STRUCNI ISPIT (DRZAVNI)

Started by miccelena, 28-11-2008, 14:42:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Anka

danas su me zvali iz ministarstva da mi kazu da je ispit 29 aprila u 16:30 ...jel jos neko dobio istu informaciju ?

milenanena

Cao svima
Da li neko moze da mi kaze kako treba da izgleda ta molba za polaganje str.ispita?
Do koliko sati moze da se podnese prijava za polaganje strucnog ispita u ministarstvu? Tj da li ima neko vreme u toku kojeg se vrsi prijava?
I jos jedno pitanje  bitno za moj mozak  :wacko:    Da li treba nesto iz sanitarne zastite za ustav? Znam da toga nema u ispitnim pitanjima ali reko mozda je neko cuo da je nesto bilo  :ohwell:
Ne znam da li ovo ucenje ima kraja!  a005

Bred

Ne treba ti molba, to bi znala da si procitala celu temu pazljivo.  :1 :F :K2:

Prijava, pa verovatno do 14-15h,logicno. Nema vreme.

Kakva sanitarna zastita?!

:K2:




endi

#183
То није тачно Бреде! Наиме, прва ставка код "потребна документација" је "читко попунити МОЛБУ за пријављивање стручног испита" (тема "Информације о пријави стручног испита (http://www.farmaceuti.com/forum/index.php/topic,16740.0.html)").
Та молба изгледа овако:

                    ПРЕДМЕТ: Молба за полагање стручног испита

Молим да ми одобрите полагање стручног испита за доктора медицине, стоматологије, дипл. фармацеута, здравственог сарадника

                                  у месецу _______2010.године.

                                                              ПОДНОСИЛАЦ МОЛБЕ:
                                                              __________________
                                                              ул._______________
                                                              место_____________
                                                              тел. _____________


       у Београду


Мислим да шалтери у Немањиној раде до 16.00h, документација се подноси током целога дана.
Што се тиче санитарне заштите нисам чула да су неког питали из тог дела нешто.


Заборавила сам да кажем да се молба добија на шалтеру у Немањиној!  :cvet



Bred

Ok, ja sam mislio da milenanena misli na onu prijavu za zdravstvene saradnike, posto se tu obicno svi zeznu. :K


jelenak

Da li je neko nesto saznao nesto o dobijanju potpisa iz kontrole lekove?Kako i gde ga dobiti?

milenanena

Endi, hvala puno na odgovoru  :cvet
Nisam bila sigurna da  li treba uciti sanitarnu zastitu i onu oblast vezanu za transplantaciju.
Bred, citam, stvarno  :shifty: Nisam tako nekulturna  :wink:
Imam jos jedno pitanje, onaj implantacioni test, to nema medju onim papirima sto si nam ostavio da skinemo? Mozda i ima ali ja ga onda malo ne vidim :) Samo mi reci da li je on u Pharm.V ako jesto u kom delu pa da lepo izvucem. 

prozac

imam 2 pitanjca:)
1.izgubio sam vojnu knjizicu,a tamo stoji da moram da prilozim pecatirane strane na uvid:)
jel moze uverenje da sam odsluzio vojsku?

2.posto su se neki ispitivaci zamenili u aprilu,koja je komisija u maju?teza ili laksa:)

snupi

Joj, ko se od ispitivaèa zamenio?

Trebala je u maju da bude laksa...

prozac

ustav cuo sam od ortakinje

Bred

Quote from: prozac on 06-05-2010, 15:40:58
imam 2 pitanjca:)
1.izgubio sam vojnu knjizicu,a tamo stoji da moram da prilozim pecatirane strane na uvid:)
jel moze uverenje da sam odsluzio vojsku?


Nazovi ovu jako "ljubaznu" gospoDZu (ili gospoDZicu :K) pa pitaj ->
Quote...Наталији Попов на телефон (011)333-40-58.

prozac


prozac

jel ima neko neku informaciju kako je bilo na ispitu sad u aprilu?

milenanena

Ispit u maju je 27-og u 16.30

comy

Da li su te zvali ili.. Odakle ti ta inf@rmacija?