STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

an85


mo

ma da.a reci mi an85 jel ustav,kazic i magistralne formule dovoljne,posto ove testove od breda ne mogu da procitam,gde da ih nadjem

an85

Trebaju testovi iz tehnologije  :wink:


I ja sam ih odavde skinula i nemam problema da ih procitam...  :hm [size=78%] [/size]

Newena..

ako neko ima link za MF neka ga postavi..pliz!! :)

Bred

FM III (http://www.farmaceuti.com/forum/samo_za_clanove_farmacija_foruma/fm_iii_18590.msg245874.html#msg245874)

Newena..


bebica111

jel na drzavnom daju recepte iz FMIII ili FM2008?

mo

Drage kolege, jedno glupo pitanje za vas, ali meni zna;i pošto se slabo snalazim sa ovim testovima.jel skraćenica m.o. znači mikrobiološko određivanje ili šta>
hvala!

mo

ok,sorry za pitanje,sad ynam sta je..

malike


eklipsa87

Prosao je i decembarsko polaganje i svi smo polozili. Nije bilo nesto previse traumaticno ali nije bilo ni zezanje. Sva pitanja koja su ovde su i bila. I trebaju se uciti citostatici i HIV terapija jer se uvek pada pa opet dodju ljudi i opet se cude kada to pitaju. Generalno receno za svako pitanje morate znati barem pasus da kazete. Iz svakog predmeta je bilo dvoje ljudi koji su ispitivali ali ne mozete da birate pa kako vam se posreci. Jedna iz ustava bila lagana a drugi je pitao po 5-6 pitanja. Tehnologija nikakve brojke nisu potrebne. A za farmakologiju jedna je pitala samo nezeljena dejsta i sta cete reci pacijentu a drugi je pitao doziranje.

mrph

Da li se zna kada je drzavni u januaru? Posto mi jos uvek nisu javili.

nikolay

Da je mrph malo čitao postove od ranije, znao bi da je stručni ispit za nas farmaceute svakog poslednjeg četvrtka u mesecu osim u slučaju nekih izuzetaka, u ovom konkretnom slučaju 24.Januar u 16.30. Ne kasni i ponesi ličnu kartu!

MalenaMimi

Kolega nikolay, zanima me da li ste dobili zvanicnu informaciju iz Ministarstva? Ja sam zvala juce, receno mi je posle 28. januara i bice javljeno, a inace, poslednji cetvrtak je 31. januar.

mortisha2

Da li neko zna kad je strucni ispit u januaru? Hvala :)