Ranjen folk pevaè Aca Lukas

Started by Bred, 03-02-2009, 23:11:58

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Bred

Izvor: B92
Beograd -- Folk pevaè Aleksandar Vuksanoviæ, poznatiji kao Aca Lukas, ranjen je vatrenim oru¾jem u desnu natkolenicu, u Novobeogradskim blokovima.

Lukas je prebaèen u Urgentni centar i van je ¾ivotne opasnosti. Kontraverzni pevaè ranjen je iz pi¹tolja u Gandijevoj ulici ispred broja 66 dok je ulazio u svoj d¾ip. Kako saznaje B92, Lukas je oko 20 èasova, iza¹ao iz zgrade, i krenuo ka kolima gde ga je èekao napadaè.

NASTAVAK -> http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=02&dd=03&nav_category=16&nav_id=343026

KaBoom

Opaaa, stigla naplata duga? Eeee, treba platiti belo, a vala i dugove u kockanju... Kontam da je zadu¾eniji od dr¾ave! :K2: Upozorenje u nogu, sledeæi put neæe ma¹iti. :wink:

Bred

Ti bre kolega ko neka ptica zloslutnica ...  :K2:

Bambili

Vala i nije mi ga ¾ao.Sigurno nije sluèajno.©to ne pogodi¹e nekog drugog.Kad se dru¾i sa onom bagrom Cecom,tako mu i treba. :puca2:

Bred

Kakve to veze ima jedno s drugim?!?!

:1 :wall: :dole:

philoserbiana

ne diraj bredu u cecu  :K2:
recimo mozda je lopov... :molim:

Bambili

Pa ima Brede,jedino su njih dvoje od svih znanih i neznanih narodnjaka zavrsili u apsu,jer su mnogo voleli da se druze sa ljudima iz podzemlja.
Kazu danas u novinama,podzemlje kad salje poslednje upozorenje,to je metak u noge.
Pa ne bi mu bila ucenjena glava da se nekom zesce nije zamerio...
Sto ne jure tebe ili mene...
Koka kosta,trebao je to da zna. :batina

Bred

A ko ti garantuje da nece da jure tebe ili mene, a?

:wink: :K2:

Koliko je jos ljudi bilo u apsu, pa?

I drugo pitanje - koliko je jos NEVINIH ljudi isto tako bilo u apsu?

:kul:

Bambili

I Brede,pa zar ti mislis stvarno da je Aca Lukas nevin? :>: :>: :K2:
Mora da si sinoc gledao film URAGAN na B92.

Bred

Ne, govorio sam (tj pisao)  uopsteno ...

:wink:

KaBoom

Ma nisam zloslutnica, nego svugdi pi¹u kako je imao problema sa narkomanijom, sa kockanjem, pa kockarski dugovi... A sad sam proèitao na netu i da je to upozorenje zbog Porshe Cayene ispred kojeg je upucan, ¹to ga nije platio... E sad, kome verovati. Ali da lik deluje mutno - deluje. uop¹te me ne bi èudilo da ima veza sa podzemljem i mafijom. I... dobio metak u nogu. verovatno kontaju da ga ostave ¾ivog, jer saom takav im i mo¾e vratiti dug. Mrtav sigurno ne. A par koncerata æe pokriti dug.

Bilo je neizstavnih njegovih pesama na ekskurzijama, ¹to jes' jes', al nije da mi ga ne¹to posebno ¾ao. Kao i Bora Èorba i njegove pesme, neizostavne na svirkama, dobre. A opet... Lo¹ èovek. ©ta æe¹...

Bred

Pa dobro, njegov izbor ili sticaj okolnosti ...

Njegova stvar ...  :wink:

Da je imao problematicnu proslost-imao je. A ocigledno i sadasnjost ...

diskaaa

ja sam nesto cula da je trebalo da otvori diskoteku sa Oliverom M. i Curchicem (Djani)...pa ko zna ,mozda ima veze i sa tim...svakako nije slucajno

Bred

Aca Lukas: Da su hteli, ubili bi me
D. Farka¹ - 24sata.rs
Da je imao pi¹tolj, napadaèa bi sigurno ubio, ka¾e Aca Lukas...
Aleksandar Vuksanoviæ (39), poznatiji kao Aca Lukas, juèe se obratio medijima povodom napisa u ¹tampi koji su se pojavili nakon njegovog ranjavanja. On je isprièao kako se napad odigrao, a besan je ¹to su mnogi ranjavanje povezali sa njegovim navodnim dugovima i vezama sa podzemljem.

PI©TOLJ - Vidno raspolo¾en i sa novinama u rukama, Aca Lukas se na konferenciji pojavio sa zaka¹njenjem od nekoliko minuta. Ipak, ubrzo se uozbiljio i isprièao ¹ta se dogodilo kada je ranjen.
- Od oèevidaca sam èuo da se taj deèko muvao po kraju skoro sat i po. Sve prièe da je moje ubistvo bilo planirano padaju u vodu jer sam iz kola iza¹ao sa èetiri kese, tako da ako je neko hteo, tad je mogao da me ubije – prièa Aca Lukas vidno iznerviran zbog natpisa u novinama.
Prema njegovim reèima, ubrzo je ponovo iza¹ao iz stana jer ga je majka pozvala da joj donese neke stvari.
- Kada sam iza¹ao video sam deèka koji stoji kraj mog automobila. Viknuo sam: „©ta radi¹ to”, na ¹ta se on okrenuo i poèeo da puca. Prvi metak me je proma¹io i ja sam krenuo ka njemu, a on je pucao jo¹ jednom i pogodio me u nogu. Nastavio sam da ga jurim i umalo da ga stignem, ali je ipak pobegao. Tada sam se vratio u stan i pozvao pomoæ – ka¾e Lukas.
On napominje da je imao sreæe jer metak nije zakaèio ni kost ni nerv i da nije bilo puno krvarenja. Da je imao pi¹tolj ili da je stigao napadaèa verovatno bi ga ubio, jer je tada bio u takvom stanju svesti da bi to bilo u afektu. Takoðe je izrazio nezadovoljstvo zbog naèina na koji su mediji izve¹tavali o njegovom ranjavanju. On je najavio tu¾be protiv glavnih i odgovornih urednika nekoliko beogradskih listova za ¹ta oèekuje od¹tetu od oko 20 miliona dinara.
- Grad je pun takvih manijaka, narkomana i bandita koji nisu stariji od 20 godina, a neki mediji su u tekstovima indirektno hrabrili tog kriminalca napisima da sam ja u vezi s mafija¹kim grupama i da nekom dugujem ogromne pare. Umesto da se ljudi bave time da je neko pucao na javnu liènost, nebitno ¹to sam ja u pitanju, i da to osuðuju, mediji se trude da naprave ¹to senzacionalniju prièu o tome – rekao je Lukas.

Bambili

KaBoom i ja cemo da nagrabusimo...
Sad kad nas Bred prijavi Aci,pa i mi da platimo dug... :wink: