STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

shmizla

Da li se zna kada ce poceti pismeno ispitivanje? Ja se spremam da strebam, polazem u maju pa me zanima da li ima nekih informacija?

vesnaz

Da li neko moze da mi napise odakle se sprema tehnologija za drzavni?hvala

Bred


zuna



Zdravo Vanja9,
mislim da se smenjuju dve komisije ali ne znam koja ce biti u februaru... Jedino sto znam je da ce nas biti samo 24...
Inace kazu da je losa komisija losa samo zato sto ce te oboriti ako ne znas kardioprotektivnu dozu aspirina, a dobra ce ti progledati kroz prste... :)

pozz

zuna

p.s. mislim u februaru 2.2., a u januarskom roku ;)

Vanja9

Da li se salis??? Je l to zvanicna informacija???
Please...odgovori....:(((

Vanja9

O.k. O.k. Hvala na info.... Nisam dobro videla, pa se istripovah da se sad polaze pismeno... ali ovo se odnosilo samo na datum.:D
HVALA

zuna

:D da, da, samo na datum, da ne bi bilo zabune, al sam te ipak nesvesno zbunio... sorry :)

inače, iščitavajući ove postove ovde skontao sam da bi sada trebalo da bude "bolja" komisija, mada i dalje ne znam šta to znači... :)
dalje, iščitavajući ove postove sam se poprilično ufrkisao... mnogo mi je bilo bolje i delovalo lakše dok sam usmeno pričao sa kolegama koji su polagali ispit... tako da, eto me u četvrtak sa strahom da li ću položiti :)


Vanja9

Apsolutno te razumem! :wacko:
See you...

pharm76

Da li moze neko da kaze ko je sve ovlasten da daje potpise iz socijalne farmacije. Trenutno nisam u BG, a to mi je jos neophodno da bih se prijavio za martovsko polaganje. Unapred hvala. Da li ima neka adresa ili telefon?

Vanja9

Danas je na ispitu bilo sasvim O.K. Bila nam je o.k. komisija, tacnije farma i tehno zakonski, a sto se tice ustava...tu je bila zena koja pita vise kracih pitanja kroz celu knjigu. Oni ce biti opet u aprilu i tako na tri meseca pa vi sad brojite i racunajte:))))...
Srecno svima!!!
PoZZ

bombona

Evo nekih pitanja iz ustava: ekonomsko uređenje i javne finansije, prava deteta, prava pacijenata, ljudska prava i slobode,  fondovi, hitna medicinska pomoć, radni odnosi.

bilja_tb

koja je komisija sad bila laksa ili teza ne mogu da pohvatam koja je laksa a koja teza?
da li iz ustava treba da se uci sve?


kuraja

Zna li neko kad je ispit za februar?
Da li komisija puno davi oko ustava? Na primer, je li mora da se zna sve do detalja... :ball2:

Sanitarna zastita, Transplantacija organa...

Bred