Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

nasty girl

jeste off lb.... :cvet

i u subotu izlaze dva ukucanina....

vladimir

Ma samo neka udje Karlito, boli me ko ce da izadje...
Cudi me da Placljivko nije nominovan... :hm

lijepa bosanka

 Ok.superiska mod!!!  :cvet
Da zaboravih da to napisem...

Nije fer sto nije nominovan i Edin....
Mislim da tek sada Nikola nece ispasti,osim ako ne bude neka stela...

nasty girl



Nominovano petoro, biæe izbaèeno dvoje

Aleksandra, Sanja, Sava, Nikola i Jadranka su ove nedelje nominovani za izbacivanje od strane Velikog brata.

Aleksandra, Sanja i Sava nominovani su zato ¹to su po ulasku u kuæu ukuæanima odavali informacije iz spolja¹njeg sveta ¹to je strogo zabranjeno.

Nikola je nominovan zbog razgovora o politici i nacionalnim pitanjima, ¹to je takodje zabranjeno.
Nikola se nije pravdao pred Velikim bratom u ispovedaonici, mirno je prihvatio nominaciju, uostalom kao i uvek do sada, posebno jer je svestan da je u svadji sa Edinom, u noæi izmedju utorka i srede, do prepirke do¹lo upravo na nacionalnoj osnovi.

Dok je Jadranka nominovana jer je nju predlo¾ilo najvi¹e ukuæana – Daliborka, Dragana i Ena, uz obrazlo¾enje da je njoj mnogo te¹ko u kuæi i da bi sigurno ¾elela da izadje.

”®ena se zlopati ovde”, rekla je Dragana za Jadranku.

Takodje je najvi¹e nominacija imala i Aleksandra, nju su nominovali Dragana, Edin i Daliborka zato ¹to nisu uspeli da se bolje upoznaju s njom, kao i da su njene reakcije previ¹e burne, a èesto i psuje.

Ena je nominovala i Ivana:”Njega niko neæe”, rekla je ona.

Dok je Ivan, nominujuæi Enu rekao da je u njoj "spoj bezobrazluka i gluposti", dok je u Nikoli "spoj inteligencije i zla".

I naravno, Edin je nominovao Nikolu, rekav¹i da je u njemu "prevelika koncentracija primitivizma".

Dok je Edina i Nikolu zajedno, nominovala Jadranka.

”Nemam nista protiv njih osim sinoænje situacije”, objasnila je Jadranka.

Ko æe od njih biti izbaèen, znaæemo u subotu, kao i ko æe od otpisanih biti vraæen u kuæu.

Nakon saop¹tenja o nominacijama Veliki brat je poruèio ukuæanima da u kuæi nema mesta za politiku, mr¾nju i svadju, a da sledeæih opomena neæe biti veæ svako lsedeæi ko prekr¹i to pravilo automatski biti izbaèen.

(MONDO)

vladimir

Quote from: nasty girl on 16-11-2006, 22:17:51
I naravno, Edin je nominovao Nikolu, rekav¹i da je u njemu "prevelika koncentracija primitivizma".

Majmuncina jedna plaèipizdinska, on je na¹ao nekom ne¹to da prièa o primitivizmu!!! .grins. .grins. .grins.
Dok mu je bio Ramazan, niko ga nije ni¹ta dirao i svi su ga po¹tovali, nije hteo da jede musaku iako mu je Nikola rekao da tu nije svinjetina veæ junetina.Kada su se pevale muslimanske pesme, on je u¾ivao, a kada je Nikola poèeo svoj repertoar, on kreæe sa frkom o nacionalistièkoj represiji!!! .grins. .grins. .grins.

Stoka jedna bezrepa, kao njegovi rodjaci i prijatelji nisu klali Srbe u Bosni!!! .grins. .grins. .grins.

Stojim iza toga da je Nikola bezobrazan i napadan, ali mu skidam kapu zbog stava da je Srbin.Edin je u incidentu od pre neki dan pokazao svoje pravo lice, a to je da mrzi Srbe i sve ¹to je srpsko...Nikola se ponosi svojim korenima, a Edinovi koreni su u onoj populaciji ljigavih kvazi-Srba koji su prihvatili Islam i na taj naèin postali najobièniji ispljuvak srpskog roda...Pitajte Edina da li se ponosi svojim korenima...Da li mo¾e biti ponosan na ispljuvke?Najobiènije poturice...

Da li je sve ovo jo¹ jedan naèin na¹eg poni¾avanja pred svetom, nametanje krivice ¹to u svojoj zemlji pevamo svoje pesme, volimo svoj narod i svoje obièaje?Ili i za to treba da se izvinjavamo i klanjamo? :][ :][ :][

Ako je to primitivno, onda sam i ja primitivac! :happy:

Coverdale

Quote from: vladimir on 17-11-2006, 08:09:02
Quote from: nasty girl on 16-11-2006, 22:17:51
I naravno, Edin je nominovao Nikolu, rekav¹i da je u njemu "prevelika koncentracija primitivizma".

Majmuncina jedna plaèipizdinska, on je na¹ao nekom ne¹to da prièa o primitivizmu!!! .grins. .grins. .grins.
Dok mu je bio Ramazan, niko ga nije ni¹ta dirao i svi su ga po¹tovali, nije hteo da jede musaku iako mu je Nikola rekao da tu nije svinjetina veæ junetina.Kada su se pevale muslimanske pesme, on je u¾ivao, a kada je Nikola poèeo svoj repertoar, on kreæe sa frkom o nacionalistièkoj represiji!!! .grins. .grins. .grins.

Stoka jedna bezrepa, kao njegovi rodjaci i prijatelji nisu klali Srbe u Bosni!!! .grins. .grins. .grins.

Stojim iza toga da je Nikola bezobrazan i napadan, ali mu skidam kapu zbog stava da je Srbin.Edin je u incidentu od pre neki dan pokazao svoje pravo lice, a to je da mrzi Srbe i sve ¹to je srpsko...Nikola se ponosi svojim korenima, a Edinovi koreni su u onoj populaciji ljigavih kvazi-Srba koji su prihvatili Islam i na taj naèin postali najobièniji ispljuvak srpskog roda...Pitajte Edina da li se ponosi svojim korenima...Da li mo¾e biti ponosan na ispljuvke?Najobiènije poturice...

Da li je sve ovo jo¹ jedan naèin na¹eg poni¾avanja pred svetom, nametanje krivice ¹to u svojoj zemlji pevamo svoje pesme, volimo svoj narod i svoje obièaje?Ili i za to treba da se izvinjavamo i klanjamo? :][ :][ :][

Ako je to primitivno, onda sam i ja primitivac! :happy:
:Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog :Bog
Morem plovi  jedna mala barka...

nasty girl


Mondo i Veliki Brat obaraju rekorde!



Stranice Velikog brata na wap portalu Mondo zabele¾ile su pro¹le nedelje vi¹e od milion poseta, a samo u subotu uveèe, preko 180.000 korisnika MTS-a èitalo je vesti o Velikom bratu preko svog mobilnog telefona.

Najveæe interesovanje svakako bilo je u periodu od 20 do 23 èasa, kada je vi¹e od 100.000 ljudi preko svog mobilnog telefona posetilo portal Mondo, u potrazi za informacijom ko je izbaèen iz kuæe.

Pored najnovijih vesti iz kuæe, na Mondu (wap.mts064.telekom.yu), korisnici MT:S-a mogu da skinu i ekskluzivne melodije, wallpapere i igrice za svoj mobilni telefon sa motivima najgledanijeg TV ¹oua u Srbiji.

Od poèetka emitovanja, broj posetilaca ovih stranica konstantno raste. Mobilna telefonija Srbije i wap portal MONDO, nastaviæe da iznenaðuju svoje korisnike. 

Darker

Ponavljam, a sve vi¹e sam ubeðen u to, da vi niste ba¹ èisti... Alo ljudi, experiment, samo zami¹ljam vlasnika VB-a kako se cepa od smeha dok gleda celu Srbiju kako se raspravlja oko toga da li je Edin ili je Miki, i ¹ta je i ko je i za¹to je... Stra¹no...

hulio_salinas

***Vladimre  :shock  :Bog

***D, VB je smisljen da bi se, jednom bezveznom zaziranju u tudj zivot, pokorila ciljna grupa ljudi. Pokoravanje je uspelo i nema nazad. Nemoj da se nerviras. Budi pocastvovan sto si van sveta VB-manije... Gledas nevinim i pravim ocima na svet..   8)  :Bog

Smrda

jaooo...vladimire kako sam se ja iznenadila za post...sta  bi?!?...otisao prekidac...ako,ako....   :shock :shock :Bog
D...pusti decu da se malo zabavljaju... :V

nasty girl



Marko i Maja se vratili, niko nije izbaèen?!

Marko, di-d¾ej iz Brusa vratio se u Kuæu Velikog brata, a isto bi se moglo reæi i za Ni¹lijku Maju, medjutim, za sada Kuæu niko nije napustio iako su Sanja i Nikola prozvani za izbacivanje i zamoljeni da se oproste sa ostalim ukuæanima.

Naime, Veliki brat ovoga puta malo je zakomplikovao situaciju, pa se u Kuæu medju ostale ukuæane zaista vratio Marko, ali se Nikola i Sanja nisu vratili medju „obiène smrtnike“ veæ su se samo pro¹etali do "tajne sobe", koja se navodno nalazi u okviru Kuæe, i gde ih je èekala Maja.

I na zvaniènom sajtu Velikog brata medju aktivne ukuæane vraæeni su Marko i Maja, ali tu su i dalje i Nikola i Sanja, koji nisu prebaèeni medju ukuæane koji su napustili Kuæu.

Marko je bio osmi ukuæanin koji je izbaèen, ali su gledaoci odluèili da ga vrate u Kuæu. Marka je u Kuæi doèekalo op¹te odu¹evljenje i neverica ukuæana, u èemu je prednjaèila Novosadjanka Ena sa kojom je Marko tokom boravka u Kuæi razmenjivao ne¾nosti ispod jorgana.

Pre Marka iz Kuæe je izbaèena Ni¹lijka Maja koja je bila poznata po o¹trom jeziku i pomalo histeriènim reakcijama, a poslednjih dana boravka u Kuæi ona se posebno zbli¾ila sa Edinom koji joj je na dan njenog izlaska iz Kuæe poklonio prsten.

Dvadesetogodi¹nja frizerka iz Kule Sanja u Kuæu je do¹la pre dve sedmice zajedno sa Savom i Aleksandrom. Proteklih dana ona je vi¹e puta imala rasprave sa Aleksandrom kojoj je rekla da bi umesto silikona trebalo da ugradi malo mozga, dok je nju Aleksandra nazvala svinjom.

Veèiti kandidat za izbacivanje Crnogorac Nikola veæ je èetiri puta bio nominovan, a sam sebe je jednom prilikom nazvao „grobarom favorita“. On je pro¹le sedmice sa Edinom u¹ao u sukob na nacionalnoj osnovi i to je i bio razlog za¹to je ove sedmice bio nominovan za izbacivanje.

Za izbacivanje su ove sedmice pored Sanje i Nikole bili nominovani Aleksandra, Sava, i Jadranka.

Aleksandra, Sanja i Sava nominovani su zato ¹to su po ulasku u kuæu ukuæanima odavali informacije iz spolja¹njeg sveta ¹to je strogo zabranjeno.

Jadranka je nominovana jer je nju predlo¾ilo najvi¹e ukuæana - Daliborka, Dragana i Ena, uz obrazlo¾enje da je njoj mnogo te¹ko u kuæi i da bi sigurno ¾elela da izadje.

Po broju nominacija "istakla" se i Aleksandra - nju su nominovali Dragana, Edin i Daliborka, zato ¹to nisu uspeli da se bolje upoznaju sa njom, kao i zato ¹to su njene reakcije previ¹e burne, a èesto i psuje.

Nakon saop¹tenja o nominacijama, Veliki brat je poruèio ukuæanima da u kuæi nema mesta za politiku, mr¾nju i svadju, a da opomena ubuduæe neæe biti, veæ æe svako sledeæi ko prekr¹i to pravilo automatski biti izbaèen.

(MONDO)

O èemu su Dragana i Sava prièali celo veèe? 



Od kako je Sava u¹ao u kuæu Dragana se ne odvaja od njega. Da li zato ¹to s njim ima najvi¹e tema za razgovor, da li da bi napravila Ivana ljubomornim, ili se ova Banjaluèanka ponovo zaljubila?

Bilo kako bilo, zanimljivo ih je posmatrati dok æaskaju - malo u dnevnoj sobi, malo u spavaonici, malo u ba¹ti...

Pre nekoliko dana ona je Savi rekla kako ima "divne okice", usta, da je zgodan... a Sava se na to samo sme¹kao.

Dragana je takodje po¾elela i da se malo igra sa novoizabranim "Adonisom" - ona i Sanja su ga imitirale kako hoda, on ih je polio vodom, zatim su se rvali... Medjutim, Dragani je zasmetalo ¹to je Sanja uvek "tu negde" kada bi ona da se zabavlja sa Savom.

"Primetila sam da se ti uvek stvori¹ u blizini kada Sava i ja poènemo da prièamo", rekla je Dragana Sanji pre neki dan u ba¹ti, ¹to je ova shvatila i vi¹e ih ne uznemirava. A i ostali ukuæani su ih ostavili na miru.



Tako je bilo i u petak uveèe - dok su se oko ponoæi ukuæani pripremali za spavanje, pravili su se da ne primeæuju dvoje koji su sedeli u dnevnoj sobi i dugo, dugo prièali.

Naravno da su to dvoje bili Dragana i Sava, a o èemu su prièali? O svemu i svaèemu, a na kraju su se zagrlili i... ne, nisu se poljubili, bio je to drugarski pozdrav pred spavanje.

©ta æe doneti jutro, i novi dan videæemo. Tek, Dragana je pre dva dana u ispovedaonici Velikom bratu priznala da joj se Sava mnogo dopada, da ne zna ¹ta æe biti u kuæi sa njima, ali da je sigurna ¹ta bi bilo da su van kuæe.

Mo¾da se zanesu i zaborave da su u kuæi?

(MONDO)

stef

 Upucacu ih sve kad izadu!

                                   VB

vladimir

Malo oftopièarenje, ali ne mogu da izdr¾im:juèe je na utakmici Partizana u Kuli neki od "Grobara" megafonom pozivao Zeku (generalni sekretar FK Partizan sa kojim se Grobari ne miri¹u) da se javi kod Velikog Brata u Ispovedaonicu... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neæu vi¹e da gledam VB, imam utisak kao da Nata¹a Kandiæ i Sonja Biserko biraju ko æe da udje, a ko da izadje... .grins. .grins. .grins.

Alnus Glutinosa

vladimire, uopste ne znam zasto ti je ikada i palo na pamet to da gledas...  :F  naravno, da neces vise!!  :wink:

vladimir

Quote from: Alnus Glutinosa on 19-11-2006, 10:15:36
vladimire, uopste ne znam zasto ti je ikada i palo na pamet to da gledas... :F naravno, da neces vise!! :wink:

Vidi¹, kad sam do¹ao onomad kuæi na par dana, provalio sam da moji stalno gledaju BB, naroèito æale...I tako, dok sam èekao red za TV, proradio je voajer u meni i ja sam se primio na BB...Dok nisu izbacili Karlita!Onda sam se smorio, a naroèito posle onog plaèipi*karenja od strane one majmunèine Edina.Po¹to nije vraæen Karlito veæ onaj retard Marko (zvani IQ=85), a Nikola je izbaèèen jer je pevao "Od Topole...", iz principa vi¹e neæu da gledam BB. :happy: