Big Brother

Started by marer_86, 28-08-2006, 22:10:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sta mislite ko ce pobediti u Velikom Bratu?

Ivan
Edin
Dragana
Aleksandra

Bred

Zahvakjujuci telekomovom 3g , ja sam tacno u ponoc saznao da je ivan pobedio iako sam bio na trgu :) i mnogo sam se obradovao jer sam se strasno uplasio da ce edin da pobedi, ccc.

vladimir

Mnogo mi je drago ¹to je Edin popu¹io na samom kraju! :>
Lik je tako licemeran da je zaslu¾io popu¹aj u zaustavnom vremenu. :lol: :lol: :lol:

Nadam se da æe Ivan na pametan naèin ulo¾iti dobijeni novac i da æe ostati normalan nakon izlaska iz kuæe i medijske propraæenosti koja ga èeka... :hm

AquArius

Drago mi je sto je Ivan dobio.

Inteligentan je, emotivan, analitican,
samokontrola mu je donela taj novac,
samokontrola i karakter.

A kako izgleda... znamo.  8)

Al-Jasmina

Najzad...


cujem da ce od proleca u Velikom Bratu biti poznate licnosti?
Hahahah pitam se pitam...
koja ce biti svrha toga kad ce im morati u startu platiti po 100 000 eura samo da udju u tu kucu?

mimil

nesto mi se tu na samom kraju ne dopada...  :/
s obzirom da sam bb gledala kao experiment, barem sam se trudila, sada mi se ne svidja sto kao rezultat dobijemo "laboratorijskog pacova" koji vas je zeznuo tako sto se podvrgnut experimentalnim uslovima samokontrolisao i to nam na kraju i priznao... mislim da se ovaj experiment moze proglasiti neuspelim...

naravno, draze mi je sto je pare na kraju dobio Ivan, nego npr. neka novosadska promoterka ili neko preko veze, ali jednostavno moja ocekivanja nisu ispunjena... ipak to nije dobrotvorna ustanova, pa da se mi sad tu slazemo kome su pare neophodne ili ne... ali naravno da ce uvek proci najbolje onaj ko cuti i ne iznosi nijedan stav, ko se drzi po strani na kraju je pobednik... samo sam to zakljucila iz ovoga...

Darker

Bravo Mimil!!!!
Ali na kraju je ipak experiment uspeo jer, publici se upravo to i sviða...
Cvjetic-blago tebi ako ti je to ulep¹alo NG:-)

Bred

da mimil, slazem se sa tobom delimmicno. ali ako je vec ivan bio favorit onda je olje da on i pobedi posto vec nema para nego da pare odu edinu u sarajevo. :wink:

cvjetic

Quote from: Darker on 02-01-2007, 13:57:33
Bravo Mimil!!!!
Ali na kraju je ipak experiment uspeo jer, publici se upravo to i sviða...
Cvjetic-blago tebi ako ti je to ulep¹alo NG:-)
zamisli ti sad kako mi je bilo onda.... :(

Al-Jasmina

Quote from: Bred on 02-01-2007, 15:04:28
da mimil, slazem se sa tobom delimmicno. ali ako je vec ivan bio favorit onda je olje da on i pobedi posto vec nema para nego da pare odu edinu u sarajevo. :wink:

Alo, nema veze GDE idu pare ako idu u ruke nekome ko je normalan i kome su potrebne ¹to je evidentno jer se normalan samo iz oèaja mo¾e prijaviti na 100 dana torture...
I nek mi niko ne prièa da nisu znali u ¹ta se upu¹taju, ovde je bilo i drugih reality emisijica
:)

Smrda

da vi znate kakvo je tek ludilo ok BB ovde kod mene... :shock
tek sad saznajem...
ima neka devojka,koja nije pobedila ali je zaradila gomilu para i sad joj je alijas ime BB Jade!!!
i ko sta radi,ona se samo sliak...cak je pustila kamere u svoju kucu  za pare na nekoliko dana...
toliko o groznici :roll:

Bred

jass vaznoje da se ne nagradi promisljenost i licemerstvo vec spontanost i iskrenost. :wink:

Darker

Mislim da se tu ne radi o nagradi nego o pobedi! On nije nagraðen, nego je osvojio novac! Pobedio je zato ¹to je bio najsimpatièniji publici, a koliko èujem(i èitam:D) najsimpatièniji je bio zato ¹to je bio zatvoren, odnosno nije izra¾avao sva oseæanja, znao je da ih kontroli¹e...
I sad imamo paradox- Miki, bog BB-a koji je nekrunisani kralj, zbog svoje bahate iskrenosti, koji je popularniji od jednog nazovi-normalnog deèka, kome je, jadnom, majka umrla... A jaaaaadan.
Miki, klanajamo ti se, kralju!!
Kapirate? A taj jaaaaaaadaan i doooooobaaaaaar, aaaaaa, OSVOJIO reality show!!!!
®ivo me zanima koji æe se profil liènosti favorizovati tijekom iduæe sezone:-)

sasska

Najbolji poklon za Novu Godinu bila mi je ivanova pobeda jer to po meni znaci da u ovoj zemlji jos uvek ima normalnih ljudi koji su u stanju da prepoznaju kvalitet tj da je i dalje kvalitet taj koji na kraju pobedjuje ....a ivan kao sinonim za kvalitet je to dokazao!Da sam ja dobila te pare manje bih bila srecna....on ce znati kako ce te pare pametno da iskoristi.Ja mislim da je mozda bas i njemu bilo najteze u onoj kuci jer se toliko izdvajao i razlikovao od ostlih.Potpuno je zasluzno pobedio.Mada me je i Edin svojim govorom i ponasanjem finalne veceri jako prijatno iznenadio,svaka mu cast!

Darker

Ljudi, nemojte, skucaæu se... Nije vi¹e sme¹no majke mi:-)

mimil

Quote from: sasska on 03-01-2007, 13:58:10
Da sam ja dobila te pare manje bih bila srecna....

:][  :][  :][

Miki je moralni pobednik bba, najslavniji i najobozavaniji, a to znaci da ljudi ipak ne cene ni obrazovanje, ni kvalitet, ni ... A Ivan je pobedio jer je sve najmanje iritirao, sto u onom izboru ukucana uopste nije bilo tesko... Zato sto nije musliman, zato sto nije burzuj, zato sto nije Crnogorac, zato sto nije pusio cak ni bananu, a nije pobedio zbog onoga sto jeste.