Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

lycos

ix ix..sve,sve..samo da se povrati gledanost

hulio_salinas

ma daaaaaj bre... koja ludnica!!! Sta ljudi gledaju?! O Boze...

Smrda

ti bre opet ovo komentarises?
ccccc....

hulio_salinas

jednostavno mi je nelogicno da se toliko prica i pise o zabludi!!!   .grins.

jednostavno ne mogu da ostanem mrtav 'ladan...  8)

sandric

ih bre hulio ti se jedini ovde potresas sto pratimo bb...opusti se ,necemo poludeti

hulio_salinas

e sad mi je lakse...

samo da ne poludite i moja misija je uspela...  :cvet :cvet :cvet

avgogh

nije bas da smo svi ostali citavi....

  :shock

Bred

hulio, a sta bi ti gledao umesto bb-a? a? prosto je nemoguce da nekad ne pogledas, bar na pola sata

Korisnicko Ime

veruj mi da je moguce ne gledati bb
ja evo, ne gledam nikada.. pre cu ugasiti tv nego izgubiti vreme gledajuci tu glupost

Darker

Brate, ne, ni minut, eventualno kad ukljuèim SP malo ranije, ali onda obièno radim ne¹to drugo... Ako nema¹ ¹ta da gleda¹ na Tv-u - jednostavno ga ne gleda¹ :angel: :angel:

Edit: kao ¹to reèe KI sekund pre mene :K :K

Maslacak

ni ja, bas bas nikad.
A argument "a sta bi drugo gledao" je malo bezveze...
ko da moras nesto da gledas...

Bred

nije da moras ali je prosto neverovatno da se nekad ne zadesis u sobi gde se gleda bb ili da bacis pogled cisto iz radoznalosti.

Korisnicko Ime

sta da radim, u mojoj kuci se ne gleda bb, a ja nesto nisam radoznao po ovom pitanju. mislim, nekoliko likova koji dzonjaju u jednoj kuci.. pa kapiram da su teletabisi zanimljiviji i poucniji

Wolf

negde sam procitao da je korisnije da gledas 5 sati spankih serija, nego 1 sat bb.

hulio_salinas

Bred
Ako mi verujes nisam odgledao ni jedan jedini minut. Nekoliko puta sam cuo zvuke iz druge sobe, ali nikada nisam seo da gledam... Sve sto znam, citam ovde... na forumu...