STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sali

Jesu li zvali nekog za drzavni u januaru?

tatamara

Imam  belu knjigu OSNOVNA ZNANJA  iz pravnog dela izdata je 2007. Zna li neko sta je sve dopunjeno u novijem izdanju? Hvala

KaBoom

Heh, i mene niste videli ovde 100 godina, jel da? Verovatno me novo dru¹tvo vi¹e ni ne poznaje...

Elem, dr¾avni ispit jo¹ ostao. Vidim da tema ima jako puno stranica da sve i¹èitavam, a ne mogu naæi da li ima negde sve ðumle da se vidi, ¹ta sve treba od literature, ispitna pitanja itd... Dakle, sve komplet ¹ta treba za dr¾avni, jel ima negde izdvojeno?

Ili post po post, stranicu po stranicu, da èituckam temu redom?

jar29

Quote from: Bred on 22-01-2010, 22:17:10
...

sledi ostatak sutra
:wink:

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="http://rs.search.etargetnet.com/generic/advert.php?g=ref:23786,area:728x90,tabl:4,logo:0,vsty:3,title_color:0066d5-ff0000-33ff00,h_title_color:0066d5-cccccc-cccccc,title_underline:1,h_title_underline:1,font:verdana-tahoma-georgia,fsi:13,background_color:ffffff,nourl:0,background_opacity:65,hover_back:transparent,border_color:ffffff,border_style:simple,border_radius:5,text_color:000000,url_color:000000,h_text_color:000000,h_url_color:000000,url_underline:0,h_url_underline:0" ></script>

KaBoom

Hm, tamo sam tri taèkice... :/

jar29

Zna li neko kog datuma je ispit u februaru?

Hvala..

ivii988

Znam ja, 27. u 16.30h!
A da li je neko čuo ili iz sopstvenog iskustva može da mi kaže da li prave problem kad se ispit pomera za sledeći mesec? I da li je kasno pozvati par dana ranije ili i tu postoji nekakav "rok"?

Hvala! I izvinjavam se ako ste već ranije o ovome pisali, nisam stigla da prečešljam prethodne strane...

KaBoom

Quote from: ivii988 on 19-02-2014, 22:42:15
Znam ja, 27. u 16.30h!
A da li je neko èuo ili iz sopstvenog iskustva može da mi kaže da li prave problem kad se ispit pomera za sledeæi mesec? I da li je kasno pozvati par dana ranije ili i tu postoji nekakav "rok"?

Hvala! I izvinjavam se ako ste veæ ranije o ovome pisali, nisam stigla da preèešljam prethodne strane...
I mene isto zanima...

Proèitao sam u temi, da kad se padne, mo¾e se izaæi opet na ispit tek za 60 dana... Da li je to ba¹ 60 dana ili tipa, preskaèe se jedan rok, pa onda sledeæi? Naèuo sam i da postoji varijanta, da ako se odustane od ispita za mesec za koji je prijavljen, da ako ih se lepo zamoli, ne mora opet da se uplaæuje? Znate ne¹to o tim varijantama?

mj13

Da li neko može da mi prosledi testove iz teh na mail [email protected]
isčitala sam celu temu, ali na linkove za testove ne mogu ništa da nađem!
unapred HVALA!

doly

Gde se moze kupiti knjiga iz tehnologije iz koje treba da se uci za drzavni ispit?

marija87ns

da li iko zna kada je ispit u martu?

lady

Ja sam polagala drzavni sad u februaru,medicinski biohemicar sam, moja pitanja su bila iz ustava-1.autonomna pokrajna 2.vrste radnog odnosa 3.dom zdravlja, iz medicinske biohemije 1.urea 2.proteini u serumu 3.sediment urina, i iz sanitarne vas pita gde ste stazirali,sta vam se najvise svidelo,organizacija laboratorije. Srecno kolege!

marija87ns

jao boze znaci pitaju i taj deo iz teritorijalnog uredjenja :( pa da se ubijem!

Bla_bla_blaaaa

da li neko moze da mi kaze gde mogu da kupim Kazicevu knjigu za sprenmanje strucnog ispita i koliko kosta?

djordja

Knjigu Gotovi lekovi od Kažića možeš da kupiš u knjižari Delfi u SKC-u, cena je oko 1750 din.