Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

nasty girl

VB: ®urka za odabrane i nove podele u Kuæi

Odluka Velikog Brata da napravi ¾urku za odabranu ekipu u noæi izmedju èetvrtka i petka unela je nove podele u Kuæu.

Daliborka, Dragana i Edin su u èetvrtak dobili specijalan zadatak - morali su da formiraju logo mt:s-a pomoæu majica koje su nosili. Nisu smeli da se odvajaju i da menjaju medjusobno mesta, a i pokreti ruku su im bili ogranièeni.

Ostali ukuæani koristili su njihovu situaciju i zadirkivali su ih, ali "odabrana ekipa" nije poklekla.

Veliki Brat je bio zadovoljan kako su Daliborka, Dragana i Edin uradili zadatak i saop¹tio im da æe ih "izvesti" u grad. Njih troje su dobili sat i po vremena da se spreme za "izlazak" u provod, ali nisu smeli ni¹ta da prièaju ostalim ukuæanima.

Ostali ukuæani, a posebno uvek sumnjièava Maja, odmah su "namirisali" da se ne¹to sprema, ali nisu znali ¹ta. Maja je najpre probala da "i¹èaèka" stvar kod Dragane, a potom i kod Edina. Na Majino pitanje: “Za¹to se doteruje¹?”, Edin je odgovorio “Da bih bio lep!”

Maja se samo nasmejala i dobacila da mu ne veruje ni¹ta. Ovog puta nije uspela ni¹ta da izvuèe od njih.

Kada su Dragana, Daliborka i Edin u¹li u ispovedaonicu, Veliki Brat im je rekao da zatvore oèi, a kada su ih otvorili iz ostave je dopirala muzika. Njih troje ulaze u ostavu koja je za ovu priliku preuredjena u kafiæ.

Disko kugla se zavrtela, ¹ampanjac je na ¹anku, muzika sve glasnija i zabava je poèela. Veæ posle izvesnog vremena, piæe èini svoje, troje nagradjenih ukuæana se opu¹taju i u¾ivaju u svom izlasku sa Velikim Bratom, a najvi¹e se opustila Dragana, koja se penje na ¹ank i poèinje da igra na ¹anku.

Za to vreme, ostali ukuæani su u dnevnoj sobi. Èuju muziku koja dopire pravca ostave, ali im nije do kraja jasno ¹ta se de¹ava. U tom trenutku, Veliki Brat im na plazma televizoru u dnevnoj sobi pu¹ta direktan prenos zabave na kojoj su Edin, Daliborka i Dragana. Ostalim ukuæanima je to u prvi mah bilo simpatièno, medjutim uskoro, jedan po jedan, poèinju da se pitaju za¹to su oni izostavljeni i nisu pozvani u izlazak.

Najmanje drago je Maji, koja se èudi, kiselo sme¹ka i poèinje da komentari¹e ono ¹to se de¹ava u ostavi.

Posle noæa¹nje ¾urke za "odabrane", Veliki Brat je pustio sve ukuæane da malo du¾e spavaju. Muzika za budjenje je krenula i ukuæani se bude jedan po jedan. Naravno, oni koji su bili u izlasku i malo popili, Daliborka, Edin i Dragana, ustaju malo te¾e nego ostali.

Svi ukuæani se polako preme¹taju u kuhinju, poèinje priprema doruèka i kafe.

Maja je prilièno neraspolo¾ena, verovatno iritirana time ¹to sinoæ nije bila pozvana u izlazak. Uop¹te, medju svim ukuæanima u petak ujutro glavna tema je ¾urka na koju su samo neki ukuæani bili pozvani.

Interesantno je da su na ¾urci bili oni koji su se medjusobno nominovali za izbacivanje. Tako je Edin nominovao Daliborku za koju je rekao da je neiskrena i da se za 40 dana u Kuæi nikome nije suprotstavila, niti rekla svoje mi¹ljenje o bilo kojoj stvari.

Dragana je nominovala Edina, jer, kako je rekla, dva puta je verbalno povredio.

Ipak, to im nije bila prepreka da se dobro zabave.

Uostalom, ove nedelje je svih 10 ukuæana nominovano. Mo¾da im je ovo bila poslednja prilika da se u ovom sastavu provedu.
(MONDO)

Ko veèeras "leti" iz kuæe?


Veèeras je uzbudjenje u kuæi Velikog brata dostiglo vrhunac s obzirom na to da su prvi put do sada, za izbacivanje nominovani svi ukuæani!

U toku dana su svi bili opu¹teni - veæina sje u¾ivala na suncu u ba¹ti. Ena i Marko su razgovarali o Daliborkinom, Draganinom i Edinovom provodu. Djankarlo je odmarao na trosedu...

Medjutim, kako pada mrak i pribli¾ava se èas kada æe se znati ko je izbaèen, nervoza raste, mada to niko glasno ne priznaje.

Ena i Marko jedu, Maja pravi kafu, a Daliborka je odluèila da radi aerobik, po¹to je to jedini i najbolji naèin da se opusti, kako je rekla. Posle toga devojke su oti¹le u ¾ensku spavaæu sobu gde se dogovaraju ¹ta æe veèeras da obuku.

Inaèe, Veliki brat je odluèio da nominuje sve ukuæan jer je Dragana prekr¹ila pravilo da se o nominacijama ne govori. Kada je iza¹la iz ispovedaonice njoj je, u obraæanju Nikoli, "izletelo" da njega ne mo¾e da nominuje.

Pre ove odluke Velikog brata, ukuæani su po uobièajenom pravilu iznosili svoje predloge za nominovanje i prvi put se dogodilo da svi dobiju bar po jedan negativan glas osim Dragane.

Najvi¹e, po èetiri negativna glasa ove nedelje dobili su Djankarlo i Jadranka, tri ima Maja, po dva Edin, Marko i Ivan, a po jedan Nikola, Ena i Daliborka.

Djankarla su nominavale Dragana, Daliborka, Ena i Maja, koje su sa Nikolom nominovale i Jadranku.

Maja je dobila tri negativna glasa. Djankarlo smatra da i dalje nije iskrena do kraja, Marko je glasao za nju, jer jo¹ ne mo¾e da joj oprosti ulizivanje Jadranki u vreme njene "vladavine" u Kuæi.

Edina su nominovali Dragana i Jadranka. Dragana je rekla da ju je Edin dva puta verbalno povredio, a Jadranka je nominaciju Edina povezala sa nominacijom Maje i rekla da "Maja i Edin treba da budu zajedno gde god da su".

Marko je takodje dobio dva negativna glasa. Djankarlo je nominovao Marka jer misli da se smorio i da gubi volju da se ukljuèi u de¹avanja u Kuæi, dok je Edin rekao da nominuje Marka jer nije bio iskren prema njemu.

Iz istog razloga Edin je nominovao i Daliborku, za koju je rekao da ne mo¾e da shvati da jedna osoba za 40 dana ne iska¾e stav prema nekom pitanju i da se stalno svima sme¹ka.

Ivan je dobio dve negativne nominacije - od Marka i Nikole. Obojica smatraju da je èudan, da ne ume da se opusti.

(MONDO)


Becks

   Ja zaista ne mogu da verujem da neko prati tog famoznog, lose prevedenog Velikog(starijeg) brata. Ljudi pa sto podlezete manipulaciji od strane americkih eksperata za manipulaciju ljudima. Ajde malo da razmisle oni koji ga gledaju ili ne gledaju, tj. da malo vise razmisle i da mi kazu zasto postoji takav tip emisije. Pa kad razmislite vi onda to ovde napisite, a ako to ne mozete ja cu to uraditi za vas i uciniti da se postidite sto ga pratite.  Jedan razuman student to sebi ne sme da dozvoli da gleda, to je isto kao i cuveni Grandisa. Pa sad sami procenite i povucite paralelu izmedju mentalnog zdravlja i obrazovanja nase nacije, s jedne strane i onoga sto se najvise gleda na nasim prostorima, sa druge strane, pa ce vam biti jasan kvalitet tih najpopularnijih emisija i kakav one imaju uticaj na masu.
   Kao sto se svi smejemo onima koji zovu ove cuvene kvizove koji se po ceo dan vrte na TV-u tako se i ja smejem svima onima koji gledaju VB.  Usput, bio sam u jednom klubu i pojavio se cuveni Miki i ni 5 ni 6 nego 7 seo bas pored mene i mogu vam reci da je mnogo mnogo znate vec sta.

Al-Jasmina

Becks,
za sve se slazem sem za prevod...
Prevod i sama ideja kviza potice iz knjige cuvene Orvelove knjige,
i totalno je ispravan i u duhu!
To je i jedina valjano uradjena stvar kad je srpska verzija kviza u pitanju..a mozda i globalno!

nasty girl

Ode Maja!
Subota, 28. oktobar 2006. 22:29

Maja Djordjeviæ "nervozna Ni¹lijka" u subotu uveèe je napustila kuæi Velikog brata! Ona je sedmi stanar koji je izbaèen iz kuæe.

Maja se pozdravila sa svim preostalim ukuæanima, osim sa Djankarlom sa kojim gotovo od poèetka nije na¹la zajednièki jezik, ¹tavi¹e bila je sa njim na "ratnoj nozi" i nazivala ga je raznim pogrdnim imenima.

U intervjuu posle izbacivanja iz Kuæe Maja je ponovila da je Djankarlo najvi¹e nervirao, jer je "smarao i filozofirao". Nada se da æe naredne subote Djankarlo biti taj koji æe biti izbaèen iz Kuæe.

Maja, kæerka vlasnika mesare u Ni¹u, nije iznenadila gledaoce ni kada je priznala da joj se Edin najvi¹e dopadao od mu¹karaca.

"On je impulsivan i malo nervozan, kao i ja, ali je jako dobar. Da, dopada mi se", rekla je Maja na insistiranje publike u studiju.

Maja misli da æe izmedju Marke i Ene sigurno biti ne¹to, odnosno da æe njih dvoje voditi ljubav, a za Draganu i Ivana ne veruje, jer su njih dvoje "razlièiti svetovi".

Inaèe, ove nedelje niko nije bio po¹tedjen izbacivanja jer su svi ukuæani nominovani. Tako su ove subote svi koferi bili spakovani, a takodje su se i svi ukuæani posebno doterali i spremili, naroèito devojke koje su bile vi¹e zainteresovane za svoj izged nego za pakovanje. ®enska spavaæa soba se zato pretvorila u pravi ¾enski salon lepote u jednom trenutku.

U toku dana su svi bili opu¹teni - veæina se u¾ivala na suncu u ba¹ti. Ena i Marko su razgovarali o Daliborkinom, Draganinom i Edinovom provodu. Djankarlo je odmarao na trosedu...

Medjutim, kako pada mrak i pribli¾ava se èas kada æe se znati ko je izbaèen, nervoza je rasla, mada to niko glasno nije hrteo da prizna.

Daliborka je èak radila i aerobik, po¹to je to jedini i najbolji naèin da se opusti, kako je rekla.

Inaèe, Veliki brat je odluèio da nominuje sve ukuæan jer je Dragana prekr¹ila pravilo da se o nominacijama ne govori. Kada je iza¹la iz ispovedaonice njoj je, u obraæanju Nikoli, "izletelo" da njega ne mo¾e da nominuje.

Pre ove odluke Velikog brata, ukuæani su po uobièajenom pravilu iznosili svoje predloge za nominovanje i prvi put se dogodilo da svi dobiju bar po jedan negativan glas osim Dragane.

Najvi¹e, po èetiri negativna glasa ove nedelje dobili su Djankarlo i Jadranka, tri ima Maja, po dva Edin, Marko i Ivan, a po jedan Nikola, Ena i Daliborka.

Djankarla su nominavale Dragana, Daliborka, Ena i Maja, koje su sa Nikolom nominovale i Jadranku.

Maja je dobila tri negativna glasa. Djankarlo smatra da i dalje nije iskrena do kraja, Marko je glasao za nju, jer jo¹ ne mo¾e da joj oprosti ulizivanje Jadranki u vreme njene "vladavine" u Kuæi.

Edina su nominovali Dragana i Jadranka. Dragana je rekla da ju je Edin dva puta verbalno povredio, a Jadranka je nominaciju Edina povezala sa nominacijom Maje i rekla da "Maja i Edin treba da budu zajedno gde god da su".

Marko je takodje dobio dva negativna glasa. Djankarlo je nominovao Marka jer misli da se smorio i da gubi volju da se ukljuèi u de¹avanja u Kuæi, dok je Edin rekao da nominuje Marka jer nije bio iskren prema njemu.

Iz istog razloga Edin je nominovao i Daliborku, za koju je rekao da ne mo¾e da shvati da jedna osoba za 40 dana ne iska¾e stav prema nekom pitanju i da se stalno svima sme¹ka.

Ivan je dobio dve negativne nominacije - od Marka i Nikole. Obojica smatraju da je èudan, da ne ume da se opusti.

mondo

Bred

Becks, ne znaci da ako si student, da nisi covek :wink:

Maslacak

A ako si covek, ne znaci da moras biti i zombi...

nasty girl

sta uprvo videh u velikom bartu...

marko i ena su bili veoma inimni....  :pst

hulio_salinas

ma daaaaj...

nije valjda da zamorcice drmaju hormoni???  hehehe...

ma idi bre... nema sanse da izdrze bez grehova!!!

:K

nasty girl

ja kad sam videla....smejala sam se pola sata.. :K :K :K...i jos uvek se smejem.. :K :K :K

willie the scot

ovaj forum je veliki brat...napises kriticku poruku a on ti je izbrise... :roll:

Smrda

hahaha.....
je li to Big Brother Bred!?!?!?!
:K :K :K :K
znaci ,konacno bilo neke akcije.....zanimljivo.... :hm

nasty girl


U spavaæim sobama su svetla uveliko uga¹ena.
Meðutim, veæini ukuæana se jo¹ uvek ne spava i oni odluèuju da se malo zabave pre nego ¹to odu u svoje sobe.
Veèe su proveli u dugim razgovorima, iako im je Veliki Brat omoguæio da ranije odu na spavanje. Edin, Ivan i Daliborka poèinju sa ve¾banjem i treningom u dnevnoj sobi. Kao i svaki prethodni put Daliborka je glavni instruktor u pokazivanju ve¾bi.
Za to vreme u ¾enskoj spavaæoj sobi je vrlo mirno i tiho. Ena i Marko su veæ uveliko u krevetu i pred spavanje se maze, grle, ljube i razgovaraju.

www.velikobrat.co.yu

Bred

krece sexanje, vladimire ne propustaj naredne epizode :K koliko sam ja video, izgleda da su se i dragana i ivan spuvali tj dragana je konacno smuvala ivana :K

nasty girl

ja to nisam videla.....

ali ivan je rekao da nema nista od intime pred kamerama....

Bred

ja sam juce video enino dupe u gro planu. opet :roll: