Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

sandric

Pa gledala bih ja komsije ali zivim u kuci pa je malo teze da im gledam kroz prozor....sta cu moram da gledam BB...smrc pa jeste mi dosadno,patim od nesanice pa me to uspava....

nasty girl

kao sto smo i pretpostavljali Bane je ispao...i mogu vam reci da je to lepo prihvatio...

ali imamo i novog stanara u kuci Velikog brata to je jadranaka ili ti poznata kao Indira(iz reality showa "Menjam zenu")...

Malo je poceo da me nervira to sto non-stop dovodi neke nove stanare(tacnije uljeze....)...Jadrnaka je dovedena sa objasnjenjem da treba da im pomogne da naprave zimnicu...


Vampire 666

mislim da cu BB koji gledam u casovima teske dokolice zameniti muzickim programom na palmi...tamo se bar ne foliraju...

Coolgemini

Da,to si u pravu za BB...Al' zato posle Palme neces moci da spavash od raznih izjava :K...i raznih prelepih melodija koje ce ti dozivotno parati mozdane vijuge :roll:

Bred

Hahahaha D, ti si lood totalno. :K

Darker

Ja ili oni iz Velikog Brata :hm :hm

Maslacak

E... mogu da shvatim da ljude koji ucestvuju u Velikom bratu... ali one koji to gledaju nikako...

sandric

...pa svi smo mi pomalo voajeri...

Darker

Zato, kao ¹to rekoh, dvogled u ruke, pa ako ¾ivi¹ u kuæi, obilazi zgrade i udri po gudri :K :K
Kad smo veæ kod toga, ortak(mo¾da se prepozna) poseduje durbin upravljen ka Istoènim kapijama :Bog :Bog :Bog

Smrda

a,priznaj D...virnes i ti nekad?!?!

Bred

Slusajte, VB je zanimljiv sa tacke proucavanja ili posmatranja psiholoskih profila ucesnika...
Jadna ona Jadranka, bas mi je zao, moze se maximalno truditi alli ona Maja je takvo djubre neopevano. Ako sam ista u zivotu mrzeo onda su toosobe poput Maje bez ikakvih kodeksa , morala ili osecanja za druge ljude. Jeza. Zao mi je Maje. Nije joj lako.

Alnus Glutinosa

Quote from: Bred on 18-10-2006, 07:48:49
Slusajte, VB je zanimljiv sa tacke proucavanja ili posmatranja psiholoskih profila ucesnika...

Da! Cula sam da su studenti psihologije dobili zadatak da gledaju BB...

nasty girl

#252
ali ljudi sto rece Bred, kada se posmatra psiholoski aspekat tih ljudi mnogo je zanimljivo.... :ohwell: :ohwell: :ohwell: :ohwell:

Bred

Imam takav utisak da Jadranka ,pored svega, nece nomiovati Maju za izbacivanje ove nedelje jer ce se truditi da je zastiti ako se ova malo korigovala. Eto npr to me zivo zanima sta ce da uradi Jadranka-oce li nominovati maju ili nece? Sta ce se u njoj prelomiti? Uloga majke kao zastitnika svoje "dece" ili ono ljudsko-sujeta zbog majinog suprostavljanja njoj kao autoritetu.

hulio_salinas

ma kakav psiholoski aspekat to moze da ima...  ???!!!

postoje mnogo drugih nacina da se ispituje psihologija licnosti... postoje slicne metode otkrivanja psiholoskih fenomena, ali cini mi se da u takvom projektu ne ucestvuje 5 miliona PSIHOLOGA!!!!

ispravite me...