Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Masha

U anketi nedostaje Daliborka  :wink:

Darker

Sad vi¹e ne nedostaje, nadam se da su svi sreæni...

Maslacak

Quote from: avgogh on 09-11-2006, 12:33:10
a, ne znam da li je enko vec to napisao, ne mogu sad da pregledam celu temu, otvoren je sajt www.mrzimjelenu.co.sr (http://www.mrzimjelenu.co.sr)  Meni nesto nije hteo normalno da se ucita, i nisam uspela da vidim sta je... "posvecen" je jeleni iz novog sada koja je izbacena (ako ste je zaboravili  :K )

:shock :shock :shock
:lol:

sandric

pa sajt vise nije aktuelan jer je ona izbacena

vladimir

Nadam se da æe veèeras izbaciti Nikolu jer mi je Karlito omiljeni lik tamo! :>



Quote from: lijepa bosanka on 08-11-2006, 21:38:58
Evo gledam....Ma nije sto je Bosanka,i sto je Dragana,ali carica je!!!!!  :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Bez uvrede, ali je Dragana najveæa æurka koju sam ikada video-muva lika koji je oèigledno homiæ, a posle vri¹ti ¹to je odbija... :roll:

nasty girl

Quote from: vladimir on 11-11-2006, 08:13:32
Nadam se da æe veèeras izbaciti Nikolu jer mi je Karlito omiljeni lik tamo! :>

ja bih isto volela da izace Nikolu, bas mi je lik odvratan...

sandric

i ko je izbacen?...nadam se da je Nikola

Dread Lord

Izbacen je Djankarlo !

Treba jedan ukucanin da se vrati,sta mislite ko...

Smrda

ode tigar/....a ko se vraca?!?!?
miki?

nasty girl

miki je u argentini isumnjam da bi hteo da se vrati......

VB: Djankarlo izbaèen, neko se vraæa u Kuæu?!

Djankarlo Kanduti je deveti ukuæanin koji je zauvek napustio Kuæu i borbu za 100.000 evra.
Djankarlo Kanduti (41) je slobodni slikar iz Beograda, i po sopstvenom priznanju "gradska faca i filozof". Ukuæani su se na njega ¾alili zbog preteranog mudrovanja i nekolegijalnosti.
"Ljudi, imate moj telefon. Èuæemo se. Nemojte da poludite ovde" rekao je on i izljubio ukuæane.
Djankarla su ispred Kuæe doèekali obo¾avatelji, "hejteri", i ukuæani koji su prethodno izbaèeni iz Kuæe - Bane, Anamarija, Srba, Veselina (sa novom frizurom), Jelena, Maja, i Marko.
I to nije sve: jedan od njih æe biti vraæen u Kuæu! Publika æe preko telefona glasati za svog favorita za povratak!
Miki iz Kupinova, koji je samovoljno napustio Kuæu, nije u "selekciji" za vraæanje.
Djankarlo je u studiju, u razgovoru sa voditeljkom, odmah naglasio da mu je to pravo ime, a ne Svetislav Rendiæ.
"To je moje ime, moj otac je Italijan. ©to se tièe traèeva, odmah æu potvrditi da sam zaista i slikar, zavr¹io sam Akademiju 1987. godine" rekao je on.
Preostali ukuæani izneli su u prenosu u¾ivo svoja mi¹ljenja o Djankarlu, uglavnom pozitivna, ali je Dragana istakla da se nikada ne bi dru¾ila sa njim, iako æe se "oseæati njegovo odsustvo".
"Iz Kuæe sam poneo najlep¹e uspomene na Ivana i Edina. Sa njima sam bio najbli¾i, najbolje smo komunicirali" rekao je Djankarlo.
Za izbacivanje su ove nedelje nominovani bili on i Nikola, koji je u nekoliko navrata u poslednji èas izbegao da se gledaoci izjasne o njegovoj sudbini.
Nikola je "¹ampion nominacija", jer je ovo bio èetvrti put da strepi za ostanak u Kuæi, dok je Djankarlu, kome su mnogi ukuæani zadenuli nadimak "filozof", ovo bila treæa nominacija.
Djankarla je nominovala èak i Sanja, jedna od troje novih ukuæana, jer je "mnogo filozofirao", ¹to je veæini èesto smetalo.
(MONDO)

vladimir

Smradine!!!
Oni majmuni u kuæi nikada neæe moæi ni da prismrde po ¹irini svesti i duha Djankarlu...
On je lik, nadam se da æe se vratiti u kuæu.. :smile:

Coolgemini

U onoj kuci niko nije lik..niti se iko pokazao u pozitivnom svetlu..to je cinjenica :roll:

lijepa bosanka

Pa dobro,Draagana ima svoje trenutke,ali mislim da jedino ona,Edin i Jadranka tamo ne glume...A to sa Ivanom,to je ono iz teme "osvajati neosvojive"!!!! :) :)
Dalibork je izvrsna glumica...
Savo mi je lik sto je onoj "profi plesacici" sinoc onako lijepo rekao par stvari!!! :V :V

vladimir

Quote from: lijepa bosanka on 12-11-2006, 11:44:36
A to sa Ivanom,to je ono iz teme "osvajati neosvojive"!!!! :) :)

Alooooo, bre, tip je homiæ, neosvojive mo¾e¹ osvajati jer su strejt!
A izgleda da jedino ona to ne mo¾e da ukapira. :roll:

I zato mi je najsme¹niji lik tamo. :][

Smrda

ma nije bre on gay....dajte ljudi....nego ko se vraca?!?!?
jelena?