Veliki brat na TV Pinku

Started by Bred, 08-02-2009, 13:03:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Adonis_Vernalis

Quote from: Bred on 11-03-2009, 20:21:58
I ode JK.

Zao mi samo sto nisam video kakva je ujutru kad ustane nenasminkana.

Ili je to bolje sto nisam video?

:lol3:

Kad pre? A tek je pocelo...

Bred

Pa danas.

Izgleda je i bilo planirano da ostane dan-dva?
.blah.
:K2:

KaBoom

Ma pro¹la sezona sa Miliæem, Ajs Nigrutinom i ekipom je bila do jaja... Sve budale na svoj naèin. A ovo su za mene sve anonimusi sem JK, Mace i Èanka... I izgledaju totalno smorno... Mada sam odgledao samo prvo veèe... A po¹to nevolem Pink, kanda æu i ja zaobiæi...

philoserbiana

Karleusa je ispala uzorna majka  :>:

Bred

#19
I ne samo to, vec i kao ok osoba i pevac'ca ...  .blah.

Dobar EPP, svaka joj cast!

:Bog :K2:



U¹la, iza¹la - i gotovo!

Jelena Karleu¹a se samo jedan dan zadr¾ala u kuæi VB i zaradila 5.000, iako je prvobitno tra¾ila 20.000 evra

Kontroverzna pevaèica Jelena Karleu¹a boravila je u kuæi „Velikog Brata“ samo jedan dan, ba¹ kao ¹to je i najavljivano u medijima. Ona je za ovo jednodnevno foliranje dobila 5.000 evra, iako je u poèetku tra¾ila èak 20.000.

Koja je bila svrha njenog pojavljivanja u ovom ¹ou-programu i ¹ta je trebalo da uradi, malo kome je jasno. Naime, publika je jedino uspela da vidi njeno ¹minkanje, koje je trajalo èitav sat, la¾ne poljupce sa ljutom suparnicom Mirom ©koriæ i neki sme¹an zadatak, kada je iz ispovedaonice donela ma¹inu na kojoj se nalazilo crveno dugme sa upozorenjem „Ne pritiskaj“. I to je sve!

Ni¹ta od najavljenog spektakla, svaða, prepucavanja sa ostalim ukuæanima i svega onog ¹to bi gledanost podiglo do nesluæenih visina. Neko æe reæi koliko para, toliko i muzike, ¹to je u neku ruku istina, ali ako je ovo bilo sve ¹to smo videli od JK, i ako „Emou¹n“ nema neko novo iznenaðenje, stièe se utisak da Karleu¹a nije ni trebalo da ulazi u kuæu na Ko¹utnjaku.   

PALO PROZIVANJE
Miki Ðurièiæ nije mogao dugo da izdr¾i a da nekoga ne isproziva. Na meti su mu se prve na¹le Sandra Dra¹koviæ poznata kao Sani Armani i Ivana ©koriæ.
- A ¹ta su one? Jedna ¾ena fudbalera, a druga rukometa¹a (pome¹ao je sa odbojka¹em - prim.aut.). To je zanimanje kao ¹to sam ja pèelar, samo imaju vi¹e para - obja¹njavao je Miki Jeleni ®e¾elj.


kurir

Bred

I Miki pobedi, konacno ...

:wacko:

KaBoom

I odeee... koliko do kraja be¹e? Nisam skonto! Prvo 25 000, onda 50 000, pa onaj Kaleniæ ka¾e 75 000 + letovanje u Grèkoj... :ohwell: Ja stvarno nisam skonto koliko je èovek osvojio para!!! Bacaju èekove, letovanja, ali ni¹ta konkretno nije reèeno... A do kraja, sve æe zavr¹iti u kazinu! :K2:

diskaaa

pa i zasluzio je da pobedi...inace je ekipa bila bas bezveze

Bred

Pa koliko su ga forsirali i nepobedio ...

Inace, meni i nije toliko simpatican koliko je bio ranije.

Obicno laprdalo.

:shock2: :K2:

diskaaa

inteligentniji je od svih ostalih zajedno

Bred

Nijesam stek'o takav utisak ...

:wink: :hm

dirigent


frckica-j

"Vorner Broders" na srpskom!!!  :lol:

philoserbiana

narod gladuje,a oni tek tako razbacuju novac...toliki novac... :puca2:

Bred

Pa tog novca ne bi bilo da im i gledaoci(citaj narod) ne daju ...  :wink: