Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Masha

Ja sam jos ranije videla pikanterije iz svedskog velikog brata. Mada, Darkeru, mislim da to kod nas neces docekati  :wink:

Smrda

bogami..nisam bas sigurna...ja kad uhvatim BB na tv-u,obicno je uvece....i verujte mi ima tu guzvanja pod carsavima...ne znam kakav je taj svedski,ali koliko sam skapirala...ovi iz rezije to cenzurisu,jer u montiranim emisijam,nije bilo da su se ona plava i taj lepotan,pa recmo,igrali zmurke pod carsavima pre jedno nedelju-dve....a to je bilo negde  oko 2 ujutru...

Masha

Ja sam imala u glavi Ivana i Draganu pa sam zato rekla da se Darker nece nagledati jer Ivan je jos uvek neopredeljen  :wink: E, Daca ce jedino mozda dati doprinos  :wink:

Smrda

najbolje da nju navabe na Ivana...mozda se opredeli...!!

Coolgemini

Njemu i najbolju ribu kad bi strpali u krevet,on bi mukica pobegao...Bas je tunjevina..a nije mogao da veruje da ga liker-bombone mogu napiti...umro sam od smeha :K :K

Smrda

koje bombone???
pa koga mogu da napiju?...tj,cek,cek...koliko ih je pojeo?? i mislim ko to jede da se napije.....uf...nema veze...

hulio_salinas

koliko covek treba da bude lud da proda svoj zivot? to su upravo uradili ovi jadni ljudi... jedina stvar koja razlikuje sve nas, jeste ono nase intimno... svi imamo svoje trenutke koje cuvamo samo za sebe... zasto to deliti sa svetom? da li biste vi zeleli da vas 24 sata dnevno prati oko kamere? u takvoj atmosferi niste sposobni da imate svoja osecanja... postajete zrtva jedne igre koja zabavlja mediokritete... nedajte da vas ovo televizijsko ludilo uvede u svoje ruke... nemojte dozvoliti da postanete zavisnik Velikog Brata... ako samo jednom dnevno pomislite: "Jedva cekam velikog brata...", ne valja... to uopste ne valja... ruzno oko vas je obuzelo i postali ste njegov rob... rob kakvi su oni jadni ljudi kojima je du*e zinulo za pare... umesto da zive svojim dosadnim zivotima i dalje, oni se prijavljuju u sou, da bi promenili svoj zivot, ali da li uspevaju u tome?

nemojte me pogresno shvatiti!!! ne mislim nista lose o ljudima koji gledaju BB-a...

samo vas upozoravam... to je jedna velika televizijska prevara!!!

pogledajte film "Trumanov sou"!!! to nije samo obicna zaje*ancija Dzim Kerija, vec je ostra kritika Americke televizije i americke populacije, koja postaje rob televizije...

mislite o tome...

sandric

joj bre hulio,sto se ti toliko uzrujavas...opusti se covece...nije nam BB dusevna hrana nego samo jedan od nacina da ubijemo dosadu dok ne pocne fax i obaveze....Moramo malo da virimo i kroz tudje kljucaonice... :twisted:

Smrda

a ti si voajer,hahahaha.... :>
lepo si to rekla,samo malo.... :wink:

Jovana86

Gde god krenem prica se o Velikom bratu,a meni je tako dosadno.Slazem se sa Huliom u potpunosti.

hulio_salinas

tnx Jovana!!!

***Sandric... posle svakog treceg posta na forumu, dobijem odgovor: "Opusti se..."  xexexee

***Sandric, Smrda.... samo vi virite... ali pazite se da komsija ne gleda kroz vasu kljucaonicu!!! buhahahaa

Darker

Quote from: sandric on 13-10-2006, 22:00:22
joj bre hulio,sto se ti toliko uzrujavas...opusti se covece...nije nam BB dusevna hrana nego samo jedan od nacina da ubijemo dosadu dok ne pocne fax i obaveze....Moramo malo da virimo i kroz tudje kljucaonice... :twisted:

Ako æe¹ time da ubijap dosadu, onda je tebi stvaaaaaaaarno dosadno... Ja ne¹to dosadnije u ¾ivotu nisam video...
Naravno, Hulio, da ja nemam ni¹ta protiv ovih likova u velikom bratu, apsolutno i je jasan njihov motiv... A prodavanje intime, postoji i za mnooooooogo manje pare od 100 00€ i 9 dana u ©paniji...
A itekako imam sva¹ta protiv onih koji traæe svoje vreme uz to... Ljudi, dvogled, pa se zablenite u zgradu prekoptuta, zanimljivije je, keve mi >:D >:D >:D

hulio_salinas

pa naravno da postoji jeftinije prodavanje intime, ali ovde smo konkretizovali na "skromnu" sumu od 100 hiljdarki...

izgleda da Darker gleda sandric i smrdu dvogledmo... buhahahaaa

sala mala... nemoj me banovati D...

Smrda

pa kod mene nema nista u komsiluku,......buuaaa...svi lezu pre 12 i sta onda da radim???? :> :> :>
shmrc!!!!

Al-Jasmina

Ovaj... ja vidjam povremeno i sasvim slucajno neke gole ljude...leti..kad se smore sami u stanu...
ali to su blic-fleshevi i nema sta ni da se gleda...
sve vec vidjeno...

Jedino sto mi je slatko u Big Brother-u je bazenche i to sto se sunchaju
a nama pocela grejna sezona, pa me nekako ovo Miholjsko leto greje jace...sta znam... :)