuuuuuuno!!!!!!!!!!!! :Bog
vidim da u ovim pitanjima nema nista vezano za obdukciju,transplantaciju,sanitarnu zastitu-znaci,to se ne uci ?  :lol:
jos jednom tnx  :ok:

Jeca

Jedno pitanjce....kakvu mi to molbu popunjavamo za polaganje drzavnog kad se prijavljujemo? Ili prijava (sta su sad pa zdravstveni saradnici?!)

I jos jedno...da li negde pise kad ce u januaru biti ispit?

Bred

Sve lepo pise u temi (sem za januar  :K2:):
molba (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,15754.msg240451.html#msg240451)

nja

da li bi mi neko rekao razliku izmedju klinike i instituta????
i da li su zavod za zastitu zdravlja i javno zdravlje isto?!?! :shock2:

jexxic84

Pa valjda institut ne mora da vrsi i stacionarnu delatnost, moze ali ne mora  :wall: