Hemel - potpuno prirodna kozmetika

Started by mysterious, 17-12-2008, 20:35:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mysterious

Sastojci Hemel proizvoda su u potpunosti prirodni, prave se od  sirovina: pcelinjeg meda, voska, etarskih ulja i lekovitog bilja i biljnih ulja. Svi kozmeticki proizvodi su sto posto koncentrovani, bez sintetickih konzervanasa i aditiva. zanimljivo je sto nijedan proizvod ne sadrzi vodu, i mora se nanositi na vlaznu kozu. da li je neko koristio ove proizvode?
kakva su vasa iskustva?  :love:

Kamicak

Koristim relax ulje za masazu i kremu za pete ( zvuci ko neka reklama :)), samo najbolje o Hemelu

philoserbiana

Videla sam da proizvode Hemel prodaju na ulici...u kojoj drogeriji bih to mogla da nadjem?Poz  :ok:
Interesuje me ulje za masazu,hocu da krenem na masazu kod drugarice  :ok:

mysterious

U Hemelu su pocele Novogodisnje promocije :)
Pogledajte na www.hemelco.com  :~

Bred


Enea

nije spam, hvala za info o promociji..
postoje kopije..

koristim mast za ruke, sjajna je.
etarska ulja kao pakovanja za kosu i GLAVU =)
mast za kozne jakne.

sve najbolje o hemelu.

a postoje kopije.. videh ih i ja..

Bred

Jeste spam.

O tome ne odlucujes ti.  :1 :pst

mysterious

Da, kazu ljudi da im je odlican program protiv opadanja kose...  :ok:

Morbid_Angel

kreme nikako na masnu ko¾u, ja koristila dosta njihovih proizvoda i jedino se zadr¾ala na kremi za nokte, ona je bas OK

leluska

Quote from: Morbid_Angel on 16-01-2009, 09:48:34
kreme nikako na masnu ko¾u, ja koristila dosta njihovih proizvoda i jedino se zadr¾ala na kremi za nokte, ona je bas OK

Ba¹ sam htela da nabavim neku kremu od hemela ali imam masnu ko¾u,pa se predomi¹ljam
Anðele,mo¾e li dodatno obja¹njenje?

Morbid_Angel

nista vezano specijalno za njih, masne kreme ne prijaju masnoj kozi, a njihove imaju dosta voska i dr. lipidnih komponenata pa,koliko god pomesala s vodom, mogu da zapuse pore i stvore bubuljice

mysterious

Ne mora da znaci. Ja imam masnu kozu i jedino mi Hemel odgovara sto se tice bubuljica!
Jer npr koju god kremu da stavim na bazi vode tipa neutrogenu ili afroditu, ujutru mi koza ipak  bude masna, a kad stavim Hemel, bude masna uvece, ali ujutru je nekako.. mekana, zdrava. svu masnocu upije koza.

Bred


leluska

#13
 Ba¹ tako!
Ja na masnu ko¾u ne mogu da stavim ni¹ta masno jer se tek onda sva sija.
Ako koristim kreme za masnu ko¾u du¾e od 2-3 meseca ko¾a se jako isu¹i,
poène da se peruta i jako zate¾e pa moram da ih menjam jako èesto. a005

I nije mi masna ko¾a ujutru,svu masnoæu upije jastuk :K2:

dizzy77

Otvoren je Hemel webshop za Srbiju gde mozete videti i naruciti sve proizvode.
http://www.hemelshop.rs (http://www.hemelshop.rs)