Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Bred

evo transkripta emisije kada je Miki gostovao http://www.b92.net/info/emisije/poligraf.php?yyyy=2006&mm=10&nav_id=214703

nasty girl

Miki i Èeda Jovanoviæ- velika braæa po politici

AUTONOMIJA - Od kada je sam sebe izveo iz kuæe "Velikog brata," Miroslav je èeznuo da se vrati u anonimnost svog sela Kupinova. Medijska halabuka mu je bila strana i iritirajuæa, a onda, odjednom, Miki se sme¹i sa naslovnih strana, ma¹e paparacima, gostuje u "Poligrafu" i "Utisku nedelje" gde iznosi svoje politièke stavove, pregovara sa urednicima o kolumnama u najtira¾nijim lokalnim listovima. Èinjenica da odbija pojedince, a odu¹evljava mase, èini ga trenutno najveæom lokalnom zvezdom. Verovatno je to jedan od razloga ¹to ga Èeda Jovanoviæ poziva da postane èlan LDP-a. Na iznenaðenje fanova, Miki je pristao.

- Pozvao me Èeda i vrlo brzo je uspeo da me ubedi da treba da postanem èlan LDP-a. Ova stranka mi je ionako najbli¾a, po¹to se jedina otvoreno zala¾e za ¹iroku autonomiju Vojvodine. Siguran sam da æu zahvaljujuæi popularnosti koju sam stekao odneti dosta glasova u Vojvodini na sledeæim izborima - izjavio je Miroslav Ðurièiæ na konferenciji za ¹tampu LDP-a.

- Ako ni¹ta drugo, imamo podr¹ku Amerike i Evrope, pa da vidimo ko je tu jaèi - tvrdoglava Srbija ili Vojvodina uz podr¹ku NATO-a, zakljuèio je. ||||

sandric

Pa Miki je nasao put da ipak dodje do para..zna se da se u politickim krugovima najvise krade pa je i zarada najlaksa...Pa pametan,sto bi sedeo u kuci Velikog brata kad ubira parice sa slobode...

Smrda

samo miki,miki...ima li sta novo u kuci BB?

sandric

Svi glume bolesnike,nominovani za izbacivanje su Marko,Bane i Karlo....

Al-Jasmina

Opet nije ona krestava?

Smrda

thnx...ode bane...bar ja tako mislim
nije nazalost/....nece ona skoro..

sandric

i ja mislim da ide Bane,steta nisu ga prihvatili....

nasty girl

i ja mslim da ce bane leteti napolje....

Vampire 666

ionako je matori smarach...

Smrda

mene nervira jr se samo smeje,...kao gremlin...

Bred

#221
bane leti. i previse mu je stalo da ostane tako da mislim da se zbog toga  i previse ponizava za svoje godine

lijepa bosanka

Trebalo bi da Bane ide,ali nikad se ne zna...
Maja mi ide na ¾ivce,neviðeno,a i daliborka nije daleko od toga....
Ðankarlo mi je ba¹ pozitivan lik....tako da ne bi trebalo njega da izbace....a Marko,pa on je ljepotan.....

avgogh

ma od njih trojice ja bih najradije izbacila marka! bas mi ide na zivce... a bane - nisam imala nista protiv njega (jes' malo nenormalan, al' ajde) do juce kad se poceo sa daliborkom raspravljati oko neke gluposti... napade devojku iz cista mira...
djankarlo mi se bas svijda, a mislim da nije u njemu problem sto se ne uklapa sa ostalima... malo su mi zatupasti za njega...

Darker

Paceri gledajte ¹ta je veliki Brat: http://www.break.com/easteregg/best_of_big_brother_sweden.html

Dodu¹e i kod nas su veè poèeli da se savatavaju, ka¾u da posle 6 nedelje svi podilkane i krene op¹te......
E to èekam, sve ostalo je dosadno haos :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: