STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ljubicap

Zna li neko kada je ispit u maju?

Prunus domestica

Meni su rekli najverovatnije 31.maja  :roll:

malenap

I meni su isto rekli, ali ako bude ranije nedelju dana :wall:...
zavrsila sam s ucenjem Ustava, ostavila sam da dan dva pred ispit samo iscitam...rekla bih da nije tako strasan jos su mi kolege koji su polagali ranije rekli da je najbitnije da ne stanes sa pricom i krenes da pricas sve sto znas. Ja se najvise plasim tehnologije, ali su me i za to primirili rekavsi da je najbitnije da ne lupis ortodoksnu glupost, i znas princip...a, sto se tice testova da se ne ''ubijamo'' uceci sve, vec samo princio jer je totalno glupo da ucimo koliko pacova, macaka od koliko kg kad ionako prilikom rada pratis farmakopeju :K2: pa, se eto nadam da je tako.

Je l' zna neko koja je komisija u maju? Ko su uopste ti ljudi? Iz Agencije, iz zdravstva, apotekarske?  :roll:

Nea

Molim onog koji sazna kada je drzavni u maju da javi, nikako da se sazna, umirem od nestrpljenja....

malenap

Zvali mene, ali dok sam dosla do telefona prekinuli :namcor vec sat vremena zovem zauzeto... :djavo

EnimsaY85

31.maj,16-30
Vidimo se!

Prunus domestica

Meni su takodje javili 31.maj 16:30, samo me zanima da li je nekom od vas receno da se obrati paznja na pravni deo..? Da li to znaci da ce biti grozna komisija?

malenap

Aaaaaaaa? A, ko bi trebao da nam to kaze?  :roll: Pa, nece valjda...

malenap

Upravo me zvali, upozorila me ljubazna gospodja da obratim paznju na pravni deo, ali ne znam ni ja sta to znaci...a, glupaca ne pitah je :shock2:

Bilo bi lepo od kolega koji nesto znaju o tome da nam i napisu :wink:

Nea

Meni su takodje isto to rekli, ni ja nisam razumela i isto tako nisam pitala... Ne znam sta to znaci i o cemu se radi... Ucimo sve delove, a zasto je bio naglasak na pravu to ne znam...

EnimsaY85

Meni je rekla da obratim paznju na pravo, jer su poostrili kriterijume,no kontam da je bilo reda radi,da se ne pojavimo totalno opusteni,mislim da bi bilo too much da se i oko ovoga strecamo,zar sam FF nije bio dovoljan...?

Prunus domestica

Ja nesto ne verujem da se bilo ko pojavio potpuno opusten i da nije ucio ustav uopste... Bar po iskustvu svih ljudi sa prethodnih 37 strana... Ali dobro, znaju oni na kome ce da poostre kriterijum....  :F Vec mi je muka od recenice - Vi ste farmaceuti, vi to mozete...  :wacko:

Ma bice sve to super...  :K2:

malenap

Kolege, ucite li? Nesto ste zatajili...ajde da ne brinete, nesto mi se javlja da cemo svi da polozimo, a mene moj "insekt" nikad ne vara :igra:

Prunus domestica

Usta ti se pozlatila!!!  :pljes: Me likeyyyyy... :-)

Prunus domestica

Da li neko zna sta se konkretno ocekuje od mene kada dobijem recept?