STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

xyz

Da li se knjiga "Gotovi lekovi" menjala u poslednje vreme? Imam izdanje iz 2007., da li da kupujem novu knjigu?

Jovana Bg-Bl

Quote from: maki on 22-09-2012, 14:56:27
evo dopunjena pitanja iz farme,potrudila sam se i pregledala ovih 40ak strana,nadam se da nisam nista preskocila.
I dalje me buni sta da odgovorim na ND i KI hormona rasta?
ND -stvaranje at prema njemu,alergije       KI-zatvorene epifize i interkranijalni tumori,povrede

Ikica :)

Cao svima  :wave:  Po ko zna koji put citam celu temu, i pored svih saveta da nema razloga za brigu ja sam i dalje prestravljena  a005 Drzavni se blizi, izlazim u ovom roku i htela bih da pitam kolike su sanse da ispit bude 1.novembra, ako moze da se racuna u poslednji cetvrtak? pozz  :wink:

oblacak

Quote from: Ikica :) on 10-10-2012, 11:55:18
Drzavni se blizi, izlazim u ovom roku i htela bih da pitam kolike su sanse da ispit bude 1.novembra, ako moze da se racuna u poslednji cetvrtak? pozz  :wink:

Ako se ne varam, februarski termin ove godine je bio 1.Mart, pa je sve moguce  :wink:
Sto se sansi tice, jedino da gledamo u pasulj  :K2:
Salim se, ne zameri, a svakako ce vam na vreme javiti, a do tad samo hrabro

Srecno!

makica

Drzavni je ipak 25-og oktobra, mene je danas zvala Natalija Popov iz ministarstva zdravlja :-/
I ja izlazim u ovom roku i nadala sam se da ce ga prebaciti u novembar... :(

Ikica :)

Makice hvala ti na informaciji posto mene jos uvek nisu zvali, i uopste me to saznanje za 25. nije obradovalo....vidim da nema spavanja do ispita  :wall: 

makica

Nema na cemu, svi smo na istim mukama...
:/

lavi

jel bi mogao neko da mi posalje na mail testove iz tehnologije ove sto su na forumu jer ja nikako ne mogu da ih nadjem :namcor hvala unapred... 
   [email protected]

Bred

Testovi (http://www.farmaceuti.com/forum/topicseen./postdiplomske_studije/strucni_ispit_drzavni_15754.msg241197.html#msg241197)

lavi

hvala ti ali meni to nista ne znaci :wall: ja sam nasla to na forumu ali ne mogu da otvorim jer nece ili mozda ja ne umem :help2:

Bred

spoji sve u 1 rec, mora da moze, svima moze, pa ce moci i tebi :)


lavi


ivana_d

Jel drzavni 25-tog u 16-30

makica


makica

Mala pomoæ mi treba, ¹ta se prièa kod pitanja iz ustava:
Rasporedjivanje zaposlenih?
📖📖📖